2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161

ilk defa duyuorum bunu..belınde bosluk oldugunu nasıl anladınkı nasıl bişi bu ya

bende araniza yeni katildim daha onceleri surekli takip ediyordum 2ay once dusuk yaptim ve ilk adetimden sonra cocuk denemeleri yapmaya basladik adet tarihime 10 gun var insallah allah nasip eder testte pozitifi gormeyi ve insallah allah her isteyeni anne olmayi nasip eder cocuk sahibi olur benim geri sayimim basladi

hadi inşallah pozitif haberlerini alırsınnnn

cok gecmıs olsun cnm aramıza hosgeldın veeee tum kalbımlee aminnnnnnnnnnnn..

Ben de 2013 bitmeden hamile kalmak istiyordum ama olmadı, kısmet 2014'e inşallah, Allah herkesin gönlüne göre versin.

slm bende aynı durumdayım hiçbir sorun yok ama olmuyor işte önceden bende çok fazla test yapardım ve olumsuz sonuç aldığımda kendimi çok çok yıpratırdım.dediğin gibi bi sorun yok ve olmuyor bu dahada can sıkıcı bir olay ama yinede şükredelim halimize inşallah bigün olucak belki şimdi zamanı değildir diyorum ben hep kendime ama çokda istiyorum.ben aşılamada yaptırdım fakat tutmadı işte olmayınca olmuyor malesef.bu ayı boş geçiyoruz belki önümüzdeki ay ikinci aşılamaya başlayabilirim.içini rahat tut nekadar kendini üzersen okadar çok yıpranırsın ve olma olasılığında düşer canım.

kızlar belimde boşluk olduğunu,sabahları uyandığımda sanki belimde bomboş bir yer varmış gibi oluyordu aağrıyordu birde ama 1 saat sonra geçiyordu ordan anladım bel çeken biri vardı gittik ona aa sen ne zorladın bu kadarda belini açtın dedi bişeyler yaptı belime hırt diye bi ses duydum sonrada beline korse tak dedi taktım işte şimdi biraz ağrım var işte belki vesile olur

canım benim eltimin 4 sene olmamış çocuğu ve sonra hamile kalmış dayımın kızı 15 sene sonra hamile kaldı bilemeyiz ki rabbim verecek sabretcez napalım olumlu düşünelim

hadi hayırlısı kuzum inşaAllah hamile kalırsın

ben geldim yaaaa (

Bu kadar stres yaparsan vücudunund engesini bozarsın tatlım, madem abu kadar kafaya takıyorsun, yumurta takibi yaptır tatlım..

Geçmiş olsun canım, testinin temiz çıkmaısna sevindim ama vajinal muayene yapmamasına anlam veremedim belki hormon testlerinin sonuçlarına göre değerlendirecektir bu durumu..

Hadi bakalım hayırlısı olsun, benim de geriye kaldı 7 gün:))

senin doktoru ben pek beğenmedim biçimsizin dediği gibi alttan bakması lazımdı ,kuzum sonuçları yaz bize hee

Nasılsınız kızlar?

Canım gönlüne göre olur inşallah herşey...

Ben de 2 aralıkta kürtaj oldum.. Bugün de ilk adetimi oldum.. Bi adet daha bekleyeceğim sonra deneyeceğiz inşallah bu sefer sağlıklı olur... Herşey hayırlı olur hepimizin için inşallah..

hayırlısı olsun kuzum en azından yumurtan oluşuyor buna dua edelim bende pazartesi günü başka doktora daha iyi bi hastaneye gitcem bakalım hayırlısı olsun hakkımızda kuzum

kızlar iyi seneler hepinize
Rabbim bu yıl tüm hayallerimizin gerçek olmasını nasip etsin
2014 uğurlu yılımız olsn bebişlerimiz gelsin inşallah
öpüyorum hepinizi kaçtım ben

Merhaba bende 2013 yılında bebek sahibi olmak için baya çaba sarf ettim ama kısmet değilmiş demekki olmadı..İnşallah 2014'te isteyen dileyen herkese rabbim nasip eder.

selam kızlar bir sorum var yaa kafam karıstı 2 gündür ovlasyon testi yapıyorum silik çizgi bile cıkmadı dün 9. bugün adetimin 10. günü yumurtlamıyormuyum ben aceba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…