2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
aynı gün adet olmuşuz aynı gün kesilmişiz bende yapcam sen 12. gün yap ben 14. gün yapcam çünkü 30 gün benim döngüm
anladım bende degişiyor die belki belli olmaz erken yapayım dedim ondada silik cizgi bile cıkmayınca korktum aceba yumurtlamıyormuyum die

Tatlım hiç üzülecek birşey yok durumunda, hormonların güzel çıkmış, yumurtan oluşuyor ne güzel, rahim filminde de birşey çıkacağını sanmıyorum.. Yumurta çatlatmadaysa bütün mesele, o kolay. Ben de geçmişte 4 kere yumurta takibi yaptımıştım 3 ünde çatlamamıştı, sonuncu da kendiliğinden çatlamıştı.

selam kızlar bir sorum var yaa kafam karıstı 2 gündür ovlasyon testi yapıyorum silik çizgi bile cıkmadı dün 9. bugün adetimin 10. günü yumurtlamıyormuyum ben aceba

Erken yapıyorsun canım da ondan. 27 günde bir adet olduğunu varsayalım. 27-14=13. yani adetinin 13. günü yumurtlama günün diyelim. Bugünden itibaren düzenli bi şekilde yap bakalım.

Volhat'cığım bir de hep aynı saatte, sabah ilk idrarın hariç, d3-4 saat sıvı almadan tuttuğun idrarınla yaparsan daha güzel sonuç alırsın. Kafana göre yaparsan boşa gidebilir testlerin canım.

haklusin ama her ay tamm artik takmiycam diyorum ama adetim btr butmez butun dusunceler sanki beynime hucum ediyor yine sil bastan elimde degil kendime engel olamiyorum

Son düzenleme:
slm papatyaa...
benimle aynı günmüş adet tarihin.. inşallah ikimizde adet olmayız ve hamileyizdir...
ben dün farkettim akıntıdan anladım sanırım yumurtlama günüm başlaamışş... seninkide bugünlerdedir.

güzel haberlerini bekliyorum..

kızlar iyi seneler hepinize
Rabbim bu yıl tüm hayallerimizin gerçek olmasını nasip etsin
2014 uğurlu yılımız olsn bebişlerimiz gelsin inşallah
öpüyorum hepinizi kaçtım ben

2014 yılı hepimize prens ve pamukprsesler getirsin zeytinim biçimsizim ayfonlum 2646afyonlum ve aramıza katılan bütün arkadaşıma :))) yeni yıl dileğimm

2014 yılı hepimize prens ve pamukprsesler getirsin zeytinim biçimsizim ayfonlum 2646afyonlum ve aramıza katılan bütün arkadaşıma :))) yeni yıl dileğimm

mutlu yıllar kuzucuklar yeni yıl bebek isteyen ellerini semaya açıp evlat diye yakaran herkese hayırlı ,sağlıklı evlatlar nasip etsin inşaAllah canlarımmmm

Allah ım nolur nolur nolur 2014 aralıkğın da kucağımda bebeğimle bu sayfaya geri döner ve okurum bu yazdıklarımı benim gibi çok çok çok çok ama çok isteyen harkese Allah ım güzel sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin Aminnn

bütün güzel dualara aaamin diyorum. arkadaşlar bende geçen hafta başka bir dr gittim dedi ki normal olmaması için bi sebep yok dedi. hatta yumurtam 20mm di çok sevindim. hiç tedavisis 20 mm baya bi şaşırtıcıydı yani. neyse genetik test yaptır emin olmak istiyorsan dedi .iki tane anormal gebelik geçirmemde normal değilmiş tabi onun içi genetik testle emin olursun dedi . cuma günü genetik test için dr gideceğiz bakalım ne olacak. sizler genetik test yaptırdınız mı veya bilginiz varmı?

hayırlı seneler herkese,bu sene isteyen herkese sağlıklı sıhhatlı bebeler nasipolur inş.
bu hafta yımırtlama haftam,bakalım benim kararsız eşim ne yapcek...:26:

hadi kızlaaar okuyup geçmeyin sizlerde katılın

İnşallah duaların geri dönüşü mutlulukla olur bizde 7 aydır 2. çocuğu istiyoruz ilk gebeliğim kazayla oldu şimdi sağlıklı bir çocuğum var.uzun seneler doğum kontrol hapı kullandım,arttık yeter bir kardeş şart dediğimizde kurban olduğum mevlam 2. çocuğu 7 aydır bize vermiyor şuan Progestan 200 mg kapsül kullanıyorum 2 ay oldu kullanalı umarım daha fazla bir tedaviye gerekmeden müjdeli haberi alırım.

selam kalp bu doğum kontrol hapı kullandığından oldugunu dusunuyorum biraz daha sabret vucuttan atılması vucudun duzenine geri dönmesi belkide sende daha uzun zaman alıyordur sabır et

kaç yaşında ilk yavrucun

merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım. bi bebeğim olmasını çok istiyorum bu ay ovulasyon testleri kullanmaya başladım 8 gündür deniyorum ama ikinci çizgi hep silik:2: bugün sat 19. çok endişeleniyorum böyle bidurumla karşılaşan ya da bilgisi olan var mı teşekkür ederim şimdiden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…