2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

InsaAllah...Benım 8.tupbebek denemem 5.gun dondurulmus tek emrıyo ve 7.gunundeyım..Senın??
İnşallah bu sefer mutlu sona ulaşırsın canım. Benim 2.deneme 5.gün 2 tane biraz orta kalite 2 tane koydu doktor. 3.günüm :))

kızlar merhabalar lutfen yardımm!!!! aranızda devlette tup yaptıran yok mu fıyatın ne kadar tututgnu soylersenz cok sevınırım raporlu ve devlette yaptrnca ne kadar verdınız acaba ? ozelde yaptıramıorumda sımdılık.

Devlet fiyatını bilmiyorum. Raporu çıkartıp özelde kullandım. 2500 hastaneye 740 da ilaçlarıma vermiştim. Yarı yarıya düşmüştü fiyat raporlu. Yinede bilgin olsun

Canım bizde üniversite hastanesinde başlıycaz raporlu ama ücret hakkında konuşmadık hiç evrakları hazırlayın gelin konuşalım dediler bilen birisi bilgi verse çok iyi olur aslında merak ediyorum bende

kızlar hepinize merhaba , drdan çıktım simdi . moralim bozuk ultrasonla baktı cok iltihap var dedı. ilac kullanman lazım dedı buraya kadar okey dedim kismet antibiyotik kullanırım dedim
sonra hocam ben cikolata kistimi aldırdım ama pataloji sonucumu alamadım dedim, sekreteri aradı suratı duştu bende haliyle tedirgin oldum hocam kotu bisey yok ins dedim yok yok iyi ki kistini almışız yoksa ilerde sorun çıkarabilirdi sana ama gene de bi kac tahlil verecem onları yapman lazım dedı cok korktum daha once basına gelen var mı ? bu ay yapmayalım tüpü erteleyelim dedı
CA-153 ve CA-125

aaaaaaaaa hayrolsun nie acaba...ferah tut içini ne alaka.... açıklasaymış keşke.

tubatesbih CA-153 ve CA-125leri benden de istemişlerdi, rahimde sıvı görülüyordu kontrollerde ondan istediler. hatta CA-125 normal sınırların biraz üstünde çıkmıştı, aklına kötü şeyleri getirme allah korusun. rahimde polip, çikolata kisti, regl döneminde olmak, iltihaplar, sigara kullanımı da yükseltebiliyor. tedbir olsun diye istemiştir.
inşallah hayırlısıyla gelen adetinde başlarsınız.

canım şimdi araştırdım da sigara stres iltihap artırır diyor bir de tek başına anlamlı değilmiş sakin bakalım:)

canım şimdi araştırdım da sigara stres iltihap artırır diyor bir de tek başına anlamlı değilmiş sakin bakalım:)
sagol cnm bide araştırmışsın :) stres cok var da sigaram yok bakalım nasip biz planlar yaparız rabbim ne Nasip ederse o

Canım, ben de dün aksam ilk progestan igneyi vurdum ama hala yeri agrıyor ( çok büyük darbe almış gibi )... inan yürürken bile cok zorlanıyorum. Sizde de oldu mu boyle yan etkileri ?
Evet canim malesef bendede olmustu hatta yatarken bile ustune denk geldimi cok aciyordu ama dr bana sonradan dediki igne vurulduktan sonra alkollu yada kolonyali pamukla orayi iyice ov ilac yagli oldugu icin dagilmiyomus ve buda zamanla birikip bizim canimizi acitiyor ben denedim acisi geciyodu sende dene canim insallah faydasini gorursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…