2015 kasim bebeklerinin yeni cicileri

Ben de böyle düşünüyorum. Eşim kafamı karıştırıyor. Bu takımdan çok güzel genç odası da olurmuş muşta. Kararlar kararlar..
elbette genç odası olur ama bakalım 10-12 sene sonra çocuklarımız beğencek mi o takımları oda var
aynı şeyi ben yaşadım. hep aynı takımı kullandım bekarken.
o yüzden kesinlikle öyle istemiyorum. insanın zevki değişiyor çok. aileler bir kere olsun sağlam olsun mantığı eskiden ama bence onların zevk ve yaratıcılığını engellemeyelim.

bende DonukPudra ya katiliyorum kucukken takimin t sini anlamayacaklar zaten. ikeadan kombin etmek daha iyi geliyor bana.

son paylaştıkların çok güzel ben de internette bulup bayılmıştım bunlara.o yatak sonra sedir de oluyor oturmak için.
ama büyüyüp kendi zevkince bir oda isteyeceği de garanti
o yüzden ben de ekonomik tercihten yanayım. biz de ikeadan oda yapmayı düşünüyoruz.
ama ilk etapta sadece beşik istiyorum. hani çok güzel ahşaptan.
biraz hareket kazanınca da ikea odamızı yapıcaz inşallah

Yok canım ..Zaten 10-12 sonra değiştiririz. Eşim mobilyacı aslında, istediği zaman mobilyaları başka birşeye dönüştürte bilir. Ben şuan için gözüme hoş görüneni almak istiyorum. İkea'yıda çocuğumun gelişimi için güzel olur diye istiyordum. Renkli, oyuncakları görünen, kitaplığı olan vs.. Diğer hiç bir marka böyle mobilya yapmıyor. Çok zamanımız olmadığı içinde mobilyayı baştan yaptırmak istemedim. İkea'ya gidiyim de öyle karar vericem sanırım

mumys little star olanı bende aldım bugün.
bir de kapşonlu havlu aldım.
fiyatları gayet iyi resimleri indiremedim.
güle güle kullansın bebelerimiz.

Sağlıkla giyinsinler inşallah

Havluyu ben de düşündüm ama keşke deseni daha güzel olsaydı

Bir de aklınızda bulunsun kızlar içinde tülbent gibi bez- mermerşahmış adı- olan havluları öneriyorlar.

Aldığımız havlulara biz de koyabilirz elbette.

Kızlar merhaba. Burda bir arkadaş bebeğine çok tatlı krem rengi ciciler almıştı. fav a eklemeyi unutmuşum. Yanlış hatırlamıyorsam kipadan demişti ama bulamıyorum hatırlayanınız var mı?

Kızlar merhaba. Burda bir arkadaş bebeğine çok tatlı krem rengi ciciler almıştı. fav a eklemeyi unutmuşum. Yanlış hatırlamıyorsam kipadan demişti ama bulamıyorum hatırlayanınız var mı?

tatlım diğer taraftaydı o 2015 kasım annelerinde sanırım profilinde gelinlikli hali vardı

Canım beşik için 2-3 yaş demişin ama benim yeğenim 8 aydan sonra yatmadan. Çok hareketli kenardan tutup oturdu kalktı fln bu çok uzun süreli olmaz yani bilgin olsun

Aradım buldum senin için Şunlar mı? Arkadaşın ismini de yazıyorum, sorarsın. F&F'den çoğu yani evet Kipa'nın. Patik e-bebek tenmiş. PAYLAŞAN: zbyd

bebek şekerleri çok şeker değil mi ?:)

Eklentiler

• 10449158_842386525817591_1030687943_n.jpg
    106,3 KB · Görüntüleme: 200
  • 10952606_1567063526913278_506645269_n.jpg
    157,8 KB · Görüntüleme: 154
  • 11407607646_c021d261f9.jpg
    181 KB · Görüntüleme: 191
  • 19640-thumb.jpg
    28,3 KB · Görüntüleme: 184
  • 807_222236154610324_968291244_n.jpg
    65,3 KB · Görüntüleme: 197
  • ahc4b114.jpg
    12,8 KB · Görüntüleme: 168
  • images.jpg
    8,4 KB · Görüntüleme: 169
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…