2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
Valla canım iğnenin etkisi 14 gün sonra geçiyormuş biraz daha bekle istersen panik yapmadan.. İnşallah güzel haberi alacaksın.. 2-3 sün sonra yap tekrar.. :KK54:

inşallah hamilesindir test öyle diyor sanırım:KK6:

fotoyuda ekliyim bakın kızlar $Görüntü2029.jpg yorumlar sanız sevinirim kızlar kana gitsem kaç çıkar acaba değer:26:

Çok güzel belirtiler balım hadi bakalım hayırlısı ne zaman test yapacaktın hemen paylaşşşşşşşşşşş:KK52:

kuzum yarın eşim evde ilk işim test aldırmak olcak ve buraya yazcam hemen ne olur dua edin canlaaar umudetmiyorum ama rab'bim bilir hevesim kırılmasın diye bu ay sakindim gerçekten :KK34:

kuzum yarın eşim evde ilk işim test aldırmak olcak ve buraya yazcam hemen ne olur dua edin canlaaar umudetmiyorum ama rab'bim bilir hevesim kırılmasın diye bu ay sakindim gerçekten :KK34:

Yine öyle ol kuzum metanetini bozma hiç.. Rabbim ol demişse göbüşündedir şimdi.. Hadi hayırlı haberler ver bize yarın sabah.. :KK54:

canım benim hemen yaz bize sonucu.. inşallah görürsün çift çizgiyi.. ayy heyecan yaptım.. benim ilk çift çizgiyi gördüğüm andaki halim geldi aklıma.. ne değişik bir duyguydu..

canım benim hemen yaz bize sonucu.. inşallah görürsün çift çizgiyi.. ayy heyecan yaptım.. benim ilk çift çizgiyi gördüğüm andaki halim geldi aklıma.. ne değişik bir duyguydu..

amiiiin kuzuuum amiin bende yaşadım biliyorum çok heyecan yapmıştım Allah'ım sesimi duy rab'bim :KK16:

yap canım bi sıkıntı olmazmış 19gamze adetin 5. günü başlanıyor diyebiliyorum ben hayırlısı olsun cannım

gule23 inşaAllah hamilesindir kuzum peşpeşe hamile kalıp doğuralım :KK16:

istanbul22 canım ben öyle bişey olduğunu sanmam bende neler düşündüm hatta konu açtım bununla ilgili test yaptım 6 tane balon gi olmuştum artık ve en son umudumu kestim adet olabilmek için neler içtim neler sonunda tarlusalla oldum hakkında hayırlısı olsun kuzum

havva63 evet canım iğnenin etkisi 10.gün geçiyor doktor demişti ama bir kaç gün sonra tekrar yap geçen ay bende vuruldum ama kısmet değilmiş tutmadı inşaAllah hamilesindir :KK76: ben şimdiden tebrik edeyim bizlerede dua et kuzucuk

Ay kız 10 günde geçiyormuş iğnenin etkisi dmekki ben yanlış hatırladım.. Ay o zaman kesin hamişsin Allah'ın izniyleeeeeeeeeeeee uuuuuuuuuuuuuu :KK52::KK76:

canım normalde bu sonuçlarla hamilesin inşallah.. ama ben çatlatma iğnesini bilmiyorum.. onun etkisi oluyor mu falan hiç bilgim yok.. hadi hayırlısı inşallah hamilesindir..

canım 3 gün sonra tekrarla testi bence bu süre içersindede kendine dikkat et ve hayal kırıklığına uğramamak adına çooook kaptırma kendini takiii kalp atışlarını duyana kadar :nazar:

kızlar hepinizin allahım gönünledikini versin işalahh yarın memlekete gideceğiz orası baya kalabalık olacak 15 gün orda kalacağim bu gün kana gitsemde pozitif çıkınca koçişimle kutlasak diyorum ya süpriz yapmayı pilanlıyorumda kana gitsem gebelik varsa kaç çıkar dğer bilenler cvplasın ne olur 9 .30 dan önce uyanmayan ben sabahın köründe kalkıp test yaptım delirmiş gibi heycan bastı beni

yarın bende görcekmiyim hayırlısıyla çift çizgiyi :21:

Görürsün inşallah bebem..

