2015 kasim bebeklerinin yeni cicileri

Kıza mavi de oluyor ama erkeğe pembe pek olmuyor rahat ol o yüzden. Güle güle giysin melek

anaaaaaaaaaaam bunlar çok tatlı ya
bana da kız olabilir dedi ama elimde patlamasın diye tam oalrak bir şey almadım artık seninki de kız çıkarsa arkidişle takaslarsın

arkadaşlar bir de aldığımız ürünlerin fiyatlarını da paylaşsak...böylece karşılaştırma şansımız olur alırken

ben pazart günü ikea ya gittim odası tam tamına ıvır zıvırla 900 tl ye denk geliyo

beşik 349 tl
beşiğin içindeki yatak 179 tl
küçük şirin bi gardrop 249 tl
alt değiştirme masası raflı falan 100 tl

harikasın hangi modele karar kıldınız.
bebek beşik enleri hep 70 cm dimi ?

evet 70 yada 75 di sanırım 150 de boy valla beyaz bi model ama inanınki bütçeye uygun 150 tl ye de beşik var mesela

ya biz dün gördük sadece yatak 1500 tl masif ahşaptı ama o ayrı da
tam oda için zaten takribi 1000-1500 diyorum ikea istiyoruz.sonra zevkine göre yapsın ilerde.
ama enleri dar çocuklar 6ayda kafa kol çarpıyormuş dönerken.
geniş enli yatak da hiç görmedim ben de.

aman gerek yok bu beşiğin zaten bi kanadı açılıyor inşallah o günleri görürüz de beşiği koltuk olarak kullandırtırım ileride

Kızlarr böyle bir topik açmanız mükemmel oldu. Ben Yurtdışında dğum yapacağım için 3 ay içerisinde odası gelmiş ve hazırlanmış olması gereken, daha sonra da gideceğim zaten. Karar veremiyorumm. Ikea'dan kendi zevkime göre birşeyler mi yapsam, yoksa takım mı alsam? Aşağı ekliyorum. Yorum yaparsanız sevinirim.

Bunlar ikeadan, böyle güzel ve 1/2 yaşında çok hoşuna gidebilecek birşeyler yapmak istiyorum.

Bunlarda takımlar (cinsiyet 2 hafta sonra belli olur, geçen sefer göstermedii:))

benim şahsi fikrim
ben ikeadan kombin yapacağım.
ilerde büyüyünce evladım kendi isteğine göre dizayn etsin odasını.
ikeanın birçok şeyini beğeniyorum ben.

benim şahsi fikrim
ben ikeadan kombin yapacağım.
ilerde büyüyünce evladım kendi isteğine göre dizayn etsin odasını.
ikeanın birçok şeyini beğeniyorum ben.

Ben de böyle düşünüyorum. Eşim kafamı karıştırıyor. Bu takımdan çok güzel genç odası da olurmuş muşta. Kararlar kararlar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…