2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Hakkında hayırlısı olsun Can'ım demekki iyi ilerliyorlar maşallah :))

Canım test yapmalısın. Göğüslerin eğer hassas bir yapıdaysa ki benim öyle erken belirt gösterebiliyor. Ben inanıyorum olduğuna sende hadi inşallah akşam haberlerini bekliyoruz
Canim evde yaptım ikinci çizgi hayali çizgiyi gordummm elim tutmuyor yapacak heyecanlıyım mm tuttu mu acep dua et taze anne inşallah Bebeklerim benimledir

Hayırlı olsun cnm çizgi hemen mi çıktı yoksa bikac saat sonra mi bir de 2 doz catlatma iğnesi olmuştum ben onun etkisi olurmu ki şen kaç tane olmuştun benim de 3. Gün emvriyosu test gününü bekliyorum ama idrarda 9. Gün yapicam ben de

İki embriyo canım. Ben de VC ye gittim transferden sinra tutmadim kendimi endişe etme bişey olmaz . Canı ilk günler biraz ağrı sanki vardı 5. Ve 6. Gün kasik ve bel ağrım oldu korktum sonra geçti. Şimdi ara ara ince siz i giriyor. Goguslerim şiş. Ve az önce test yaptım ikinci çizgiyi çok hafif de olsa gördüm. Çok heyecanliym yarından kan vercm inşallah tutmuştur

iğnenin etkisi 10-12 gün sonra geçiyor diye biliyorum.

Hemen çıktı canım. Eşim gelir gelmez aldım elinden testi VC ye kostüm yaptım hemn çıktı. Ben bir doz vuruldu m ama iki hafta önce vuulmstim etkisi kalır mı ki. Bilemedim şimdi

Hemen çıktı canım. Eşim gelir gelmez aldım elinden testi VC ye kostüm yaptım hemn çıktı. Ben bir doz vuruldu m ama iki hafta önce vuulmstim etkisi kalır mı ki. Bilemedim şimdi
1 dozun kalmaz ben tek doz olduğum zamanlarda 13. Gün geçiyordu etkisi ben 2 doz olduğum için kafam karışık ondan sordum hemen çıktıysa çizgi hadi hayırlısı yarın kanda bi baktir bence bende merak ettim şimdi inşallah yüzün güler ilk deneme mi

Gözün aydın Can'ım hayırlı olsun sağlıcakla kucağına alırsın inşallah bize de dua etmeyi unutma :)

tebrik ederim :) ikinci çizgi bayağı belirgin, senin çatlatma iğnenin tesiri geçmiştir canım. 13 günden fazla geçti iğne vurulalı ?
AYY canım inşallah. Rabbim sana da bunu nasip etsin ve herkese. Tabi suan hiçbişey belli değil ama yine de o çizgiyi girmek bile yetti şükür. Evet canım iğnemi iki hafta önce cumartesi vurulmuş tm yani yarın 15 gün olacak. İnşallah ilaç etkisi degildir

Tamam

Tamam canm yüklendikten di mi bi baksana. Ay duramıyor um hastaneye mi gitsem yaaa
Maşallah canım. Hadi hayırlısı olsun. Benim ilk yaptığım testten epey koyu. 3.gün embriyosu tekti benim. Muhtemelen ikiside tutmuştur ay inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…