2015 kasim bebeklerinin yeni cicileri

Ay harika gorunuyor ellerinize saglik ne guzel

merhaba ben kasım 2014 annesıyım
bebek arabasının aynısını almıstık bızde
kullanıyorum cok memnunum belırtmek ıstedım :)

teşekkür ederim. benim de görünce çok içime sinmişti. katlanması taşıması kolay.
peki çok küçük bebekken sorun oldumu? nekadarken arabayı kullanmaya başladınız?

teşekkür ederim. benim de görünce çok içime sinmişti. katlanması taşıması kolay.
peki çok küçük bebekken sorun oldumu? nekadarken arabayı kullanmaya başladınız?
valla eşim pusetı ıle bırlıkte almıstı. pusete hıc gerek yoktu. cunku puset derın, bebek ıcınde oturur pozısyonda duruyor. ıcıne bısıler koyuncada boynu katlanıyor. doktor 5 aya kadar pusette oturmasının saglıklı olmayacagını soyledı. pusetı bosuna almısız. hıc kullanmadım suana kadar

arabayı 40 cıkınca gezmelerde kullandık, ıcı yatıyor tam, yatırdık kemerını taktık cok da guzel, kullanıslı, boyu uzun bebegımın suan 5 aylık 72 cm, rahat rahat yatıyor ıcınde, ıcının uzun olması buyuk avantaj, kolay acılıp kapanıyor ve oldukça şık duruyor. ıyıkı almışız dedıgımız esyalardan oldu :)

Ben de her ay 200 300 kenara atmaya çalışıyorum.benim doğum masraflı 3000-3500 arası.odaya gelince ben de çok harcama yapmamayı planlıyorum nitekim çabuk büyüyorlar zaten

bunlarda benim bebeğimin rabbim hayırlısıyla kullanmayı nasip etsin inşallah

bu minik biberonda teyzesinin ilk hediyesi

hepsi birbirinden guzell iyi gulerde kullansin kuzucuklar
bugun zor tuttum kendimi alisveris yapmamak icin cinsiyeti belli olana kadar beklemk cok zoorrrr

cok guzell sicacik kullanirsin bebegine kasim sogugunda
elimdeki yarim battaniyeyi bitirmek sart oldu o bitsin yeni seyler oreriz

Canım ben de o sepet beşikten istiyordum yatağımın yanına.ama arkadaşlarım hiç tavsiye etmedi en fazla 5 6 ay kullanılıyormuş.derin olmadığı için bebek hareketlenince düşme tehlikesi olurmuş.o yüzden vazgeçtim park yatak düşünüyorum.bilgin olsun

öyle mi?
2yaşa kadar kullanılabilir diyor.ama doğrudur ya bir araştırayım tekrar teşekkür ederim

bu beşikler çok tatlı duruyor ama çok küçük değil mi ?yani sen araştırdın mı?Büyüyormu ki acaba?

Benim doğum çok masraflı 5500tl ortalama ama özel sigortam onu karşılayacak. Bebek odasını annanesi yapacak, arabayıda amcası alıyor. Bize fazla birğey kalmadı

büyümüyor malesef. 2yaşa kadar kullanılıyormuş.
görünce hayran oluyorum çok güzel ama bir arkadaşta bebek hareketlenince tehlikeli olabiliyormuş yazmış. o yüzden düşünücez biraz daha.
bizim de annanemiz alacak beşikle arabamızı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…