2014 ygs/lys günlüğüm

kimya bitti onda sıkıntı yok sadece şu bilim adamlarında bazen sorun çıkıyor o kadar biyoloji de notları sistemlere kadar çıkarmıştım da pek çalıştığım söylenemez ona fizik duruyor ama nerdeyse yarısı

Sorunun da genelde fizikte ise problem yok, ben çalışmadığım konulardan olan hatalarımı önemsemiyorum hiç ..

dersaneye sonunda gittim yazıldım 24ünde sınavım varmış 25inde ders varmış haftasonu gidip kitaplarımı alacakmışım

ilk olduğundan en kolay sınavdı dedilerdiydi de inanmamıştım o zamanlar çözmemiştim dün çıkmış ygs deneme sorularını aldım 2012ye kadar var 2010u çözdüm ve adaletin bu mu laaaağğğğnnnn diye bağırdım resmen
Türkçe:40net
Sosyal:28.75
Mat: 36.75
Fen: 34.25

Kolay olması çok da güzel bir durum değil bence, malum bize kolay olan başkasına da kolay, ayırt edici değil, böyle olunca da dikkatsizlik vs gibi nedenlerden yapılan hatalar çok etkiliyor.
Bir de şimdi ne kadar kolay gelse de sınavda öyle gelmiyor malum ..

Dersanen hayırlı olsun bir şey kalmamış. Hangi dersaneydi, ya da hangi yayınları kullanıyorlar diyeyim ?

haklısın ama alt yapısı olan ve iyi bir çalışma sergileyen bir insan çok rahat full yada çok yakın bir sonuç elde edebilirmiş o bakımdan keşke demiştim.
Final dersanesi canım yayın da malum daha kitapları alamadım yeni basımların sayısal setleri bitmiş haftasonu arayacaklar gidip alacağım

İşte o kötü bir şey bence, herkes fullerken en ufak yaptığımız bir hata kimbilir nerelere götürür bizi, o yüzden ben zor sınavdan çok kolaydan korkuyorum.

Hadi bakalım yeni kitapların da geliyor, bol bol çöz soruları dopdolu kitaplar olsunlar.
Sene sonunda dolu dolu kitaplarımızı, sınav sonuçlarımızı paylaşırız umarım çok büyük bir mutlulukla.
Bu arada kitap işini ne yaptın ? Karekök simetri falan aldın mı ?

paylaşırız tabi
yok canım ya almadım daha karekökü daha sonra alacaktım simetri alacaktım konu anlatım için ama şimdi haftasonu kitapları alacağım ya bakarım konu anlatımını beğenmezsem finalin gidip simetri alacağım
şimdi aradılar gelmiş kitaplarım gel al diye yarın gider alırım artık

Son düzenleme:

Ben olsam kesin şimdi kalkar giderdim, ne şimdisi gece olsa gece giderdim
Çok sakin bir yapın var gibi duruyor, ne heyecan ne stres .. Hoş bir şey gerçekten.
Ben çok sabırsızım, hemen olacak ben heyecanlanacağım bir telaşlanacağım falan her konuda

benim heyecan yaptığım konular farklı sınav konusunda tam bir odunum demiştim daha önceki yazılarımda hangisinde hatırlamıyorum ya şimdi saçımı kurutcam da giyincem de gidicem de alacam da gelecem de ohoooooo

Ben hep heyecanlıyım, aslında çoğu zaman şikayetçi değilim ama konu sınav olunca çok kötü etkisi olan bir durum, kıymetini bil odunluğunun Seni oldukça önden başlatan bir faktör.

Ben hep heyecanlıyım, aslında çoğu zaman şikayetçi değilim ama konu sınav olunca çok kötü etkisi olan bir durum, kıymetini bil odunluğunun Seni oldukça önden başlatan bir faktör.

çok da iyi birşey değil bence bazen boşvermene sebep oluyor

Gamze kolay gelsin.
Bir şey rica edeceğim senden, simetrinin mat 1 3. kitabı duruyor mu sende?
Eğer duruyorsa bana konuları yazar mısın ?
Bende 3. kitap yokmuş daha yakınlarda fark ettim bir sürü kitabın arasında o da var zannediyordum.

Tellden giriyorum atamadiysam pc ye gecince atarim atabilf

Çok teşekkür ederim bol bol atmışsın
5 konum mu varmış benim daha ben daha az zannediyordum.

Biraz fazla kaçmış :-D konu ciktikca çıkıyor evet ben de 3.ye gecerken oyle demistim. Bu arada kitaplari aldim yorgundun bakmadan alip ciktim simdi baktim kitaplara da hep soru bankasi hayal kirikligina ugradim resmen ben lysye baslayacaktim ya :-(

Aaa konu anlatımı yokmuymuş ? Belki sonra vereceklerdir ama yoksa finalin dergisi mi vardı konu anlatımı yerine ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…