kızlar hepinizin allahım gönünledikini versin işalahh yarın memlekete gideceğiz orası baya kalabalık olacak 15 gün orda kalacağim bu gün kana gitsemde pozitif çıkınca koçişimle kutlasak diyorum ya süpriz yapmayı pilanlıyorumda kana gitsem gebelik varsa kaç çıkar dğer bilenler cvplasın ne olur 9 .30 dan önce uyanmayan ben sabahın köründe kalkıp test yaptım delirmiş gibi heycan bastı beni

Canım benim ya ben de gebelik testi yapacağım sabah 6 da uyanmıştım çalar saatsiz :)) Sen kan değerini ve bat ın kaçtı ki senin ona göre az çok belli olur hcg değeri

allah herkese anne olmayı nasip etsin bende anne olmayı çok istiyorum 1 buçuk yıldır evliyim 1 yıl önce düşük yaptım kürtaj oldum 7,,8 aydır adetten kesildim 2 3 ay olmuyorum doktora gidiyorum tarlusal veriyolar oluyorum bidaha aynı doktorlar bişeyin yok diyolar neden böyle oluyor anlamıyorum (bu arada yeni katıldım aranıza)

bu tarlusal adet sokturucu nasıl sokturucu anlamadım ya :KK43: ılac bıtelı 7 gun oldu bende hala tık yok belırtılerınıde hısetmıyorum adetın ve ben adet belırtısını 3-4 gun onceden hısederdım yanı baya bayaa :S

Merhaba arkadaşlar Dr gittiğimde bi test yaptı bana ve iltihap olduğunu öğrendim bugün. 5 aydır bebek için uğraşıyoruz. Sizce iltihap yüzünden mi olmuyordur. Çok almış fitil kullanmam gerekiyormuş anlamadım hiç bişey

ıltıhapta engel olabılıyor dıye bılıyorum bebek olmasına , bıkac tanıdıgımda vardı ıltıhap alttan atılan fıtıllerden verıolar ıcını temızlıyormus enfeksıyonu ondan sonrada hamıle kaldılar gercekten arkadasım

günaydıııın canlarıııım nasılsınız ?

ben dün ve bugün adet olmam gerekiyordu henüz olmadım ama kendimide umutlandırmadım gece midem çok bulandı arada kasık batması oluyor ama bunlar regl belirtiside olabilir diyorum hakkımızda hayırlısı olsun hayırlı,sağlıklı bi evlat olacaksa olsun amiiin :KK16:

hayırlısı ıle ıns ya bebıs vardır sen dahıl hepımız cok mutlu olucaz :KK66: tebrık edıyorum senı sakın ve sabırla bekledıgını hısettım Rabım nasıp etsınn

kızlar günaydın moralim çok bozuk
valla herşeyi stres yapıyorum bu şartlarda nasıl hamile kalıcam ben bilmiyorum
eşimle iyiyiz mutluyuz ama dışarıdan stres çok yaşıyoruz yani yıldım artık[/QUOTE]

ah bu konusanlar zaten insanı yıyıp bıtıren onlar laflar ımalarrr ,duymamaya calıs arkadasım esının gozlerının ıcıne bak sen sana bıseler soyleyenlerı dınleme ıcınden en sevdıgın sarkıyı soyle hayırlısı de gec sonrada Rabbım nasıp edecek elbet edecek canım

Kızlar sonucuma bakın... Dün gittim tüm testlerimi kadındoğuma gösterdim... Doktor önce dedi ki neden ilk düşükte bu testleri yaparlar anlamıyorum dedi.. Hiçbir sıkıntın yok sadece gördüğüm sıkıntı demir depoların boş kansızlığın yok dedi.. Onun için de istersen dahiliye bölümüne gidersin gerek görürlerse tedavi ederler dedi.. Çok normal ilk düşükler dedi.. Anomali olan sperm yumurtayla birleştiği zaman anomali bir zigot oluşuyor bu da düşüyor dedi.. Folikasite devam et başka bişiye gerek yok dedi

ayyyyyyyy cok sevındım canım ırdeleme daha adetlerın duzenlımı?demır depoların bosalmıs benımde aynıydı kan ılacı ve b12 verdı doktor kullandım duzeldı demır yapan seyler ye bısecıgın kalmayacak depolar dolacak sıkma canını ne kadar cok ırdelersen psıkolojını daha cok zorlayacaksın ve huzurlu olamıcaksın hıc cok sukur saglıklısın saglıklı beslen sadece daha ırdeleme ınanıyorum kı 2. gebelıgın gayet saglıklı gececek daha tecrubelısın hem daha bılınclı

