Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

bak ben de pozitif olmaya başladım, olmayan kocamla nikahım için elbise araştırıyorum

ilahi nurdanım sırayla gidelim nikah değilde gel beraber nişan için birbirimize elbise önerelim, nikah sonraki iş

Yok canım merakımdan sordum ne kadar bütçe ayrırabilirsin ben birkaç şeyi çok beğendim Nurdaninkilere de benziyor bak çok güzel şeyler var

birikmişim var çalışmaya başladığımdan beri maaşımı kenara atıyorum sırf her şey isdeğim gibi olsun diye hani ihtiyaç olursa maaşımdan allırım hoşuma gidiyor

vuhuu anahtarlıkla taş şeklinde olana bayıldım magnet sanırım o :26: sabunlar çok mu pahalıya çıkar ki acaba canım hiç rastladın mı

O zaman bir kaç şey de ben atayım mı canım ben bayıldım resmen

dün gece saçma sapan düşünceler içerisindeyken her zamanki gibi, acaba düğünden önce nikah yapmam gerekse ne giyerim diye manasız bir düşünceye kapıldım da öyle başladım araştırmalara bi mantıgı yok yani

ben nikah şekeri ya da nişanda dagıtılacak hediyeler için hem herkese olandan farklı, hem kullanılacak bişey, hem de aşk kokan bişey olsun düşüncesindeyim, o yüzden bunlara baktım. ki bunlar da sadece google görsellerde gördüklerim yani detaylı degil sabun da mutlaka vardır da onların tanesi 2 3 tl civarı sanırım, bunlar daha uygundur diye düşünüyorum :26:

benim favorim anahtarlık ve o taşlar bi de kırmızı kutular var ya onların da içine çikolata konulup nişan da dagıtılabilir mesela görsel olarak çok şık gözüküyor

ben sadece nikah şekerlerine baktım da gerçekten çok güzel şeyler var yaa, yeter ki para olsun cepte

İşte sırf bu yüzden bir an önce iş bulmak istiyorum herşey para gerçekten ama bir sorum olacak canım şimdi bu beğendiğim şeyler en az 3 4 lira benim salonda olacak nişan herkese dağıtmam mümkün değil acaba kimse gelmeden her masaya bir iki tane koysam nasıl olur :26:

ben sadece nikah şekerlerine baktım da gerçekten çok güzel şeyler var yaa, yeter ki para olsun cepte

İşte sırf bu yüzden bir an önce iş bulmak istiyorum herşey para gerçekten ama bir sorum olacak canım şimdi bu beğendiğim şeyler en az 3 4 lira benim salonda olacak nişan herkese dağıtmam mümkün değil acaba kimse gelmeden her masaya bir iki tane koysam nasıl olur :26:

o olmaz sanırım kuzum yaa, o zaman masaya ilk oturanlar alır diğerlerinin eli boş kalır şık bi durum olmaz sanki

3 4 tl lik olanlardan sadece yakınlarına alsan mesela, onlar nişandan sonraki günlerde eve tebriğe gelirler ya mesela o zaman dagıtırsın, daha uygun fiyatlı olanlardan salonda dagıtsan olmaz mı :26:

Evet işte onuda düşünmedim değil sünnete gittik geçen sözlümle her masaya koymuşlar ama çocuklar toplamıştı hepsini şimdi aklıma geldi Bak o söylediğin mantıklı geldi bana canım

O zaman bir kaç şey de ben atayım mı canım ben bayıldım resmen

çok iyi olur canım fikir olur benim için de

arkadaşım keselerin içinde küçük el havluları dağıtmıştı hem zahmetsiz hem kullanışlı ama ben değişik olsun istiyorum..sabunu kendim de yaparım sağolsun pembelokum anlattı ama zaman nasıl bulurum bilmem :26:

Evet işte onuda düşünmedim değil sünnete gittik geçen sözlümle her masaya koymuşlar ama çocuklar toplamıştı hepsini şimdi aklıma geldi Bak o söylediğin mantıklı geldi bana canım

nurdana katılıyorum önce gelen cebe indirir yakınlarına özel dağıtırsın, salona gelenlere daha uygun fiyatlı olanları mesela

her türlü çözüm itinayla bulunur

senin gönlünden hangisi geçiyorsa onu yap canım ben buram buram aşk kokan şeyleri seviyorum mesela kendi nişanımda sanırım böyle bişey sagıtabilirim

Eki Görüntüle 1209395

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…