2014 ygs/lys günlüğüm

Aaa konu anlatımı yokmuymuş ? Belki sonra vereceklerdir ama yoksa finalin dergisi mi vardı konu anlatımı yerine ?

Verirler sanirim ayriyeten dergi var evet. Vermeseler de alirim ben eski yillardan kalma kitapalarini depolarindan:KK9:

Düzey belirleme sınavına girdim bugün 120 soruydu mat türkçe sosyal kimya ve biyolojide sorun yoktu(normalde biyoloji de sorunlu olurdu benim için) geometrinin 2 3 sorusunu yaptım sadece gerisi boştu fizikte çalışmadığım bir sürü konu vardı onlardan hatırladıklarımı yaptım gerisi boş bakalım sonuç ne olacak:KK14:

Düzey belirleme sınavına girdim bugün 120 soruydu mat türkçe sosyal kimya ve biyolojide sorun yoktu(normalde biyoloji de sorunlu olurdu benim için) geometrinin 2 3 sorusunu yaptım sadece gerisi boştu fizikte çalışmadığım bir sürü konu vardı onlardan hatırladıklarımı yaptım gerisi boş bakalım sonuç ne olacak:KK14:

İnşallah güzel gelir sonuç, güzel bir sınıfta olursun..
Zamanın ne durumdaydı ?

İnşallah güzel gelir sonuç, güzel bir sınıfta olursun..
Zamanın ne durumdaydı ?

120 soruya 120 dakikaydı işte 110 dk da bitti 5 dk kodlama 5 dk da boşlara bakabildiğim kadarıyla baktım feni ellemedim yalnış çıkar diye :KK70:

120 soruya 120 dakikaydı işte 110 dk da bitti 5 dk kodlama 5 dk da boşlara bakabildiğim kadarıyla baktım feni ellemedim yalnış çıkar diye :KK70:

Sen fene karşı biraz ön yargılı olabilir misin ? Aynı benim geometriye davrandığım gibi davranıyorsun da :KK1:

bugün çok çalışmadım dersanenin verdiği kaynaklara geçtim şimdi
mat soru bankasına baktım ilk 10 test 200soru basitti zaten sayılar konusu
biyolojiden ilk 2testi çözdüm 42 soru temel bileşenler konusu
çook sıkıldım o yüzden sözel çözdüm gerisi türkçeden sözcükte anlam konusu 5 test 151 soru artık beynim iflas etti bugün 120 de deneme sorusu bugünü böyle kapatıyorum:KK1:
sorulara bakmaktan yemek yemeyi unutmuşum 2 kocaman şişe sıvı tüketmişim yürürken su sesi geliyor :KK9::KK9:

bu sabah uyuyakaldığım için dershaneye gidemedim neyseki ilk konular çoktan çalışmıştım yine de telafi olsun diye dün dağıttıkları dergilere başladım az önce ilk dergi bitti 10 gibi başladım dergi 1 içindeki çözümlü sorularla birlikte 182
konular ise
sözcükte ve sözcük öbeklerinde anlam
tarih bilimine giriş
doğa ve insan
sayılar
fiziğin doğası ve özkütle
kimyanın gelişimi
canlıların ortak gelişimi

yoruldum ara veriyorum şimdi birazdan yemek yiyip revolutionun yeni bölümünü izleyip tekrar başlıcam

Son düzenleme:
dün yazdığım notları temize çekip kitap okumakla geçirdim günün kalanını

ilk sınıf değilmiş bu bir ust sınıf varmış bizden ben de sasirdim o kadar bosla nasıl oldu diye cok moralim bozuldu çıktım geldim zaten sinifi sevmemistim cok cocuklardi bir de en bastaki konular ilkokul cocuguna anlatsan yapar onlari dinlemek yerine bu hafta yakinda bir sinav daha var oturup ona calisiyorum simdi napip edip o sinifa gecmem lazim

uyuşamadık biz bu dershaneyle arkadaş dün akşamüstü mesaj attılar yarın gamzenin dersi 12:30da başlayacaktır diye az öncede 27 eylül devamsızlığı 4 saattir dedi aradık ders sabahtı diyorlar :KK70: :KK53:

uyuşamadık biz bu dershaneyle arkadaş dün akşamüstü mesaj attılar yarın gamzenin dersi 12:30da başlayacaktır diye az öncede 27 eylül devamsızlığı 4 saattir dedi aradık ders sabahtı diyorlar :KK70: :KK53:

Nasıl bir dersane o ya ?
Şimdiden bir sert çıkış bence sen onlara da dikkat etsinler.

Nasıl bir dersane o ya ?
Şimdiden bir sert çıkış bence sen onlara da dikkat etsinler.

valla anlamadım ki canım bir de bana kızıyor telefonda gelmemişim diye:KK53: şaka gibi birşey oldu bugün benim için sınıfa astıkları programda öyle yazıyordu çarşamba günü gittiğimde şimdi önümüzdeki haftalarda salı çarşamba öğlen perşembe cuma sabah olacakmış

valla anlamadım ki canım bir de bana kızıyor telefonda gelmemişim diye:KK53: şaka gibi birşey oldu bugün benim için sınıfa astıkları programda öyle yazıyordu çarşamba günü gittiğimde şimdi önümüzdeki haftalarda salı çarşamba öğlen perşembe cuma sabah olacakmış

İlk günler geçsin de olmaz heralde bir daha, bir de dediğin gibi ilk konular zaten alışma falan derken hızlı da geçilmez.

İlk günler geçsin de olmaz heralde bir daha, bir de dediğin gibi ilk konular zaten alışma falan derken hızlı da geçilmez.

alışmak istemiyorum şuan tek derdim diğer belirleme sınavını atlatıp ilk sınıfa geçmek o yüzden ilk derslerde gidip 4 saati dersle 1saati yolla öldürmek istemiyorum:KK70:

alışmak istemiyorum şuan tek derdim diğer belirleme sınavını atlatıp ilk sınıfa geçmek o yüzden ilk derslerde gidip 4 saati dersle 1saati yolla öldürmek istemiyorum:KK70:

Geç tabi ki, her zaman en çok ilgilenilen sınıftır ilk sınıf, hem seviye ona göre ..
Sen bol bol çalış sınava kadar.

Geç tabi ki, her zaman en çok ilgilenilen sınıftır ilk sınıf, hem seviye ona göre ..
Sen bol bol çalış sınava kadar.

çok kötü bir sınıfta değilim ama dersanede ilk sınıfta olmaya alışmışım çünkü dediğin gibi bize gösterilen ilgiyi diğer sınıflara göstermiyorlardı 5 dergi dağıttılar gecen bu hafta sonu onları bitiricem 2.deyim şuan sonra da geçmiş konulara bakarım yüzümün akıyla şu ilk sınavı atlatsam gerisi kolay :KK70:

dergi 2 yi de noktaladım bugünkü dergide konu fazla olduğundan bir tek bunu yaptım başka birşey yapmadım fazlasıyla yordu çünkü
içindekiler: $20130927_224109.jpg
soru sayısı ise çözümlüler ile birlikte yaklaşık 250

X