2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161

Duacıyım hepınıze ısteyen herkese Rabıım kabul etsın dualarımızı

Anladım canım Allah gönlüne göre versin ozaman:)

kızlar merhaba.. beni de aranıza kabul eder misiniz?.. ben de 2014 yılında anne olamasam da hamile kalmayı istiyorum.. 9 haftalık bebişimin kalbi durduğu için geçen hafta kürtaj oldum bu nedenle şimdi hamile kalmak için çalışma yapamıyorum ama kendimi hazır hissedince ben de başlıycam çalışmalara inşallah..

canım çok geçmiş olsun herşeyde vardır bir hayır.inşallah rabbim tekrardan hamile kalabilmeni ve sağlıkla kucağına alabilmeni nasip etsin.

Keşke hergün birimizin hamiş haberini alabilsek dualarım sizlerle.

Cok gecmıs olsun,Allah yardımcın olsun dılerım zaman hızlı gecer ve ıstedıgın zaman hamıle kalırsın

geçmiş olsun çok üzücü bir durum.. bir daha ve bu sefer sağlıklı olur inşallah hamileliğin..

Valla ben ilişkiden sonra nerdeyse amuda bile kalıyorum :)) ne şekile gircemi şaşırıyorum :)) bide bunumu denesekki :))) Allahım sen gör çabamizi Yarabbim...

selam kızlar..bende siz gibi bir bebeğim olsun çok istiyorum. 2 yıllık evliyim.hiç korunmadık ama bir türlü gebe kalamadım.hiç gebe kalmadım yani 1 negatif tüp bebek denemem oldu.pcos'luyum.. çok kiloluyum.. doktorlar zayıflaman lazım dıyorlar. zayıflasam bile dogal gebe kalamazmışım..eşimin sperm sayısı da düşük.. ama tüp bebek içinde zayıflamam gerekiyormu. bu kilo bu kaar önemli mi..ne kilolular war rahat rahat doğuran.. bi ben miyim demekten alamıyorum kendimi.. rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşallah en kısa zamanda.. çok çaresiz kaldım. doktorların agzından da cımbızla laf alınıyor. şimdiye kadar ne rahim filmi nede başka bir tahlıl vs.yapılmadı. direk tüp bebek yaptı benım ılk doktorum..çok pişmanım ona gittiğime.. ama diğerleri de hiçbir tetkik yapmadı..kolaylarına gelıyor sanırım..şişman oludugumu görünce hemen kilo deyip geçiştiriyorlar.sanki yok mu hiç kilolu olup gebe kalan kafam çok karışık kızlar...napıcam bilmiyorum

sakın kendını koy verme arkadasım akıl vermek gıbı olmasın oyle anlama sakın ama tam donanımlı tetkıklerını yapacagın bı doktora gıtmelısın soyle ben bunları bunları yapılsın ıstıyorum dıye kendın ıste gerekırse,cocugun olmaz yada normal olmaz demelerı senı pes ettırmesın sakın bı tanıdıgım 4 yıl hastane hastane dolastı ımkansız hamıle kalamazsın dedıler tam yetımaneden evlat sahıbı olmaya karar vermeye calıstıkları zamanda hamıle oldugunu ogrendı.Rabbım yardım edecektır elbet..

Valla ben ilişkiden sonra nerdeyse amuda bile kalıyorum :)) ne şekile gircemi şaşırıyorum :)) bide bunumu denesekki :))) Allahım sen gör çabamizi Yarabbim...

canım öyle onu dene bunu dene ile yol alıyoruz ama bunu bilmiyorum çok akıllıca bişey gelmedi sanki bana ya.duydum da yazdım.

kuzum üzülme lütfen işe bı dıyetisyene gıtmekle başla hangı şehırdesın bılmıyorum devletın dıyetısynlerıne gıdebılırsın tahlıl yapar ve takıp halınde zayıflarsın biraz yurus yap hergun çoçuk meselesıne gelınce demek dırek tupbebeği uygun görmüşler size dırek onu yaptırırsınız benım eşimın ablası gıl oyle yaptı tek denemede oldu inaşşallah senınde olur :)

kuzum üzülme lütfen işe bı dıyetisyene gıtmekle başla hangı şehırdesın bılmıyorum devletın dıyetısynlerıne gıdebılırsın tahlıl yapar ve takıp halınde zayıflarsın biraz yurus yap hergun çoçuk meselesıne gelınce demek dırek tupbebeği uygun görmüşler size dırek onu yaptırırsınız benım eşimın ablası gıl oyle yaptı tek denemede oldu inaşşallah senınde olur :)

