2014 ygs/lys günlüğüm

günlüğüme pek uğrayan olmuyor artık ama eğer gören birisi varsa şu soruya bakabilir mi sıyırıcaamm
çok kolay bir soru aslında ama dünden beri uğraşıyorum uğraşıyorum her defasında 90 buluyorum

:26:

Çizimi yaptım ama yeterince anlaşılıyor mu bilemedim..

Ya DOC diyormussss dunden beri ben DOB olarak aliyorum 80-x ile 70i topluyorum gelip gidip bir de kavga ediyorum dergiyle sanirim iyi degilim

Bir yerde dikkatsizlik yapınca hata olduğunu bilsen bile inatla üstüne gidince bulunamıyor. Biraz bırakıp soruyu unutunca bakmak işe yarıyor ben de, tabi inadımı kırıp bırakabilirsem

Bir yerde dikkatsizlik yapınca hata olduğunu bilsen bile inatla üstüne gidince bulunamıyor. Biraz bırakıp soruyu unutunca bakmak işe yarıyor ben de, tabi inadımı kırıp bırakabilirsem

Rezillik ya resmen üstelik çocuk oyuncağı bir soru zor olsa bu kadar icime oturmaz

kızlar çok sorum birikti hepsini birden soramayacağım için yeniden eskiye doğru bazılarını buraya yükleyeceğim görüp çözüp yardım edenlere şimdiden çok teşekkür ederim

Son 2 soruyu anlatayım.
3.soruda anın en büyük asal sayı değeri 23 oluyor.
xin en büyük değeri için ise 2 üzeri kaç olabilir diye bakıyorum. içinde 22 tane 2 çıkıyor. Toplamı 45.Cevap anahtarı 54 mü diyor ? İnceledim bir kaç kez ama çözümü çok büyük ihtimalle böyle, cevap anahtarında problem olabilir.

Son soruda yine çarpanlarda kaç tane 11 olduğuna bakacağız.

11den 21 e kadar 11 tane var. 22 de 2 tane 11 var. Toplam 13 ediyor.

Diğer sorular için elimde kalem kağıt varken tekrar bakayım ama taban aritmetiğim tam sayılmaz yine çözemeyebilirim.

aa evet 3.soruda yanlış bakmışım cevap anahtarına 45miş cevap yine bir dikkatsizlikten gitti desene:/ son soruda ben direk faktöriyellerin değerlerini bölüp yapmaya çalışıyordum demek böyleymiş

2. kısımdaki sorularda 16nın cevabı E seceneği işaretlemeyi unutmuşum

Ben o soru arada çekilmiş zannetmiştim bakmadım.12! içinde 10 tane 2 çarpanı vardır. Alttaki sayıda n en fazla 9 olursa sayı çift olur.
sayıların toplamı oradan 45 çıkıyor.

dergi 3 de bitti 4 kaldı sadece yetiştiremedim onu salıya :/ neyse artık olduğu kadarıyla ben yokken dağıttılar mı birşey bilmiyorum dağıtmışlarsa bu hafta bayağı bir yoğun olacağım demektir

ben yokken dergi 5 dağıtılmış sadece ders çıkışı test odasına gittim almak için kadın yanlışlıkla lysleri de verdi bozuntuya vermedim zaten lys için kaynak arıyordum ben de canıma minnet zaten benim haftasonu lys çalışmaya başlarım artık su 4 ve 5. dergileri de bitireyim

hiç gidesim gelmiyor dersaneye keşke yazılmasa mıydım
bilmiyorum sınıfı sevmedim gevezelik ve çocukluktan başka birşey bilmiyorlar dün uyuz oldum ders dinliyorum ben arkamdaki 2 çocuk geçmiş kendi kendine birşeyler söyleniyor yok şu kız çok çirkin yeaaa şunun eh gideri var şu desen motora benziyor gibi seviyesizce laflardan hocalara hakarete kadar dönüp tersledim devam etti diğerleri desen cidden daha lisenin etkisinden çıkamamışlar dersler desen 2 ay önce çalıştığım konular pişmanlık yaşıyorum desem yeridir

neyse uzun zamandır deneme yapmıyordum bir yapayım dedim
Türkçe:37d 1y
Sosyal: 30d 6y
Mat: 36d 3y
Fen: 34d 5y

dergi 3 de bitti 4 kaldı sadece yetiştiremedim onu salıya :/ neyse artık olduğu kadarıyla ben yokken dağıttılar mı birşey bilmiyorum dağıtmışlarsa bu hafta bayağı bir yoğun olacağım demektir

Fem dersanesine gidiyorsun sanırım öylemi ? :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…