2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

AYY canım inşallah. Rabbim sana da bunu nasip etsin ve herkese. Tabi suan hiçbişey belli değil ama yine de o çizgiyi girmek bile yetti şükür. Evet canım iğnemi iki hafta önce cumartesi vurulmuş tm yani yarın 15 gün olacak. İnşallah ilaç etkisi degildir
O ilaç etkisi kalmaz Can'ım 7gün sonra geçio dediler...

AYY canım inşallah. Rabbim sana da bunu nasip etsin ve herkese. Tabi suan hiçbişey belli değil ama yine de o çizgiyi girmek bile yetti şükür. Evet canım iğnemi iki hafta önce cumartesi vurulmuş tm yani yarın 15 gün olacak. İnşallah ilaç etkisi degildir
amin, hepimize inşallah. iki bebeğin de tutunmuştur inşallah :)

Tamam

Tamam canm yüklendikten di mi bi baksana. Ay duramıyor um hastaneye mi gitsem yaaa
Canimcim bu ilacin etkisi degil bildigin tutunmus bebisin sana ayyyy hadi hayirlisi olsun insallahh kat kat degerlerin yukselsin tebrik ederim :anneadayı: ben bosuna demiyorum bu topik cok cok ugurlu diye :halay::halay:En Büyük KK

Kizlaaaaaaarrrr test yaptım ikinci hayali çizgiyi gördüm size de bi gosterem de nasıl atıcam testi bi yorumlayın nolur elim ayağım tutmuyor çok heyecanlıyım. Hayalî çizgiyi görenler yardimmm. Bu gün 9. Gün 3. Embiryosu tuttu mu inşallah çık meraktayim yaaaa

Bence tutmuş olmasa çıkmazdı zaten sabah ilk idrarınla yap gene hayırlı olsun inş kan değerleri yüksek olur

Ne güzel yaaaaa mutlu haberleri okudukca biran önce tedaviye baslamak istiyorum.. Icim kipir kipir oluyor pozitif sonuclari okudukca.. Tahlil gününü bekleyen arkadaslar darisi sizlerin basina.. MasaAllah burdakilerin cogunlugu pozitif sonuc aliyor..agustos ayi ugurlu mu neee

Kizlar naslsiniz ay ben o kdr kotuym ki anlatamam size ya carsamba gnu kontrole gttm doktr 12 dedi snra orda benim gonal-f vurdu hemen bugunlk igne isin btti dedi bana cumartesiye kadar gonalf 225 bude orlagtran verdi aaa bugn bi baktm 1tane orlagtran duruyo dusun dusun carsamba gnu vurmadigmi hatirladm cnku eczaneden aldm eve geldm ayy ck kotuym catlamamistr dmi ya bsi olmamistr zaten 12di ay icime su serpin nolur

Kızlar duramıyor um. Kan vermeye gidiyor um dua edin nolu r . Bu üçüncü transferim. İnşallah bi defa bwnimledir kuzular
Canım ikinci çizgin baya belirgin. Hamilesin işte. Resmi sonucunu da sabırsızlıkla bekliyorum. Böyle güzel sonuçlar görmek ne kadar umutlandırıyor biz bekleyenleri. Allahım bekleyen, isteyen kimsenin umutlarını boşa çıkarmasın. Maşallah Can'ım Y yenibidunya :nazar:

X