Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Ben dikim sordum diz üstü elbiseye 1500 dediler canım fikrin olsıun

bismillah altın ipler mi kullanacakmış

valla ben beni bunca yıl bekletmesinin acısını çıkartmak için basacam tuzu, benim ne kadar içim yandıysa Bay X i beklerken onun da o gece yansın

ama ben yapamadım içimde kaldı, bide çok tuzluymuş gibi milletin içinde artistik içiyor sen yap destekliyorum

bismillah altın ipler mi kullanacakmış

ama ben yapamadım içimde kaldı, bide çok tuzluymuş gibi milletin içinde artistik içiyor sen yap destekliyorum

Ben anlatmadım mı onu sana Kaç yer gezdim en az 1400 dediler en son girdik bir yere annemle yine sordum 1500 dedi anladım teşekkürler dedim adam da döndü hmm anladım sen 750ye falan bakıyorsun sanırım dedi bende ona döndüm hayır o kadar da bakmıyorum dedim çıktım Birde gömdü beni orada düşün yani max 400 hadi 500 olsun ama onu bile küçümsedi adam

amacanım o dışarda yaptı ev için o abartı olur sanki :26: ben sade ama şık istiyorum ne bileyim :44:

hee ev içinse o zaman dedigin dogru tarlatanla rahat edemezsin zaten evde :44: dur bakalım buluruz ona da bi çare, bu gece de canım sıkılınca onu araştırırm

Evet evet bizim sohbetimizde uymuyor zaten her telden çalıyoruz

o zaman seleni de bi nişanlayalım, gizemin de işler kesinleşsin bu başlığı usulca terk ederiz

basacam valla tuzu ancak içim soğur hiç tanımadıgım birine amma kızıyorum şuan haa

aynen öyle yapalım Gizem nerede sahi:26:

kızçeler annem oruçlu da canı köfte çekmiş, ben bi banyo yapıo ( insan içine girecek kıvama gelmek için banyo şart, zira 10 gündür evdeyim ) sonra da bi çarşıya çıkacam, sizdevam edin ben gelince hepinize tek tek laf yetiştirirm görüşürüzz

bazı modaevleri öyle basit bi terzi bile dikebilir aslında çok ahım şahım bişeyler istemiyoruz..
bizim tanıdık terzi var ama git gel nasıl olur :26:

anaa şimdi bende mi bu topiğe uygunsuz oldum düşünemedim
zaten netten alırım canım sende bakıver zaten belli yukardaki tarz bişey

tamam canım paklan da çık

aşkı geldi napsın bizi

E git canım varsa tanıdık belki uygun fiyata yapar:26:

Aynen doğru diyorsun

phantom, you are all surrounded, 49 days, rooftop prince, big
ama ne kadar korse olursa olsun belin kalınsa kötü görünüyor
kaldıki kollar başlı başına bi facia
vermek zorundayım
çok kızgınım

phantom, you are all surrounded, 49 days, rooftop prince, big

ama ne kadar korse olursa olsun belin kalınsa kötü görünüyor
kaldıki kollar başlı başına bi facia
vermek zorundayım
çok kızgınım

Big için olumsuz yorumlar da var sen beğendin mi :26: Phantomu da hiç duymadım hayret hemen bakıyorum

Big için olumsuz yorumlar da var sen beğendin mi :26: Phantomu da hiç duymadım hayret hemen bakıyorum
bitek 49 days i bitirdim bunların içinden canım, ama pahantom ve surrounded dan eminim süperler
big bozuyosa kendini ileriki bölümlerde bilemeyecem ama izlediğim bölümler komikti
bu arada ceren maket pasta satın alınabiliyor değil mi:44:

Bende çatı katı presnsini bitirdim en sevdiğim dizilerden biridir 49 days yarım hala benim
Düğün içinmi düşünüyorsun canım bildiğim kadarıyla evet alınıyor:26:

Bende çatı katı presnsini bitirdim en sevdiğim dizilerden biridir 49 days yarım hala benim
Düğün içinmi düşünüyorsun canım bildiğim kadarıyla evet alınıyor:26:
evet çok güzel bi dizi
evet canım gerçek pastayı sağlık bakanlığı yasaklamış öyle dediler
orada iki maket pasta gördüm ama ben kendi seçtiğim bişey olsun istiyorum kiralayadabiliriz:44:
ama bana gerçek pasta da yaptıracak uyuzcuğum

Şimdi ben tam anlayamadım gerçek pasta neden yasak :26: Madem alacak nişanlın neden sende almak istiyorsun ama bence kirala sonra bir daha ne yapabilirsin ki onu :26:

Şimdi ben tam anlayamadım gerçek pasta neden yasak :26: Madem alacak nişanlın neden sende almak istiyorsun ama bence kirala sonra bir daha ne yapabilirsin ki onu :26:
tozlanıyormuş, sağlıksız ortamlarda kalıyormuş, gelen geçen dokunuyormuş diye yasakmış:26:
gecenin sonunda ikimiz keselim gönlüm olsun diye yaptıracam demişti
ben maketi salonda kesmek için düşündüm canım, en azından kendi seçtiğim olsun istedim ama bakalım ne diyecek
evet bencede kiralayalım

Maketi kirala siz yine kesin canım düğünün başında iki pastaya gerek yok ki zaten fiyatları nasıl kiralamanın baktın mı hiç :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…