2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161

hiç öyle duymamıştım ama idrar tahlilinde çıkıyo hemen ben ilk hamileliğimde hiç günüm geçmeden test yapmıştım çıkmıştı

kuzum selam sen bence henüz test yapma pazartesi doktora git bu kadar gecikme ve nagatif sonuç olması iyiye alamet değil korkutmak istemem ama

a.selam canım. Inan okadar coksey düşünüyorumki.. Sence ne olabılır ? Ilk defa böyle bıse yasıyorum. Bebeğim yok sanırım....

Canım ben evlendim zaten ilk ay o ilk günün sıkıntıları sürdü :) sonraki ay sadece 3 kere ilişki olmuştu gebe olduğumu öğrenmiştim hiç anlmadan bu sefer daha bilinçliyim.. Şükür adetlerim düzenli kürtajdan sonra 30. gün regl olmuştum şimdi de 10 gün var ikinci regl ime sonra bebiş yapcaz inşallah..

Canımmmmmmmm çok heyecanlandım.. Ben 3 gün adetim geçince yapmıştım 15 saniyede kopkoyu ikinci çizgiyi görmüştüm hey gidi şimdi olsa 4 aylık olcaktı nerdeyse ( Ben kendimdeki değişiklikleri söylim akıntım fazlalaşmıştı hatta gebe olduğumu bilmediğim zaman diyordum iltihap kaplamış vücudumu herhalde diye.. Rabbim inşallah gebesindir..

canımm günaydın:)) idrarda beyaz tortuları hiç duymadım ama umarım günün daha da geçer:) eşin haklı beklemek en doğrusu ama insan merak ediyor işte.. inşallah hamişsindir kuzum ya.. benim de bat 30u , o gün olmazsam heralde dayanamam hemen 30unda yaparım gibime geliyor..

Afyonlu bu sence birdaha aya atanan hamılelık olabilirmi? Öyle bırseyler okumustum bıryerde.. Bu o lekelenme olablırmı

slm kızlar çok heycanlıyım sizlerle paylaşmak istedim 11 ocakta çatlatma iğnesi vuruldum 21 ocakta test yaptım silik çıktı bu gün test yaptım yine silik ama önceki testen daha belirgin kızlar çok heycanlıyım iğnenin etkisi geçmiştir demi:18::18::18::18::18:

istanbul22 canımbence kist olabilir,psikolojik olabilir ,mevsimsel olabilir ama hamile olduğunu düşünmüyorum bende yaşadım senin yaşadığını ama Allah bilir tabii akıişına bırak bence pazartesi doktora kesin git ne var ne yok bakılsın merak ettim bende hayırlısı olsun inşaAllah

perikanadı canım ben ilk gebeliğimde göğüslerim çok şişmişti ama adetim 1 hafta geçince şişmişti ve adetim 1 hafta geçince uykuya eğilim başladı okadar 1 günde midem bulandı ama şimdi 3 gün boyunca belimden tut kasıklarıma bacaklarıma kadar ağrıdı başım ağrıdı adete 1 hafta kala dün gecede midem çok bulandı gece yediğim yemeğe bağladım,başım çooook döndü ama ne bileyim Allah bilir tabi ümütlenmek istemiyorum rab'bim bilir hayırlısı olsun dua edin kuzucuklar

Son düzenleme:

çok zor böyle beklemek.. Cuma günü doktora gıdıcem. Kist var bende bunu bılıyorum ama daha önce böyle bıse yasamadım busekılde. Bukadar gec yerlesme kanamasıda olacagı bende sanmıyorum. Rabbim sen hayırlısını nasip et.. Ağrılarım devam edıyor. Sağol canım..

Valla canım iğnenin etkisi 14 gün sonra geçiyormuş biraz daha bekle istersen panik yapmadan.. İnşallah güzel haberi alacaksın.. 2-3 sün sonra yap tekrar..

inşallah hamilesindir test öyle diyor sanırım

Çok güzel belirtiler balım hadi bakalım hayırlısı ne zaman test yapacaktın hemen paylaşşşşşşşşşşş

işe yararsa bendemi yapsam acaba adet olmuyorum iyi gelirmi gerçi şuan adetliyimde ne zaman yapmak gerek belli bir zamanı varmı

Afyonlu bu sence birdaha aya atanan hamılelık olabilirmi? Öyle bırseyler okumustum bıryerde.. Bu o lekelenme olablırmı

yap canım bi sıkıntı olmazmış 19gamze adetin 5. günü başlanıyor diyebiliyorum ben hayırlısı olsun cannım

gule23 inşaAllah hamilesindir kuzum peşpeşe hamile kalıp doğuralım

istanbul22 canım ben öyle bişey olduğunu sanmam bende neler düşündüm hatta konu açtım bununla ilgili test yaptım 6 tane balon gi olmuştum artık ve en son umudumu kestim adet olabilmek için neler içtim neler sonunda tarlusalla oldum hakkında hayırlısı olsun kuzum

havva63 evet canım iğnenin etkisi 10.gün geçiyor doktor demişti ama bir kaç gün sonra tekrar yap geçen ay bende vuruldum ama kısmet değilmiş tutmadı inşaAllah hamilesindir ben şimdiden tebrik edeyim bizlerede dua et kuzucuk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…