2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161

Arkadaslar prolaktin ile ilgili ilac kullanmadinizmi?

helal olsun bukadar mücadeleye. Bnm sitres tavn yapmş hlde dir kesn çok kızgnm sinirliyim vallahi . Allh yardmcmz olsun ne diebilirim artık . Bnm doktrda özel ilği muhteşm ama bna uzk o yüzden yunurta takibi için devlete bağlı doktor arıyorum artuk kmbilir nasıl bi dktorla karşılaşırım bilmem

hayırlısı bakalım bi ümut belki bu ay olur Allah nasip ederse geçen ayda günaşırı birliktelik denedik olmadı bende bu ayovulasyon testi aldım bu ayda böyle denicem

önce Beyin tomografi cekildi sonra bu ilacdan 8 adet kullanmama karar verildi. su an degeri aklimda degil. seninki kacti.

benim eylülde bakıldı en son 50civariydi 1ay kullandım ilaç haftada 1yarım simdilik adetlerim gününde geldi ama yinede tekrar baktırmya gidicem

canım bu kadar takmamamız lazım. Benim universiteden surekli ailecek görüstügümüz tüm arkadaslarım suan hamile digerleri dogurdu. etrafındakilere ve aile baskılarına bu kadar kafayı takmamamız lazım. diyene bak pooofffff
neyse insallah bizim de olur bizim de olacak sekerim..

Allahım isteyen herkese nasip etsın bır mucıze gönderdi rabbim bana isterseniz paylaşırım bu mubarek cuma gecesı bana yap dediler yıllarca ama ben yapmadım bırkere denedım çok şükür hamileyim

amin canım hepimize.bunu bizimlede paylaşırsan seviniriz tabi.

Stres cok onemlı rol oynuyormus bu durumda ya,bazı ınsanlar stres yapmayı bırakıp vazgectıgı anda cabalarından beklemedıgı zamanda hamıle kalıyormus..

Bana neler oluyor anlamadım :S , regl 5 gun gecıktı ,hamılelıkten suphelenmedım çünkü dikkat ediyorum ,ve polip cıktı bende alınması gerekıyor bu polıpten dolayıda ara kanamalarım oldu ama normalde regl sı duzenlı bı ınsanım :S ama bugunde hıcbıse olmayınca acabamı demedım dıyemem :S

gunaydınn gununuz aydın ve bereketli olsun bu cuma günü hürmetine açın ellerinizi boll dua edin Rannim gönül muratlarınızı hayırlı kılsın inşallah

bu güzel günde hamiş haberi ile mutlu olsak ne güzel olurrrr

Amınnn hepınızın guzel haberlerını okumak ısterım hayırlısı ıle ınsallah =)

güneşin pembeliğiyle doğan , saflığıyla süzülen , herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu sizle olsun
hayırlı cumalar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…