2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Ay yk bisi olmamistr sanirim yarn kontrolm var her iste bir hayr vardr rabbm nasip etmedyse olmicak yapcak bsi yk

Kızlar ben cok kötü oldum tansiyonum mu dustu bilmiyorum elim ayagimdan derman kesildi soğuk soğuk terliyorum korkmaya basladim boyle birsey yasayan varmi

Kızlar ben cok kötü oldum tansiyonum mu dustu bilmiyorum elim ayagimdan derman kesildi soğuk soğuk terliyorum korkmaya basladim boyle birsey yasayan varmi

Geçmiş olsun canım dikkat et. Valla bende ki ağrılar iyice azaldı bende korkmaya başladım tutmadı diye kasıklarımda batma falan kalmadı tansiyonunu ölçtür bi stres yapıyosan ondan da olabilir

Yok canim ignenin etkisi benimde bildigim en fazla 13 gun suruyo.. tebrik ederim canim annelik duygusunu tadicaksin insallah rabbim bize de nasip eder

Bayanlar transfer sonrası neler yaptınız öğrenmek istiyorum

Ben o masadan yatağa geçince yarım saat dinlendim ve kalktim lavabo ya gittm ustumu giyip çıktık 1saat yol sürdü eve geçtik 3 kat merdiven çıktık direk yatisa geçtim dinlendim baya yemek yapanım.vardi çok sukur yemek ve lavabo ya kalktim birazda evin içinde yürüyüş yaptım bol bol ananas bulamadım suyunu içtim kuruyemiş faln devam ettim ikinci günde aynı uzanıyorum ev isi yapmıyorum 3.gun bitti yarin transferin 4.gunu olcak inş tutar

Canim bende eşimle konuştum bugün allahtan umut kesilmez ben eşime birseyler yedirip içermeye korktum hep sanki ona hep hatirlatiyormusum gibi olurum diye yan etkilerinden korktum Kıyamadim ama inş bundan sonraki vaktimizde iyi beslicem onu bir umud ya sebep olucak belki rabbim böyle nasip eder bizede pekmezi değilde keçi boynuzunu kaynatıp içmenin faydasını olduğunu duymuştum sekerimizz ağrıları biraz bitsin inş başlıcaz doktora gittik bugün en az 1 yıl beklemeniz gerekiyor sonrasında gerekirse Varikosel ameliyatı sonrasında ilac tedavisiyle belki umudumuz olabilir tese için dedi kısmet nasip umut ediyorum ki ozaman kadar doğal olur biz bu sürece tekrar baslamayiz olmayanı olduran rabbim belkiii saol canimm inş sende sağ salim bebeğini kucağına alirsin

Canım 9. Gün yapma yanıltır çünkü sen 5. Gün çatlatma iğnesi vurulacaksın yanıltıyor geçenki transferimde bizzat yaşadım 10. Gün kan ver onun yerine

Aynısını yaşadım hatta sürekli hale geldiği için eşim tansiyon aleti aldı şu an hala tansiyonum 9/6 ve 10/7 arasında gidip geliyor doktor normal dedi kan sulandırıcılar yapıyormuş bacaklarımın Ağrı'sından hissediyorum düştüğünü gerçekten kötü

Canım 9. Gün yapma yanıltır çünkü sen 5. Gün çatlatma iğnesi vurulacaksın yanıltıyor geçenki transferimde bizzat yaşadım 10. Gün kan ver onun yerine
Cnm ben transferin 9. Günü test yapicagim zaman catlatma ignelerinin 14. Günü ol ucak teknigne olsa etkisi geçmiş olur da iki iğne olduğu için 14 güne etkileri kalır mi ki 5. Gün derken şen neyi kastettin anlamafim

Gecmis olsun canim.. tüp bebekte kan sulandirici niye veriyolar ki

Gözün aydın Can'ım hayırlı olsun sağlıcakla kucağına alırsın inşallah bize de dua etmeyi unutma :)
Can'ım bu hayalet değil bariz canlı bu çizgi...hadi hayırlı olsun inşallah:)
amin, hepimize inşallah. iki bebeğin de tutunmuştur inşallah :)
Canimcim bu ilacin etkisi degil bildigin tutunmus bebisin sana ayyyy hadi hayirlisi olsun insallahh kat kat degerlerin yukselsin tebrik ederim ben bosuna demiyorum bu topik cok cok ugurlu diye
Bence tutmuş olmasa çıkmazdı zaten sabah ilk idrarınla yap gene hayırlı olsun inş kan değerleri yüksek olur
ikizler gelecek inşallah :)
Yok canim ignenin etkisi benimde bildigim en fazla 13 gun suruyo.. tebrik ederim canim annelik duygusunu tadicaksin insallah rabbim bize de nasip eder
Canım hayalet falama değil bu barız bellı
.tebrık edlerim canım gözün AydınAydın

Canım bayağı hamilesin sen harika valla herkes hamile kaldı yaz uğurlu geldi bize
Canlaarr geldim biraz zor olsa da kan veerbildik şükür. Sonucum 44 kızlar. Sizce nasıl biraz düşük ama 3. Gün embiryosu 5. 6 . Gün tutunuyormus bu gün benim 9. Günüm. Pazartesi tekrar vericem inşallah katlanır. Hepinize Rabbim razi olsun. Kader arkadaslarim. Teste giderken tam ezan okunuyordu hepinize dua ettim ismen hatirkayabildiklerimi ismen saydim ve tum topikteki arkadaşlarıma hayırlısıyla olumlu sonuçlar ver bebeklerimizee kavuştur Allah im dedim. Rabbim hepimize evlat duygusunu tattirsin inşallah. Bu yolda çaba sarf eden herkese Rabbim güç versin imtihanimizi kolay kilsın. Şükür şükür bin şükür... Pembe uçurtma canım yarın senden de güzel haber bekliyoruz sonra diğer arkadaşlar birer birer yazacak buraya mutlu haberleri inşallah

Canim cok iyi bi deger tabiki daha 9.gun kanda oyuzden ozellikle 12.gun istiyorlar 3.gun embriyolarinda oyuzden kaba bi hesap yapsak baya artmis olcak sen 9.gun yaptigin icin sana dusuk geliyor ama aslinda b hcg yeni yukselmeye basladi hadi hayirlisi olsun insallah rabbim dogumunuda nasip etsin

Evet canım okuduguma göre 5. 6. Gin tutunma oluyor yani benim minikler henüz 3 günlük falan sanırım. Amin amin kuzumm Allah razi olsun. İnşallah pazartesi artar değerim . Rabbim sizlere de pozitif sonuc nasip etsin inşallah

Ins kat kat artar degerın. Hayırlı olsun tekrar.duaların da bızlerıde unutmadığın ıcın dahil canım. Benımde yarın test gunüm.hayırlısı allahtan

9. Gün için çok güzel bir değer canım. Maşallah. Ne kadar mutlusundur kimbilir. Allah sonuna kadar yüzünü hep güldürsün. Bizlere de dua etmeye devam et lütfen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…