2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161

amiiin tatlım ınsallah.. aldıgın kararlar cok ıyı umarım sozunde durursun bu bızler ıcın pek mumkun olmuyor ama

Hanımlar acılıyım yaralıyım bu ayın 21inde 22haftalık bebeğimi kaybettim bu acının ilacı olacak yeni bebek ama biraz sabretmem gerekecek bu sene hamile kalırım İNŞAALLAH herkesten dua istiyorum

Son düzenleme:

Ben de aynıs enin gibi düşünüyorum canım. Adet tarihim 7 Ocak. 9 'undan önce test falan yapmayacağım..

hoşbuldum amazon selam

seninde bir kızın var anlaşılan.. kızın kaç yaşında? 2. ye ne zamandır niyetlisin?

Evet canım 1 kızım var 4 yaşında. İkinciye de 2 aydır niyetliyim.:)) Geçen ay ilk denememizdi tuttu ama düşük yaptım, bakalım bu ay ne olacak..

Hanımlar acılıyım yaralıyım bu ayın 21inde 22haftalık bebeğimi kaybettim bu acının ilacı olacak yeni bebek ama biraz sabretmem gerekecek bu sene hamile kalırım İNŞAALLAH herkesten dua istiyorum

Ayy canım ya kıyamamm..((( Acının boyutunu tahmin edebiliyorum ama ne deseek derdine derman olmayacak. Dediğin gibi bu acının tek ilacı yeni bir bebek; ama muhtemelen 6 ay falan beklemen gerekecek değil mi, rahmin toparlanması için?

amiiin tatlım ınsallah.. aldıgın kararlar cok ıyı umarım sozunde durursun bu bızler ıcın pek mumkun olmuyor ama

aynen canım yoksa üzülen yine biz oluyoruz düşünmemeye çalışacağım

test yapmama kardeşliği olsun bunun adı boşuna hevese gerek yok inşallah o bebekler bir gün bizimle olucak
eğer ki başarısız olmuşsak gelecek ay daha dikkatli olucağız hatta

Merhaba kızlar. Ben de ikinci bebeğime hamile kalmayı çok istiyorum ama şu an korunuyorum. Oğlum 2 yaşında. Ona tuvalet eğitimi verdikten sonra hamile kalmayı planlıyorum Allah izin verirse. 3-4 ay sonra yani. Sabırsızlıktan şimdilik sizin yazdıklarınızı okuyarak yetiniyorum :) 2014 te tekrar anne olamam belki ama tekrar hamile kalırım umarım. Rabbim isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin inşallah

. Evet canım beklemem gerekiyo dr um 3 4 ay dedi ama ben okadar bile bekleyemem benim yaşım 36 her geçen gun benim icin kayip 2 ay bekleyip yine denemek istiyorum İNŞAALLAH RABBİM kisa sure icinde bebek nasip eder bana ve tum bekleyenlere

bende cok istiyorum ama olmuyor hemde hicbir sorun yokken bu dahada kotu en azindan sebibi olsa ya tedawi olurduk yada allahin taktiri der kabullenirdik ama boylesi cok zor her ay 3_4 test yapiyorum cildirmak uzereyim dh fazla dayanabilcegimi dsunmuyorum asilama yaptrmayi dusunuyorum cunku boyle gderse bebek sahibi olmak yerine akil sagligimi kaybetcem her gece 4 lere kadar bu stede belki farkli bir yontem bulurum dye bakiyorum ne uyku ne baska bisey dusunemiycek hale geldim tek istegim bir bebegim olmasi

Son düzenleme:
bende cok istiyorum ama olmuyor hemde hicbir sorun yokken bu dahada kotu en azindan sebibi olsa ya tedawi olurduk yada allahin taktiri der kabullenirdik ama boylesi cok zor her ay 3_4 test yapiyorum cildirmak uzereyim ama hep husran daha nekadar dayanabiliyirum bilmiyorum artik asilma yaptrmayi dsunuyorum cunku boyle gderse bebek sahibi olmak yerine akil sagligimi kaybedicem

kızlar günaydın
yeni gelen arkadaşlar hoşgelmişler
inşallah bu yıl hepimiz alırız bebeklerimizi kucaklarımıza
dün hastayım demiştim izin aldım gittim bugün de alabilsem çok iyi olucaktı ama yarım güne bile suratları asıldı

gunaydın tatlmmm. hasta hasta calıstırmak nedır anlam veremeıorum hıc ya sinir oluorum her anlamda rısk onlarada gecebılır grıpsen eger. uzuldm ya keske dınlenebılseydınn. gecmıs olsun cok cnm bnm

selam kuzular dün yoktum çünkü eşimle beraber belimi çektirmeye gittk ,belimde boşluk oluşmuş çektirdik şimdi biraz ağrım var ama boşluğun dolmasından kaynaklanıyormuş,duydum ki boşluk olunca bebek zor olurmuş belki vesile olur diye çektirdik bakalım denizkabuğu doktorda neler oldu anlat kuzum merak ettim

selam kuzular dün yoktum çünkü eşimle beraber belimi çektirmeye gittk ,belimde boşluk oluşmuş çektirdik şimdi biraz ağrım var ama boşluğun dolmasından kaynaklanıyormuş,duydum ki boşluk olunca bebek zor olurmuş belki vesile olur diye çektirdik bakalım denizkabuğu doktorda neler oldu anlat kuzum merak ettim

canımm sende sormasan beni soran yok dun smır testım temız çıktı kan aldı hormon testi için bugun 1 saat sonra sonucumu alacam dun adetımın 3gunuydu benı altan muane etmedı sınır oldum dr ( oysa utansam bıle ıstıyordum bakmasını bakalım bugun ne dıyecek heycanlıyımmm :)))

gunaydın tatlmmm. hasta hasta calıstırmak nedır anlam veremeıorum hıc ya sinir oluorum her anlamda rısk onlarada gecebılır grıpsen eger. uzuldm ya keske dınlenebılseydınn. gecmıs olsun cok cnm bnm

Sağol cnm valla öyle oturuyorum hiçbir işe yaramaz vaziyette

denizkabuu testin temiz çıkmış iyi neden alttan muayene yapmadı ki
drlar tuhaf utanılcak birşey yok aslında biz büyütüyoruz benim dr bakmıo bile üstünde kocaman örtü oluyor
sadece orda oturması o koltuk itici geliyor

kuzum dr mı? çektırdın belını dıkkat et bı sure agır fılan kaldırma bende duymuştum oyle belını çektırıp hamıle kalanı hadi hayırlısı inşşaallhh 2014 ılk haftaları guzel bır hamılehaberıyle mutlu olmak istiyorum özelikle içimizden birisi

aşk olsun amaaa..ben ılgılenmıormuyum senınle..

cok yorma cnm kendını mumkunse aynen bos bos otur ıs guc yapma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…