2014 ygs/lys günlüğüm

Ben de bir süre öncesine kadar tıp istiyordum (istediğimi sanıyordum diyelim anneciğim yüzünden:) ama ilkokuldan beri hep sosyalle türkçeye aşıktım çalışmadan salt dinleyerek yapardım...

Şu an lise sonum sayısalım ne olduysa bir anda oldu herşey ve dersanede TM ye geçmeye karar verdim halbuki o kazzık denemelerde ilk 10 a giriyordum sayısalda derece sınıfındaydım..

380-410 arası değişsede YGS 2 puanım TM nin benim için en doğrusu olduğuna, başından beri tıp değil de içimde bastırılmış olan PSİKOLOJİYİ istediğimi ve bu aşkı dışavurmaya niyetli olduğumu anladım annemin yakarışlarına baskılarına rağmen TM den devam ediyoruumm..!

Bunu buraya niye yazdın diyebilirsiniz sadece kimseden etkilenmeden gönlünüzde ne yatıyorsa,ilginiz ve yetenekleriniz doğrultusunda karar verebilmenin ne kadar önemli olduğunu söylemek istedim inşallah siz de istediğiniz yerlere girersiniz..

"Tıp mı (veya başka bir yer) ahahah sen kimsin ki be yapamazsınkii!" diyen zavallı mahlukatlara kulak tıkayalım

Dipnot: Ohh be o kadar özlemişim ki sosyali.. Bu sabah denemem vardı 38.75 Türkçe, 33.75 Sosyal, Mat 25 zordu çok.. Fen 22.5 zaman yetmedi sağlık olsun ayrıca buradaki hanımlar mükemmel çalışıyor onları tebrik ediyorum dualarım sizinlee:)

şimdiye kadar ygs mat geo ve kimya biyoloji konuları bitti türkçeye çalışmama gerek yok zaten denemeler yeterli sosyal hiç bakmadım ocakta bakarım ona fizikten üzerinden geçmem gereken birkaç konu var sadece şu ara gündüz uyuyup geceleri yaşıyorum tekrar yapıyorum kalan kitaplarla bu ayın sonunda fizik de tamamen bitmiş olacak ve deneme +lys mat şeklinde gideceğim

sonunda lys çalışmam az da olsa başladı ygs nerdeyse bitti kalan eksikleri denemelerle tamamlayacağım mat2 polinomlar bitti simetride şuan karmaşık sayılara çalışıyorum bitince logaritmaya geçeceğim simetrideki sıraya göre gitmiyorum mat da önce basit olanları hallediyorum trigonometri çok uzun onu sonraya saklıyorum

dün gece log ve karmaşık bitti
bu gece ygs odaklı çalışıyorum şu 5 hamlede ygs ye başladım

benim konular bitti bitince günlüğü güncellemeyi unutmuşum baya baya hem de genel tekrar yapıyorum mat2 den biten konularım var trigonometri ve integral duruyor onları az çok biliyorum ygs den sonra bakarım ocak itibariyle lys kimyaya başlamayı düşünüyorum ygs denemeleriyle beraber

bu gece başladım deneme çözümlerine yeni uyandım unutmadan paylaşayım pek iç açıcı bir sınav olmadı benim için

Türkçe: 37d 3y
Sosyal: 28d 8y
Matematik: 37d 1y
Fen:34d 4y
toplamda 132 net yaklaşık 449puan

branş denemeleri olarak gidiyorum (dün hariç dün kitap yüzü açmadım çünkü ufak bir sakatlık yaşadım hala da etkisi devam ediyor sakatlık da değil aslında ama hareket etmemi engellediği için yatarak geçti)
2 mat 2 fen denemesi çözdüm matlar her zamanki gibi 35-40 arası gidip geliyor da fen de hep ufak ve basit detaylardan kaçıyor tekrar çözerken bu ne ya bunu mu yapamamışım ben diyorum resmen 30-35 arası netler bir türlü çıkaramadım

Son düzenleme:

süperrr bi sonuçç ,nşallah sınavda da alırsınn

süperrr bi sonuçç ,nşallah sınavda da alırsınn

ben yine unutmuşum günlüğü alıntılayan olmasa hepten gidecek
teşekkürler fakat biraz daha iyisine ihtiyacım var sınavda umarım hepimiz istediğimiz sonuçları alırız

1 aydır kitap yüzü açmadım desem yeridir kazanamayacağım itüyü belli oldu bir halt da olmaz zaten bu gidişle benden okuyan biri varsa şu yazıyı umarım sen başarırsın ben ağlamaya gidiyorum

1 aydır kitap yüzü açmadım desem yeridir kazanamayacağım itüyü belli oldu bir halt da olmaz zaten bu gidişle benden okuyan biri varsa şu yazıyı umarım sen başarırsın ben ağlamaya gidiyorum

Heeeyy Sen, benden de karamsarsın canım. Kötü düşünme. YGS de önemli ama en önemlisi 'LYS' unutma bunu. Sen niye çalışmadın ki 1 aydır?

Heeeyy Sen, benden de karamsarsın canım. Kötü düşünme. YGS de önemli ama en önemlisi 'LYS' unutma bunu. Sen niye çalışmadın ki 1 aydır?

bilmiyorum ya karamsarın dip alasıyım şu aralar sadece bu değil her şey üst üste geliyor tüm sebepler bir bahane bahane üzerine bahane ürettim diyelim ygsden yüksek bir şey beklemiyorum zaten 115-120 net falan yapsam yeterli lys de yetişir mi ki şu ygs ye kadar ygs odaklı gidicem lys den biten konular ufak tefek

Dershaneye gitmiyor musun? Ben de LYS'ye henüz hiç çalışmadım. Ama konularımın yetişeceğine eminim. Çünkü temelim 0 değil. Konulara baktıkça hatırlıyorum. Sen de emin ol yetiştirirsin. Karamsar olursan bildiklerini de yapamazsın. Rahat ol.

hayır dershaneye yazıldım fakat sonra sildirdim kaydımı evde hazırlanıyorum lys kısmından en azından mat kısmından korkmuyorum ünide ayrıntılı olarak gördüğüm için elbet bir yeri kazanırım ama itü olması düşük görünüyor başka da bir yeri istemiyorum

Sen çalış ve korkma canım. Olur Allah'ın izniyle. LYS'ye daha zamanımız var. Allah gönlümüze göre versin.

Ben geldimm artik baktilar gidişat iyi degil twitter haric tum sosyal ag hesaplarimi kapattirip bilgisayarimi elimden aldilar ben de sıkıldım ders calisayim dedim eski tempoma dönmeye karar verdim ilk deneme ile baslayayim dedim bir mat bir de fenden deneme çözdüm fen 30.5 mat 31.25 net geldi iki aydır calismazsam olacağı buymuş bu da bana tabiri yerindeyse kapak olsun
Telefondan girmek zor olduğu için elimden geldigince gelip guncelleyecegim

Bende üniv.deyim ama bu yıl tekrar gireceğim inşallah olur puan kesintisi de olacak nasıl olacak bilmiyorm ama bölümü sevmiyorum Allahtan temelim var. İnşallah herkes istediği yere yerleşir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…