Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Maketi kirala siz yine kesin canım düğünün başında iki pastaya gerek yok ki zaten fiyatları nasıl kiralamanın baktın mı hiç :26:
maket zaten salonda kesilecek canım, salonun kendi maketleri vardı o kesilecekti, ben az önce kendimce başka kiralasam olmuyo mu diye düşündüm
yoksa normal şartlarda bi pasta yapacaktı benimki ve onu da gece sonu ikimiz ve çekirdek aileler ile kesecektik
bakıyorum ama 200-400 gibi iki rakama rastladım şu anlık
umarım uygun olurda kendi seçtiğim olur

Onların pastalarını beğenmedin sen anladım o zaman mantıklı gece sonu ailelerle kesmen de çok hoş bir düşünce bence çok tuttum bu fikri bak ben

Gizeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm Allahım nasıl sevindim inanamazsın fotoğrafı gördüğüm andan beri sırıtıyorum Tebrik ederimm Allah tamamına erdirsin inşallah Hemen detay istiyorum

Gizeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm Allahım nasıl sevindim inanamazsın fotoğrafı gördüğüm andan beri sırıtıyorum Tebrik ederimm Allah tamamına erdirsin inşallah Hemen detay istiyorum

sağol canım

alcam diye diye, en sonunda aldım evlenme teklifini

Son düzenleme:
bakalım uygulayabilecekmiyim

Yüzüğün benimkinden canım ee anlat hadi merakla bekliyorum

hadi yaaa yüzükdaş mı oldukkk

ben zaten ince ve küçük istiyordum bildiğin gibi, tam da zevkimi tutturmuşş

bi de aramızda kalsın, pırlanta almış bunun muhabbetini yapmıştık ya bi ara, benim için pırlanta olsa da olur olmasa da diye kendisi swaroski taşa değil pırlantaya layık görmüş demek ki beni

dün akşam dışarı çıktık, en son madoya gittik, 2 katlı bi yer, alt kata oturduk önce, ama alt katı da pek sevmiyoruz, sonra bu bi ara lavaboya diye kalktı yanımdan, o sırada meğersem üst kata çıkmış, orda bi masa ayırtmış zaten gündüzden, o masayı da birazcık düzenlemiş işte benim yanımdan gidince. sonra geldi, yukarda masa boşalmış oraya çıkalım dedi, tamam dedim ben de. çıktık. masa da arka taraflarda, köşede. masaya bi geldik, ben böyleyimm

masanın üzerinde gül yaprakları, ortada mumlar, oturacağım yerde güllerim

sonra önümde diz çöktü, kutuyu çıkardı, ömrümün geri kalanını seninle geçirmek istiyorum benimle evlenir misin diye sordu

böyle işteee

Pırlanta olduğu belli canım benimki de pırlanta ondan böyle küçük kendimden biliyorum ki bende böyle istiyordum daha kibar daha zarif duruyor parmağında Ben pırlanta almasına çok sevindim bir ömür takacaksın sonuçta senin adına çok mutlu oldum

Ne kadar güzel teklif etmiş öyle Ben zaten böyle birşey bekliyordum senin sevgilinden konuşmuştuk hatta Allah mutluluğunuzu daim etsin inan çok sevindim

he heee ehhh ben de sevindim

teklif güzeldi evet uğraşmış

amin canım, rabbim kimseyi sevdiğinden ayırmasın...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…