2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161

afyonluyuz

Üye
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2013
905
32
34
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM.....

selam kızlar ben 31 yaşımdayım evliliğimin 5. ayı içindeyim ve anne olmak için yanıp tutuşuyorum ,sizlerde benim gibiyseniz gelin acılarımızı ,dertlerimizi,sevinçlerimizi,şaşkınlıklarımızı,tedavilerimizi,kızgınlıklarımızı,tecrübelerimizi birbirimize anlatarak destek olalım ben bu ay çatlatma iğnesi vuruldum 7sinde bakalım rab'bim ol derse olacak bebeğim umutla,heyecanla bekliyorum sizlerde katılın bana paylaşalım bu yeni yılda hayatımızı...

anketimize katılmayı unutmayın kızlar

Son düzenleme:
Allah'im bizlerede anne olmayi nasip eder insallah.. bugun regl gunum ama hala olmadim. Insallahta olmam. Heyecanla bekliyorummm.. kizlar birbirimize dua edelim

Allah'im bizlerede anne olmayi nasip eder insallah.. bugun regl gunum ama hala olmadim. Insallahta olmam. Heyecanla bekliyorummm.. kizlar birbirimize dua edelim

Allah hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasib etsin isteyen herkese canım bende ayın 20sini sabırsızlıkla bekliyorum çok heyecanlıyım rabbim sanada hayırlı sağlıklı evlatlar naib etsin inşaAllah bende iğne vuruldum (ovitrelle)bakalım bekliyorum

bende klomen tedavısınde 2. ayımdayım adet tarıhıme daha cook var bakalım ınsallah bu ay mutlu haberı alırız

Amiiinnnn insallahh tatlim. Isteyen herkese insallah..

bende klomen tedavısınde 2. ayımdayım adet tarıhıme daha cook var bakalım ınsallah bu ay mutlu haberı alırız

amiiin canlarım yaşım ileri olmasa iğne falan yaptırmazdım kasıklarıma ağrılar girdi,aşırı derecede gaz sıkışması oluyor ama olsun bebiş için değer

ayyy yeterki onlar annelerine tutunsunlarda agrısı sızısı gozumde degıl

aynen canım benimde o ağrıları bile sevdiğim oldu bu ay acaba diyorum hamile kaldımda bebekten dolayımı ağrım ,gazım var çok heyecanlı bi bekleyiş bu ben bi defa düşük yaptım 1 buçuk aylıktı

aramızda adet tarıhı en yakın olan sensın sanırım canım hadı ınsallah senden ıyı bı haber alırız da moralımız yerıne gelırr

cok gecmıs olsun canım.. sen bu iğneden once ne gıbı tedavıler gordunde ıgne yaptırdın ugrastınmı yanı cok. bende de sıkıntı buyuk pko oldugumu ogrendım gecen ay. yumurtalıklarım tembelmıs. cok endıselıyım bu yuzden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…