2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
Adetin hep aynı günmü oluyorsun. Daha öncede yaşamamışsın. Yerleşme kanaması olabilirmi. Bişey kalmamış bekleyip görelim sonucu. İnşallah hamilesindir.

Hep ayni gun olmuyorum aslinda gecen aya gore hesapladim ama genelde ayni zamanlarda oluyorum cok oynamiyo ama yerlesme kanamasi o sekilde mi oluyo acaba hani cok az di kan

Hep ayni gun olmuyorum aslinda gecen aya gore hesapladim ama genelde ayni zamanlarda oluyorum cok oynamiyo ama yerlesme kanamasi o sekilde mi oluyo acaba hani cok az di kan

Yerleşme kanaması hiç yaşamadım :) istersen netten bi araştır. Umarım yerleşme kanamasıdır

Insallah oyledir ya Raabbim bu sefer de hayal kirikligina ugratmaz insallah.test aldim ama gunumun gecmesini beklicem

Kız kardeşim gününü geçirmişti 5 adet test yaptı 5ide negatif çıktı. Stresten geciktim diye düşünürken Kanda hamile oldugunu öğrendi. Sende bekle gününü yap. Adetin ne zaman.

Kız kardeşim gününü geçirmişti 5 adet test yaptı 5ide negatif çıktı. Stresten geciktim diye düşünürken Kanda hamile oldugunu öğrendi. Sende bekle gününü yap. Adetin ne zaman.

Ne guzel ya iyiki de i tste guvenmeyip kan testi yapmis.Adetim 28 inde olmam gerekiyo bakalm ya nasil beklicem

Sanırım adet olucam kasıklarım ağrıyor. Gerçi hamile olduğumu öğrendiğimde de ağırım vardı. Bugün günümdü test yaptım negatif çıktı

Sanırım adet olucam kasıklarım ağrıyor. Gerçi hamile olduğumu öğrendiğimde de ağırım vardı. Bugün günümdü test yaptım negatif çıktı

hayırlısı be canım üzme kendını Rabbım ol desın yeterki..bıraz daha bekle bakalım ne olacak.buarada ısterse bu topıge gel orası daha aktıf buraya artık kımse gelmıyor dıye bende oraya takılıyorum :S

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=718108&page=383

Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima.. topıgın adı=)

kızlar doktor banda da dubtaston verdı günde kac tane alınıyor bırde klomenle bırlıkde kulanan varmı doktor bana 16 .gun al dedı ne olur cevap bekliyorum burda yenı olduğum ıcın hıc arkadaşım yok kımse sorularıma cevap vermıyor

Slm canim

Bende anne olmak istiyorum bir yildir bekliyoruz ama yaramaz gelmiyo doktora gittim serophene kullandim catlatma ignesi yapti ama yok

Ne güzel bir yorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…