2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
Çok güzel belirtiler balım hadi bakalım hayırlısı ne zaman test yapacaktın hemen paylaşşşşşşşşşşş

kuzum yarın eşim evde ilk işim test aldırmak olcak ve buraya yazcam hemen ne olur dua edin canlaaar umudetmiyorum ama rab'bim bilir hevesim kırılmasın diye bu ay sakindim gerçekten

kuzum yarın eşim evde ilk işim test aldırmak olcak ve buraya yazcam hemen ne olur dua edin canlaaar umudetmiyorum ama rab'bim bilir hevesim kırılmasın diye bu ay sakindim gerçekten

Yine öyle ol kuzum metanetini bozma hiç.. Rabbim ol demişse göbüşündedir şimdi.. Hadi hayırlı haberler ver bize yarın sabah..

canım benim hemen yaz bize sonucu.. inşallah görürsün çift çizgiyi.. ayy heyecan yaptım.. benim ilk çift çizgiyi gördüğüm andaki halim geldi aklıma.. ne değişik bir duyguydu..

canım benim hemen yaz bize sonucu.. inşallah görürsün çift çizgiyi.. ayy heyecan yaptım.. benim ilk çift çizgiyi gördüğüm andaki halim geldi aklıma.. ne değişik bir duyguydu..

amiiiin kuzuuum amiin bende yaşadım biliyorum çok heyecan yapmıştım Allah'ım sesimi duy rab'bim

Ay kız 10 günde geçiyormuş iğnenin etkisi dmekki ben yanlış hatırladım.. Ay o zaman kesin hamişsin Allah'ın izniyleeeeeeeeeeeee uuuuuuuuuuuuuu

canım normalde bu sonuçlarla hamilesin inşallah.. ama ben çatlatma iğnesini bilmiyorum.. onun etkisi oluyor mu falan hiç bilgim yok.. hadi hayırlısı inşallah hamilesindir..

canım 3 gün sonra tekrarla testi bence bu süre içersindede kendine dikkat et ve hayal kırıklığına uğramamak adına çooook kaptırma kendini takiii kalp atışlarını duyana kadar

kızlar hepinizin allahım gönünledikini versin işalahh yarın memlekete gideceğiz orası baya kalabalık olacak 15 gün orda kalacağim bu gün kana gitsemde pozitif çıkınca koçişimle kutlasak diyorum ya süpriz yapmayı pilanlıyorumda kana gitsem gebelik varsa kaç çıkar dğer bilenler cvplasın ne olur 9 .30 dan önce uyanmayan ben sabahın köründe kalkıp test yaptım delirmiş gibi heycan bastı beni

yarın bende görcekmiyim hayırlısıyla çift çizgiyi

Görürsün inşallah bebem..

Canım benim ya ben de gebelik testi yapacağım sabah 6 da uyanmıştım çalar saatsiz :)) Sen kan değerini ve bat ın kaçtı ki senin ona göre az çok belli olur hcg değeri

bu tarlusal adet sokturucu nasıl sokturucu anlamadım ya ılac bıtelı 7 gun oldu bende hala tık yok belırtılerınıde hısetmıyorum adetın ve ben adet belırtısını 3-4 gun onceden hısederdım yanı baya bayaa :S

ıltıhapta engel olabılıyor dıye bılıyorum bebek olmasına , bıkac tanıdıgımda vardı ıltıhap alttan atılan fıtıllerden verıolar ıcını temızlıyormus enfeksıyonu ondan sonrada hamıle kaldılar gercekten arkadasım

hayırlısı ıle ıns ya bebıs vardır sen dahıl hepımız cok mutlu olucaz tebrık edıyorum senı sakın ve sabırla bekledıgını hısettım Rabım nasıp etsınn

kızlar günaydın moralim çok bozuk
valla herşeyi stres yapıyorum bu şartlarda nasıl hamile kalıcam ben bilmiyorum
eşimle iyiyiz mutluyuz ama dışarıdan stres çok yaşıyoruz yani yıldım artık[/QUOTE]

ah bu konusanlar zaten insanı yıyıp bıtıren onlar laflar ımalarrr ,duymamaya calıs arkadasım esının gozlerının ıcıne bak sen sana bıseler soyleyenlerı dınleme ıcınden en sevdıgın sarkıyı soyle hayırlısı de gec sonrada Rabbım nasıp edecek elbet edecek canım

d.k hapı ıle korunup hemen bıraktıgındamı hamıle kaldın?dr lar d.k hapını bıraktıktan snra 3 ay hamıle kalmayın dıyorlar 3 ay hapsız yumurtalıklar calıssın kendıne gelsın sonra hamılelık onerıyor

bence hamilesin bebek yeni olduğu için böyle görünüyor galiba aynı ben test yaptıımda böyleydi.hadi hayırlısı

hayırlısı olsun cnm benim

yarın bende görcekmiyim hayırlısıyla çift çizgiyi

ben 25 aralıkta regli oldum enson pkoluyum ben cnm 11 ocakta çtlatma iğnesi oldum kaç çıkarki acaba değer bu gün yapsam :18::18:

ben bu ay hep yeşil çay içtim bu sefer adet olduğumda ilk önce biraz kahverengi aktı acaba diyorum yeşil çay içtimde iltihap falanmı aktı.bide bu sefer adetim çok az geliyodu sancımda çok vardı kaynanam bana bi ot göndermişti onu içtim hemen kanamam geldi sancımda geçti ama otun adını blmiyorum

ah bu konusanlar zaten insanı yıyıp bıtıren onlar laflar ımalarrr ,duymamaya calıs arkadasım esının gozlerının ıcıne bak sen sana bıseler soyleyenlerı dınleme ıcınden en sevdıgın sarkıyı soyle hayırlısı de gec sonrada Rabbım nasıp edecek elbet edecek canım

d.k hapı ıle korunup hemen bıraktıgındamı hamıle kaldın?dr lar d.k hapını bıraktıktan snra 3 ay hamıle kalmayın dıyorlar 3 ay hapsız yumurtalıklar calıssın kendıne gelsın sonra hamılelık onerıyor[/QUOTE]

ilaçla korunmamıştım eşim korunmuştu

hayırlısı olsun cnm benim

ben 25 aralıkta regli oldum enson pkoluyum ben cnm 11 ocakta çtlatma iğnesi oldum kaç çıkarki acaba değer bu gün yapsam :18::18:

Canım daha bir ay tam olmamış.. Kan versen eğer hamişsen kesin çıkar ama çok yüksek çıkmaz istersen ver de bi bakallım artık heyecan yaptık :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…