Eki Görüntüle 946197

aminnnnnnnnnnnnn inşallah şu adetim bi düzene girse hamile kalırımda düzene girmiyor ilk hamileliğimde çok düzenliydi biz ilk evlendiğimizde 3 ay falan korunmuştuk korunmayı bıraktığım ilk ay hamile kalmıştım

d.k hapı ıle korunup hemen bıraktıgındamı hamıle kaldın?dr lar d.k hapını bıraktıktan snra 3 ay hamıle kalmayın dıyorlar 3 ay hapsız yumurtalıklar calıssın kendıne gelsın sonra hamılelık onerıyor

bence hamilesin bebek yeni olduğu için böyle görünüyor galiba aynı ben test yaptıımda böyleydi.hadi hayırlısı

hayırlısı olsun cnm benim

yarın bende görcekmiyim hayırlısıyla çift çizgiyi :21:

Görürsün inşallah bebem..

ayyy ccnm benim işallah görürsün balımmm dualarımdasınız kızlar

Canım benim ya ben de gebelik testi yapacağım sabah 6 da uyanmıştım çalar saatsiz :)) Sen kan değerini ve bat ın kaçtı ki senin ona göre az çok belli olur hcg değeri

ben 25 aralıkta regli oldum enson pkoluyum ben cnm 11 ocakta çtlatma iğnesi oldum kaç çıkarki acaba değer bu gün yapsam :18::18:

ben bu ay hep yeşil çay içtim bu sefer adet olduğumda ilk önce biraz kahverengi aktı acaba diyorum yeşil çay içtimde iltihap falanmı aktı.bide bu sefer adetim çok az geliyodu sancımda çok vardı kaynanam bana bi ot göndermişti onu içtim hemen kanamam geldi sancımda geçti ama otun adını blmiyorum

bu tarlusal adet sokturucu nasıl sokturucu anlamadım ya :KK43: ılac bıtelı 7 gun oldu bende hala tık yok belırtılerınıde hısetmıyorum adetın ve ben adet belırtısını 3-4 gun onceden hısederdım yanı baya bayaa :S

ıltıhapta engel olabılıyor dıye bılıyorum bebek olmasına , bıkac tanıdıgımda vardı ıltıhap alttan atılan fıtıllerden verıolar ıcını temızlıyormus enfeksıyonu ondan sonrada hamıle kaldılar gercekten arkadasım

hayırlısı ıle ıns ya bebıs vardır sen dahıl hepımız cok mutlu olucaz :KK66: tebrık edıyorum senı sakın ve sabırla bekledıgını hısettım Rabım nasıp etsınn

kızlar günaydın moralim çok bozuk
valla herşeyi stres yapıyorum bu şartlarda nasıl hamile kalıcam ben bilmiyorum
eşimle iyiyiz mutluyuz ama dışarıdan stres çok yaşıyoruz yani yıldım artık

ah bu konusanlar zaten insanı yıyıp bıtıren onlar laflar ımalarrr ,duymamaya calıs arkadasım esının gozlerının ıcıne bak sen sana bıseler soyleyenlerı dınleme ıcınden en sevdıgın sarkıyı soyle hayırlısı de gec sonrada Rabbım nasıp edecek elbet edecek canım

d.k hapı ıle korunup hemen bıraktıgındamı hamıle kaldın?dr lar d.k hapını bıraktıktan snra 3 ay hamıle kalmayın dıyorlar 3 ay hapsız yumurtalıklar calıssın kendıne gelsın sonra hamılelık onerıyor[/QUOTE]

ilaçla korunmamıştım eşim korunmuştu

hayırlısı olsun cnm benim

ben 25 aralıkta regli oldum enson pkoluyum ben cnm 11 ocakta çtlatma iğnesi oldum kaç çıkarki acaba değer bu gün yapsam :18::18:

Canım daha bir ay tam olmamış.. Kan versen eğer hamişsen kesin çıkar ama çok yüksek çıkmaz istersen ver de bi bakallım artık heyecan yaptık :)

X