Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

ben zaten ayrı nişan istemiyorum da evde de olsa salonda da olsa nişan için konseptimi kırmızı siyah ve beyaz istiyorum olmayan kocamla olacak nişanımla ilgili bu kadar net kararlar vermem ne kaaa hoş degil mi

O renk uyumuna bende bayılıyorum canım çok iyi fikir evet bence çok hoş

lavanta şişeleri biraz pahalı sanırım :26:
bide ben nişan için böyle bi yastık istiyorum abes mi olur sizce nasıl yaptırırım ki :26: nasıl güzel ama Eki Görüntüle 1209406

4 tl sanırım canım Ben yastık istiyorum diye konu açmıştım kimse onaylamadı

senin gönlünden hangisi geçiyorsa onu yap canım ben buram buram aşk kokan şeyleri seviyorum mesela kendi nişanımda sanırım böyle bişey sagıtabilirim

Eki Görüntüle 1209395

aynen bende aşk meşkli, özenli bişey olsun istiyorum o yüzden buna çok taktım yoksa alır bişey dağıtırım :26:
bu tarz süslü sabunlar nasıl

4 tl sanırım canım Ben yastık istiyorum diye konu açmıştım kimse onaylamadı

ben tepsi daha çok seviyorum ama bence yastık da gayet hoş kuzum

aman zaten zahmetli şu dakka vazgeçtim

istemede çikolatayı küçük gümüş tepsiye koyup süslemişler, bende o tepsiyi yüzük tepsisi yaparım süsleyip olmaz mı

bu arada sizde çikolatamdan ikram etmek isterdim

adresimi verebilirim istersen

gümüş tepsiler de çok hoş da ahşap tepsi çok güzel duruyor isteme tepsisi olarak yaa

onlar böyle tekli çikolatalar mı cidden güzel fikirmiş yaa, acaba istemey gelirken damat onlardan getirse olmuyor mu

Evet bence yap ama sen dağıt canım o getirmesin

Yastığı herkes basit görüyormuş canım bu siteden öğrendim bak tepsi atayım mı sana çok eğlenceli
Bana edebilirdin

Bizimki daha güzel diye dağıtılır Belki olabilir canım ama zaten onların çikolatası önce dağıtılıyor ki bunu sonra verirsin :26: Kuru kahve koyanlar da var:26:

ben yaparsam söz nişan hepsini bir arada yaparım o yuzden sanırım kuru kahve olmaz :26:

ya ben böyle olmayan sevgilimle sözümde dagıtacagım çikolataları düşünüyorum diye çok komik olmuyor muyum yaa kendimi çok salak hissediyorum bazen

adresimi verebilirim istersen

gümüş tepsiler de çok hoş da ahşap tepsi çok güzel duruyor isteme tepsisi olarak yaa

sana gelene kadar vıcık olur bademler çikolatalar
ahşap tepsi mi bak aklıma gelmemişti bak icat çıkarıyorsun içimde kalıyor

Evet bence yap ama sen dağıt canım o getirmesin

Yastığı herkes basit görüyormuş canım bu siteden öğrendim bak tepsi atayım mı sana çok eğlenceli
Bana edebilirdin

bende daldan dala atlıyorum hediyelik bitmeden tepsi, birazdan kıyafete dalarız at canım tabi fikirlerinize ihtiyacım var her zman beklerim canım

AySaçmalama olur mu öyle şey canım öyle düşünme kızarım

baksana çok şekeeerrr

ama gerçek şu ki uzun zamandır ilk defa topiğin amacına uygun sohbet ediyoruz, özümüze döndük

sana gelene kadar vıcık olur bademler çikolatalar
ahşap tepsi mi bak aklıma gelmemişti bak icat çıkarıyorsun içimde kalıyor

ehh işte biraz kafa çalışıyor benim de

benim ilk nişanım o kadar içime sinmemişti ki bundan sonrası için fazla mukemmeliyetçi düşünüyorum sanırım :18: eger istedigim gibi olmazsa bişeyler içimde bir canavar var sanırım ondan korkuyorum

AySaçmalama olur mu öyle şey canım öyle düşünme kızarım

ee ama kuzum haksız mıyım fol yok yumurta yok, ben iç çamaşırı rengime kadar karar verdim nerdeyse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…