Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Düğünde bohçaya ne gerek var ki aile bireylerine canım damat yeterli bence :26:

tabi oda olur o karşılıklı anlaşmaya bağlı ama çok masrafı yok hemde ben istiyorum annesi babasına bide dedeler babaanne annneanne ye yapacağız öyle konuştuk annemle..

Herkes aşağı yukarı aynı sanırım bizim de yazın tanışma, söz, nişan olacak, sonraki yaza inşallah düğün diyoruz :26: masraflar çok ama umarım herkes hayal ettiği gibi yapar düğünlerini

tabi oda olur o karşılıklı anlaşmaya bağlı ama çok masrafı yok hemde ben istiyorum annesi babasına bide dedeler babaanne annneanne ye yapacağız öyle konuştuk annemle..

anane dede falan da mı var SAna kolay gelsin canım bana biri çıkıp ta hiç yapmayalım dese balıklama atlarım herhalde

anane dede falan da mı var SAna kolay gelsin canım bana biri çıkıp ta hiç yapmayalım dese balıklama atlarım herhalde

hee ya sürüsüne bereket üst kuşak onlarda bende de tek anneanne var garibim
bakalım hele o günler gelsinde hallolur..:26: ben şimdi hediyelik ne dağıtsam diye düşünüyorum nişanda o da sıkışmasın bari :26:

ben yiyom zaten ne yapacam ben
zayıf olsaydım bari gelinlik konusunda rahatlardım ama gittim az önce reçel yedim

gelinliklerin korseleri gayet de üst kısmı zayıf gösteriyor kuzucum onu dert etme, ee belden aşağısı da zaten kabarık oluyor bacakların gözükmüyor yani o yuzden gelinlikte kötü olacam diye moralini bozma

hem ben anladım seni, sen diyet yapacam dedikçe daha çok yiyen türdensin, bendensin yani, o sebeple diyet fikrini çıkar aklından oldugu kadar yavrum, az yedigin günler yanına kar kalsın

ya da ben kafaya çok taktıgım zamanlarda bu kilo meselssini yemin ederdim çok istedigim bişey uğruna mesela eger şu saatten sonra bişey yersem o sevdigim pantalonu hiç alamıyım diye bi dene istersen

Hahaha Ay Nurdan ne güldürdün beni Öyle delirebilirse insan bende sıradayım

senin sözlün var, en azından kara göründü bir umut var, ben neyime güveniyorsam

hee bak o konuda dün baya araştırma yaptım istersen yardımcı olabilirim

Aa hadi sana beraber hediyelik bulalım o zaman canım kaç kişi olacak nişan ona göre uygun olsun fiyatı

Sözlüm var da canım seneye nişan onsan sonraki seneye düğün olduğundan ötürü birşeye baksam amaann daha çok var diyorum moralim anında sıfıra düşüyor:26:

Sözlüm var da canım seneye nişan onsan sonraki seneye düğün olduğundan ötürü birşeye baksam amaann daha çok var diyorum moralim anında sıfıra düşüyor:26:

yaa olsun sen kendine bi arşiv oluştur kafanda fikirler olsun ki zaman geldigi zaman sıkışma hemen hepsini arşivden bul hallet işte

eveeeett çok isterim hemde

benmkiler daha çok nikah şekeri gibiydi ama çok güzel hediyelikler de çıkar sanırım oradan hemen ekliyorum hepsini

haydii bulalım en az 70 tane yaptırırım heralde gelemeyenlere falanda veririm :26:

Evde mi olacak canım :26:

Evet söz için yapmıştım öyle bir albüm ne oldu bil hiçbiri gerçekleşmedi

sabun düşünüyorum ama nikah şekeri tazı da olur her şeye açığım içime sinmesi önemli

bi düzenleyim ekleyecem hemen hepsini çok güzel fşeyler var, mesela anahtarlık benim acayip hoşuma gitti özellikle kadınlar için çok tatlşı olabilir, ya da mahnet türü şeyler

Evet söz için yapmıştım öyle bir albüm ne oldu bil hiçbiri gerçekleşmedi

söz de olmaması nişan da ve düğünde de hiç bir istediginin olmayacagı anlamına gelmez şekerim

Kendine negatif başkalarına pozitif Nurdanım benim

Evde mi olacak canım :26:

evde olacak canım sayı çok mu oldu neyse sayarım kişileri ortalama bi rakam çıkar ama dediğim gibi herkesi çağıramayacğımız için gelemeyen yakın kişilere de veririz ablamda da öyle oldu

bi düzenleyim ekleyecem hemen hepsini çok güzel fşeyler var, mesela anahtarlık benim acayip hoşuma gitti özellikle kadınlar için çok tatlşı olabilir, ya da mahnet türü şeyler

tamam tatlım bekliyorum sağol

bunlar genelde nikah şekeri tüpü sanırım, nişan da ne kadar uygun olur bilemedim :26: ama bakarız nişan için de buluruz bişeyler

Eklentiler

• $baykuslu-nikah-sekeri.jpg
    72,4 KB · Görüntüleme: 53

Yok canım merakımdan sordum ne kadar bütçe ayrırabilirsin ben birkaç şeyi çok beğendim Nurdaninkilere de benziyor bak çok güzel şeyler var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…