2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Dobbler de oldum nstde de bi sorun yok sezeryan yapmam için şu an bi sebebimiz yok dedi... eğer ki bebegin kalp atışı yavaşlar açılman da hala yoksa o zaman alırım dedi
Başka doktor.olsa şimdiyeee çoktan gel demişti sezeryana

Pazartesi gidecem o zaman ne der bilmiyorum açılma hiç olmazsa mecbur sezeryan yapar
hımm hayırlısı olsun . Belkide pazartesiye kadar dogumn kendiliginden başlar bellimi olur . Aslında 42 ye kadar beklemek normalmiş ama ne doktor nede hasta bu riski goze almak istemiyorlar . 42 ye kadar iki gunde bir yapılan kontrollerde beklenen dogumların çogu kendiliginden baslayabiliyrmuş aslında ama bu Turkiyede biraz zor yurt dışındaysa boyleymiş.

babyforwe babyforwe idL idL hayırlı uğurlu olsun sağlıkla huzurla büyütün bebeklerinizi kızlar

günü geçen doğumu bekleyen anneler inşaallah tez vakitte bir avazda doğurun normal normal :)

benim minik mememi tutmuyor diye üzülüyordumya iyi tarafından bakıyorum benim paşam şimdiden ne istediğini biliyor yılmıyor :)

ben pompamdan memnundum ama sürekli sağınca mememi çok acıttığını farkettim yeni alsam diyorum hangisini tavsiye edersiniz meme ucunu acıtmayan model var mı?

Bugün çocuk dr una gittik çocuk nefrolojiside görsün dedi ama acele etmeyin daha küçük yormayın bebeği korkmayın hamileyken geç farkedilmesini sordu amniyon sıvısında azalma yok muydu dedi hayır hep normaldi dedim zaten dr larda şaşırdı dedim demekki tek böbrek işlevini yerine getiriyormuş sıvı azalmaması bunu gösteriBugün çocuk dr una gittik çocuk nefrolojiside görsünBugün çocuk dr una gittik çocuk nefrolojiside görsün dedi ama acele etmeyin daha küçük yormayın bebeği korkmayın hamileyken geç farkedilmesini sordu amniyon sıvısında azalma yok muydu dedi hayır hep normaldi dedim zaten dr larda şaşırdı dedim demekki tek böbrek işlevini yerine getiriyormuş sıvı azalmaması bunu gösteriBugün çocuk dr una gittik çocuk nefrolojiside görsün d

Dobbler de oldum nstde de bi sorun yok sezeryan yapmam için şu an bi sebebimiz yok dedi... eğer ki bebegin kalp atışı yavaşlar açılman da hala yoksa o zaman alırım dedi
Başka doktor.olsa şimdiyeee çoktan gel demişti sezeryana
evet doktoruna gore fark ediyor . Benim doktrda bekletiyor ama diken usyunde gibiyim . Beklemekte zor.

dün on günün sonunda kendime lohusa yatağı yaptım :) baktım kimse yat demiyor ohh süslü pijamalarımı giydim tacımı taktım :) eşim hayırdır diyor hayır hayır dedim az daha dolaşırsam dikişlerim patlıyadün on günün sonunda kendime lohusa yatağı yaptım :) baktım kimse yat demiyor ohh süslü pijamalarımı giydim tacımı taktım :) eşim hayırdır diyor hayır hayır dedim az daha dolaşırsam dikişlerim patlıyacak

eşime dün görümcemleride dedim niye gelmiyorlar dedim kendin sor dedi bende senin ailen dedim senin değil mi dedi demek ki değilmiş dedim:) ohhhhhhhhh

