Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

ben zaten ayrı nişan istemiyorum da evde de olsa salonda da olsa nişan için konseptimi kırmızı siyah ve beyaz istiyorum :KK16: olmayan kocamla olacak nişanımla ilgili bu kadar net kararlar vermem ne kaaa hoş degil mi :KK33::KK33:

O renk uyumuna bende bayılıyorum canım çok iyi fikir evet bence çok hoş:KK16::KK16:

lavanta şişeleri biraz pahalı sanırım :26:
bide ben nişan için böyle bi yastık istiyorum abes mi olur sizce nasıl yaptırırım ki :26: nasıl güzel ama :KK16:Eki Görüntüle 1209406

4 tl sanırım canım :KK16: Ben yastık istiyorum diye konu açmıştım kimse onaylamadı:KK53:

senin gönlünden hangisi geçiyorsa onu yap canım :KK16: ben buram buram aşk kokan şeyleri seviyorum mesela :KK69: kendi nişanımda sanırım böyle bişey sagıtabilirim :KK69:

Eki Görüntüle 1209395

aynen bende aşk meşkli, özenli bişey olsun istiyorum :KK53: o yüzden buna çok taktım yoksa alır bişey dağıtırım :26:
$IMG_3483.jpg bu tarz süslü sabunlar nasıl :21:

4 tl sanırım canım :KK16: Ben yastık istiyorum diye konu açmıştım kimse onaylamadı:KK53:

ben tepsi daha çok seviyorum ama bence yastık da gayet hoş kuzum :KK16:

aman zaten zahmetli şu dakka vazgeçtim :KK53:

istemede çikolatayı küçük gümüş tepsiye koyup süslemişler, bende o tepsiyi yüzük tepsisi yaparım süsleyip olmaz mı :KK33:

bu arada sizde çikolatamdan ikram etmek isterdim :KK31:

istemede çikolatayı küçük gümüş tepsiye koyup süslemişler, bende o tepsiyi yüzük tepsisi yaparım süsleyip olmaz mı :KK33:

adresimi verebilirim istersen :KK33::KK33:

gümüş tepsiler de çok hoş da ahşap tepsi çok güzel duruyor isteme tepsisi olarak yaa :KK31:

onlar böyle tekli çikolatalar mı :KK31: cidden güzel fikirmiş yaa, acaba istemey gelirken damat onlardan getirse olmuyor mu :KK33:

Evet bence yap ama sen dağıt canım o getirmesin:KK33::KK33:

Yastığı herkes basit görüyormuş canım bu siteden öğrendim bak tepsi atayım mı sana çok eğlenceli:KK16:
Bana edebilirdin:KK19:

Bizimki daha güzel diye dağıtılır:KK53: Belki olabilir canım ama zaten onların çikolatası önce dağıtılıyor ki bunu sonra verirsin :26: Kuru kahve koyanlar da var:26:

ben yaparsam söz nişan hepsini bir arada yaparım o yuzden sanırım kuru kahve olmaz :26:

ya ben böyle olmayan sevgilimle sözümde dagıtacagım çikolataları düşünüyorum diye çok komik olmuyor muyum yaa :KK53::KK53: kendimi çok salak hissediyorum bazen :KK31:

adresimi verebilirim istersen :KK33::KK33:

gümüş tepsiler de çok hoş da ahşap tepsi çok güzel duruyor isteme tepsisi olarak yaa :KK31:

sana gelene kadar vıcık olur bademler çikolatalar :KK52:
ahşap tepsi mi bak aklıma gelmemişti bak icat çıkarıyorsun içimde kalıyor :KK53:

Evet bence yap ama sen dağıt canım o getirmesin:KK33::KK33:

Yastığı herkes basit görüyormuş canım bu siteden öğrendim bak tepsi atayım mı sana çok eğlenceli:KK16:
Bana edebilirdin:KK19:

bende daldan dala atlıyorum hediyelik bitmeden tepsi, birazdan kıyafete dalarız :KK53: at canım tabi fikirlerinize ihtiyacım var :KK16: her zman beklerim canım :KK16:

ben yaparsam söz nişan hepsini bir arada yaparım o yuzden sanırım kuru kahve olmaz :26:

ya ben böyle olmayan sevgilimle sözümde dagıtacagım çikolataları düşünüyorum diye çok komik olmuyor muyum yaa :KK53::KK53: kendimi çok salak hissediyorum bazen :KK31:

AySaçmalama olur mu öyle şey canım öyle düşünme kızarım:KK4::KK4:

ahşap tepsi mi bak aklıma gelmemişti bak icat çıkarıyorsun içimde kalıyor :KK53:

bende daldan dala atlıyorum hediyelik bitmeden tepsi, birazdan kıyafete dalarız :KK53: at canım tabi fikirlerinize ihtiyacım var :KK16: her zman beklerim canım :KK16:

$kuslu-tepsi-2-366x366.jpg baksana çok şekeeerrr:KK16::KK16:

ama gerçek şu ki uzun zamandır ilk defa topiğin amacına uygun sohbet ediyoruz, özümüze döndük :KK53:

ehh işte biraz kafa çalışıyor benim de :KK33::KK33:

benim ilk nişanım o kadar içime sinmemişti ki bundan sonrası için fazla mukemmeliyetçi düşünüyorum sanırım :18: eger istedigim gibi olmazsa bişeyler içimde bir canavar var sanırım ondan korkuyorum :KK33:

AySaçmalama olur mu öyle şey canım öyle düşünme kızarım:KK4::KK4:

ee ama kuzum haksız mıyım fol yok yumurta yok, ben iç çamaşırı rengime kadar karar verdim nerdeyse :KK19::KK19:

X