2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
bana o kürü tarif edermisin yarın zaten adetimin 5 .günü başlarım .ne kadar suya atıcam kaç dakika kaynıcam günde kaç bardak içicem bunları yazarmısın

canım 7-8 adet inciri önce yıka 2ye böl sonra 3 bardak klarsuz suyu kaynat içine at ve 15 dakika kaynat sabah 1 bardak yatmadan evvel 1 bardak aç karnına havucuda adetinin 11.günü incirin içine 1 adet havucu doğra kaynat yada ayrı kapta kaynat iki suyu karıştır tam 21 gün iç 7 gün ara ver ve tekrar 21 gün aynı yap bende yapcam bu ay inşaAllah gerek kalmaz

çok teşkkür ederim ya sağol uygulamaktan zarar gelmez inşallah gerek kalmaz bidahaki aya

d.k hapı ıle korunup hemen bıraktıgındamı hamıle kaldın?dr lar d.k hapını bıraktıktan snra 3 ay hamıle kalmayın dıyorlar 3 ay hapsız yumurtalıklar calıssın kendıne gelsın sonra hamılelık onerıyor[/QUOTE]

ilaçla korunmamıştım eşim korunmuştu[/QUOTE]

hımm anladım canım acaba dk olabılırmı dıye soylemek ıstedım ,Rabbım senınde gonlune gore versın arkadasım hayırlısıyla inş

ilaçla korunmamıştım eşim korunmuştu[/QUOTE]

hımm anladım canım acaba dk olabılırmı dıye soylemek ıstedım ,Rabbım senınde gonlune gore versın arkadasım hayırlısıyla inş[/QUOTE]

ben hemen olsun istemedim ilk hap önermiyolar eşim korunmuştu o zaman sonra korunmayı bıraktık o ay hamile kaldım

neyse ben çıkıyorum namazımı kılayım hazırlanırım arkadaşim gelirse çıkarız sizede haber veririm kızlar dua edin bana ne olur

bana o kürü tarif edermisin yarın zaten adetimin 5 .günü başlarım .ne kadar suya atıcam kaç dakika kaynıcam günde kaç bardak içicem bunları yazarmısın

neyse ben çıkıyorum namazımı kılayım hazırlanırım arkadaşim gelirse çıkarız sizede haber veririm kızlar dua edin bana ne olur

dualarım seninle kuzum sende bana dua et inşaAllah hamileyizdir hadi hayırlısı olsun

Rabbim dualrını kabul eyleyip hayırlı ve sağlıklı bir evlat kucagına almayı nasip eylesin İnşallah ..

biçimsizim ,denizkabuğum sizler niçün bişey yamıyonuz kıııs

senı takıp edıoruz balım bız bakıorum ne yazmıs ne etmıs cnm ben acıkca bısı dıyımmı sana senn yernde olsam coktan test yapmıstımmm :)) cok heycanlandım ben senn adına Allahm gonlune gore verır ınsallahh..

bitanem eşim yaptırmıyor ki ondan izinsiz çarşıyada gitmem ben şimdi çarşıya gitcem desem napcan der
amiin kuzum geçen ay bugün ondan önceki ayda 22sinde adet olmuştum rab'bim yardımcımız olsun kuzucuk denizkabuğu nerde ki :44:

Bu gibi yaşanmışlıklar hepimizde zaman zaman olmuştur üzülme canınıda sıkma bak benım kaynanam bana bedua bile etti bu yuzden kendimi yerden yere vurdum üzüntüden ama ne oldu kendime ettim o yuzden hiçç kendini üzüpde zarar verme ... Allah sanada tosun gibi hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah ...

İnan bu yazıda senı çok iyi anlıyorum ol desin yeterki Rabbim ozaman ne olursa olsun oluyor .. Ben 31 yaşına gircem benden 20 yaş kucuk kardeşim var hehehehhehe annem böbrek taşları yuzunden hastaneye gidiyor bobregin curudugunu alınması gerektigini soyluyor dokorlar emeleyat oluyo bobrek alınıyor agrıları devam ediyo tekrar bi ultrasona giriyo diyer bobreginde taş cıkıyo onu kırmak için lazerle üç sefer tedaviye gdiyor bunların hepsi 40 gun içinde olyor 4. gidişinde anneme sende yabancı bi cisim var diyorlar kadın hastalıklarına gidiyo ve odane hamilesin hanım diyıorlar annem tabi çok korkuyor cocuk 2 aylık ustundeyken böbregi alınıyor radyasyon taş kırma için 3 kere giriyor çok agladı annem bebege sakat eli yok ayagı yok bir sürü şey dedi doktorlar annemde olsun bu yaşda bu bana bahşedildi bende dogurucam dedi veeeeeeeee kardeşim dogru hamd olsun Rabbime sapa sağlam maşallah ... Demem oki yaşadımız aksilikler bizleri üzmesin Yeterki Allah (c.c) beklediğimiz bebeişlerimize ona ol desin ... Aminn...

biçimsizim ,denizkabuğum sizler niçün bişey yamıyonuz kıııs

canım inşallah o kırmızıları gormezsin İnşllah hayırlı mujdeni bizle paylaşırsın... Dualarımız senınle ...

sağol bitanem inşaAllah rab'bim ol dediyse hamileyimdir kardeşine rab'bim sağlık sıhhat uzun v e mutlu bir ömür versin kuzum amiin

arkadaşlar ben bu soğan kürünü de kullandım fayda etmedi cumartesi yeni bir doktora gitcem bi tedaviye başlarım inşallah da bebeğime kavuşurum daha 7 aylık evliiyim ama bebekleri çook sevyorum ve olsun istiyorum

Tatlım süper çok sevindim, aynen ilk düşük için çok fazla ve gereksiz panik yaptın ama seni de anlıyorum kolay bir süreç değil, artık kafandaki soru işaretlerini bir yere bırak ve önüne bak. Her kadının başına gelebiliyor aslında çok doğal bir durum biz kadınlar duygusal davrandığımız için çok etkileniyoruz elde değil. Hadi bakalım ,önümüze bakalım:)

Canım bu sorularına verebilecek bi cevap yok maselef, seni tek aydınlatacak kişi doktordur. Ne diye bekliyorsun ki bu kadar, bebek değil de başka bir sıkıntı da olabilir, bu şekilde günler geçmez ki..

Peri zoppa istiyosun kanımca:)

Geçmiş olsun canım ya hem kafana göre bir doktor bulduğun için hem de kafandaki sorular yanıt bulduğu için çok sevindim canım..

ayyy kocasının sozunden de cıkmazmısss yerım senii buralarda cnm onunda pc de sıkıntı vardı ondan gıremıo yoksaaa söledım ısyan ettıgını can atıo gelmeye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…