sabahta küçük görümcem ablasının kızı için bir şey istedi kapıda eşimden eşimde sen burdaki yeğenlerini görmeye gelme dedi o da yengeö nasıl dedi gir kendin sor dedi bende miniğimin üstünü değişiyordum yengecim nasılsın falan dedi o arada bir şey dedi unuttum sağolun çok yardım ettiniz tek başıma bıraktınız dedim işte yok şu hastaydı bu hastaydı dedi bende daha yüzüne bile bakmadım o onlara sabahta küçük görümcem ablasının kızı için bir şey istedi kapıda eşimden eşimde sen burdaki yeğenlerini görmeye gelme dedi o da yengeö nasıl dedi gir kendin sor dedi bende miniğimin üstünü değişiyordum yengecim nasılsın falan dedi o arada bir şey dedi unuttum sağolun çok yardım ettiniz tek başıma bıraktınız dedim işte yok şu hastaydı bu hastaydı dedi bende daha yüzüne bile bakmadım o onlara sabahta küçük görümcem ablasının kızı için bir şey istedi kapıda eşimden eşimde sen burdaki yeğenlerini görmeye gelme dedi o da yengeö nasıl dedi gir kendin sor dedi bende miniğimin üstünü değişiyordum yengecim nasılsın falan dedi o arada bir şey dedi unuttum sağolun çok yardım ettiniz tek başıma bıraktınız dedim işte yok şu hastaydı bu hastaydı dedi bende daha yüzüne bile bakmadım o onlara sabahta küçük görümcem ablasının kızı için bir şey istedi kapıda eşimden eşimde sen burdaki yeğenlerini görmeye gelme dedi o da yengeö nasıl dedi gir kendin sor dedi bende miniğimin üstünü değişiyordum yengecim nasılsın falan dedi o arada bir şey dedi unuttum sağolun çok yardım ettiniz tek başıma bıraktınız dedim işte yok şu hastaydı bu hastaydı dedi bende daha yüzüne bile bakmadım o onlara yeter

hımm hayırlısı olsun . Belkide pazartesiye kadar dogumn kendiliginden başlar bellimi olur . Aslında 42 ye kadar beklemek normalmiş ama ne doktor nede hasta bu riski goze almak istemiyorlar . 42 ye kadar iki gunde bir yapılan kontrollerde beklenen dogumların çogu kendiliginden baslayabiliyrmuş aslında ama bu Turkiyede biraz zor yurt dışındaysa boyleymiş.
Senin doktor da ayni seyi mi söyledi

merhaba kızlar.ben topiği sürekli takip ettim. bende oğlumu 2 gün önce 39+5 te kucağıma aldım normal doğumla. yalnız bende sancı dışında hiçbir doğum belirtisi olmadı.yani ne nişanım geldi ne de suyum.15.30 da sancı başladı 17.30da oğlum dogdu.korkan arkadaşlar için söylüyorum normalden kesinlikle korkmasınlar.çünkü ben aynı gün ayağa kalktım.bekleyen arkadaşlar bebeklerini sağlıkla kucakllarına alırlar inşallh...

merhaba kızlar.ben topiği sürekli takip ettim. bende oğlumu gün önce 39+5 te kucağıma aldım normal doğumla. yalnız bende sancı dışında hiçbir doğum belirtisi olmadı.yani ne nişanım geldi ne de suyum.15.30 da sancı başladı 17.30da oğlum dogdu.korkan arkadaşlar için söylüyorum normalden kesinlikle korkmasınlar.çünkü ben aynı gün ayağa kalktım.bekleyen arkadaşlar bebeklerini sağlıkla kucakllarına alırlar inşallh...
hayırlı olsun bebeğin allah analı babalı sağlıklıca büyütmek nasip atsin

Pazartesi gidecem o zaman ne der bilmiyorum açılma hiç olmazsa mecbur sezeryan yapar
merak etmeyin kızlar gelecekler:KK59:keyifleri yerinde bende diğer 2sini 41+5 ve 41+6da doğum yaptım ama sizi çok iyi anlıyorum 9 ay geçiyoda son günler asla geçmiyor allah sabır versin sağlıklı doğumlar

Senin doktor da ayni seyi mi söyledi
evet canım pazartesi gittim . Nst ye girdim sanci yok muane etti açilmada yok . Dedi istersen suni vereyim ama açilman yok çok zor olur senin için dedi . Bende siz nasıl uygun gorurseniz oyle olsun dedim . Oda o zaman bir hafta daha bekleyelim bebegin eşi suyu kafa grafisi iyi bekleyelim dedi. Bu pazartesi kontrolum var bakalım ne diyecek . Açılmam olduysa suni sancı verebilir . 41. haftamdayım senle aramızda bir gun var. Bakalım hayırlısı.

X