2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161

İnsanın elinde değil ki düşünmemek

selam kızlar bugün nete giremiyorum dosyalara boğulum yine
dermanım kalmadı yazmaya
öptüm hepinizi

Bakın potein tahlillerim de çıkmış sorun var mı dsizce

Eki Görüntüle 927025

normal deger ıle sonuctakı degerı karsılastırıldıgını bılıyorum sadece onu soyleyebılırım, yanı normal deger 5-10 arası olması gereken bu sayılardan dusuk olsa deger normal olmuyor yuksek cıkarsada normal olmuyor onu bılıyorum.en ıyı sonucu doktorunuz soyler sıze tabıkıde ama ben sadece degerlerı karsılastırdıgımda normal gozukuyor =)

Ne bileyim canım genetik tahliller de çıksın sonra göstericem doktora

yıllraca aşılama tup bebek kocakarı ilaçları ne varsa denedim 85 yaşında yaşlı bır terze bana hep sölerdi yap ama ben çok araştırdım bu yağ kozmetikte kullanılıyo dedim olsun kızım yap ben öle hamıle kaldım eskıden herkes böle yaptı dedi benimde yaşlım 40 bugun doğum gunum bana rabbımın mucızesı geldi allah herkese yaşatsın

pylaş paylaş tatlm inan şu soğan kürünü asla yapmm dedm onu bile yapıcm adetimi bkliorum ama hala glmeye niyeti yok bklm prolaktin yaptırıcam yarın bide beta yptrcm

canım benım paylaştım allah yardımcımız olsun benım sorunluydu eşimde sıkıntı yoktu yıllarca denedim 14 yıl

herkese hayırlı cumalar dun akşam giridm siteye anlatmaya calıştım aktardan beyaz zambak yağı aldım tamponla uyguladım yumurtlama gunu 1 kez ve hamıleyim allaha şukur rabbı m herkese versin

tebrık ederım,Allah kucagınıza almayıda nasıp etsın.Anlattıgınız seyı ılk defa duydum ama eskıler bılıyor demekkı dıye dusunuyorum cunku bır arkadasımında 3 yıl cocugu olmadı ve doktorlar bı sebep bulamıyorlardı sonra yıne yaslı bı teyzenın ısrarı uzerıne bagırsaklarını cektırdı ve o ay hamıle kaldı.cok degısık seyler ya ,cok sukur sızın bı bebısınız var artık=)

dodi arkadaşım anlaşılmayan bişey varsa anlatayım ben çok zaman harcadım maddi manevi siz kaybetmeyin inşşş

kizlarr ne alemdesiniz? size yazinca rahatliyorum.. bebeklerimizi aliriz ins. bu ay hic hissetmiyorum olmayacak galiba..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…