Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Ben sırf bir gün tepsi için gezdim canım ama öyle kötü şeyler var ki anlatamam bu tarz hiç görmedim :26:

bursada böyle maalesef istanbul olsa ne orjinal şeyler bulunur bi elbise bulmadım ya koskoca çarşıda

aynen haklısın canım bende içime sinsin istiyorum herşey bi kere olan bişey sonuçta sözde oldu damadın tatlı kahvesinin fincanındaki kurdelasına kadar istediğim her şeyi yaptım darısı nişana hepimizin tabi

o kudeleleler de çok tatlı oluyor yaa nişan da bakalım neler olacak

Haksızsın tabiki olmayacak diye birşey yok ki elbet olacak sende şimdiden hazırlanıyorsun hem ne olacapı hiç belli olmaz belki benden önce bile evlenebilirsin

bak orası öyle ama ben hala bu topiğe uygun degilim

Bende değilim artık

Eee elbise demişken nişan için nasıl bir elbise düşünüyorsun

uygunsun uygun amacın aynı sonuçta topikle, ahh bide aday olsa

bu aday nerden bulunur acaba yaa

Haksızsın tabiki olmayacak diye birşey yok ki elbet olacak sende şimdiden hazırlanıyorsun hem ne olacapı hiç belli olmaz belki benden önce bile evlenebilirsin

Bende değilim artık

ben zaten kendim gibi herşeyi hazır bir aday bulsam hiç de beklemeye niyetim yok da işte nerden bulunur onu bilemiyorum

acaba yeni topik mi açsak diyorum bazen malum yaz da bitiyor ama sonra da burası biz bize daha samimi geliyor yeni topik açarsak gelen giden çok olur diye vazgeçiyorum

Aslında yeni topik benimde aklımda canım sadece pro üyelere özel yer var ya gelen giden olmaz ama Selen pro değil diye vazgeçtim yaz da bitiyor bir topik şart sadece bize özel başkalarına karşı ön yargım var benim nedense

evet bende kimse gelmesin istiyorum buraya sanki kimse okumuyor bizden başka öyle geliyor bana

tuzlu tuzlu yaramıştır enişteye

yaa çok atamadım ki bi çimdik sadece eminim tadını alamamıştır vardı diyor ama
ablam kıyamam attırmam dedi içimde kaldı yakacaktım içini

oraya da gelen giden çok olur ki :26: sitedeki en kuytu yeri bulmamız lazım

uzun balık model düşünüyorum ama bulursam tabi :26: bu tarz bişeyler nasıl olur sizce :26:
Eki Görüntüle 1209456 Eki Görüntüle 1209459

smuwila nın nişan elbisesi çok hoştu canım balık modeldi o da öyle bişey düşünebilirsin

valla ben beni bunca yıl bekletmesinin acısını çıkartmak için basacam tuzu, benim ne kadar içim yandıysa Bay X i beklerken onun da o gece yansın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…