yok cnm estagfurullah..birbirimize destek olmak için buradayız sonuçta.. walla son gittiğim hastane baya ii bi hastane.gittğim doktor da profesör.. baya hastası war çok araştırıp gittim..ama o bile hiçbir tetkik yapmadı..sadece muayene etti aynı seyleri söyledi pcos vs. kilo ver gel tedaviye başlayalım dedi. 20 kilo ver gel dedi. demesi kolay da... verebilsem keşke...ama çok zor oluyo.20 kilo demek te baya cok zaman gerektiren bişey.ve ben biran önce bebeğime kavuşmak istiyorum.vakit kaybetmek istemiyorum bakalım bir kaç ay daha bekleyip bu arada 3-5 ne kadar verebilirsem kilo verip tekrar gitmeyi dşünüyorum doktora.kilolu iken tedavi şansımı öğrenicem. bide 15 gün sonra memlekete gidiyorum bir de orda görüncem doktora çok üzülüyorum.tmam yaşım genç ama sonucta 2 senelık evliyim ve bebeğim olmasını herşeyden çok istiyorumallah hepimizin yardımcısı olsun..

yok cnm estagfurullah..birbirimize destek olmak için buradayız sonuçta.. walla son gittiğim hastane baya ii bi hastane.gittğim doktor da profesör.. baya hastası war çok araştırıp gittim..ama o bile hiçbir tetkik yapmadı..sadece muayene etti aynı seyleri söyledi pcos vs. kilo ver gel tedaviye başlayalım dedi. 20 kilo ver gel dedi. demesi kolay da... verebilsem keşke...ama çok zor oluyo.20 kilo demek te baya cok zaman gerektiren bişey.ve ben biran önce bebeğime kavuşmak istiyorum.vakit kaybetmek istemiyorum bakalım bir kaç ay daha bekleyip bu arada 3-5 ne kadar verebilirsem kilo verip tekrar gitmeyi dşünüyorum doktora.kilolu iken tedavi şansımı öğrenicem. bide 15 gün sonra memlekete gidiyorum bir de orda görüncem doktora çok üzülüyorum.tmam yaşım genç ama sonucta 2 senelık evliyim ve bebeğim olmasını herşeyden çok istiyorumallah hepimizin yardımcısı olsun..

arkadaslar hastane tercıhlerınız nereler ?
özele giiyorum devlete gittim dövmedikeri kaldı.

cnm eet öyleymiş gün aşırı ilişki gerekiyormuş duymuştum bunu inşallah tez vakitte olur

canımmm salma hemen kendini
moralini yüksek tut
Rabbim izin verirse olur doktorunu değiştir kilon ne kadarfazla bilmiyorum ya da etkilimiir ama başka doktorlaral görüş aynı şeyi söylüyorlarsa diyetisyene gidersin sakın olumsuz düşünme
bak bazen çok umutsuzluğa kaılıyorum korkuyorum
bazen akşamları gidiyorum iş çıkışı ağlıyorum açılıyorum ama moralimizi yüksek tutmamız lazım umutsuz olma

eger istersen verırsın 10 da 20 de ınan cok gelıp gozune olmaz dıye umıtlenme sen basla sıkı bır dıyete arkadasım yıne bu forumlardan bulabılırısn bak zayıflamak ıcın konular var herkes destek oluyor bırbırıne bende takılıyorum oralara hatta yıyeceklerımı azalttım kılo vermek ıstıyrum zor oldugunu bılıyorum ama doktorlar 65-70 kılo ılede gıtsen zayıfla oyle hamıle kal dıyorlar ınan.üstelık sımdıyı dusunme sadece ne kadar kılonu azaltarak hamıle kalırsan o kadar iyi ,buarada kaç yasındasınız ?

canım takma okadar kafana kilo verebilirsin verilmeyecek birşey değil diyetisyene danış onlar gerçekten faydalı eğer gidem,iyorsan spor yap düzenli yürüş ve koşular yap yiyeceklerini ayarla kendi kendine bile verebilirsin bebiş için ise olmuyacak diye birşey yok Rabbim elbet birgün nasip kısmet eder oda olur karamsarlığa kapılma tatlım hemen.

yaa ben hastane sordum ama kımse yazmamıs arkadaslar hangı hastanelere gıdıyorsunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…