Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Mutluluktan heyecandan olabilir bana kalırsa

olabilir canım

sağol canım şu an kafam o kadar dolu ki
şimdi söyle bakalım senle sözlünün yaşlar kaçtı
ne yapıyordunuz okul/iş
valla kafam cok yogun aklıma bir türlü getiremedim

ben 25, o 26 biz iki sene önce mezun olduk ikimizde çalışıyoruz ama işlerimizden memnun değiliz ve hala arayış içerisindeyiz

bi 65-70 oluyim de öyle diyosun yani

aynen tam olarak öyle diyorum sözlüm de kilo vermiyim diye uğraşıyor o böyle seviyor ondan da rahatım

Hahaha Ay Nurdan ne güldürdün beni Öyle delirebilirse insan bende sıradayım

eheheh
hangi dizymiş bu, ben ramazanda kore dizilerine sarmıştım,beğenirsen bi kaç dizi var önerebilirim

Bana öner bana öner ben kore dizilerine bayılırım Gerçi çoğunu izlemişimdir ama olsun

olabilir canım

ben 25, o 26 biz iki sene önce mezun olduk ikimizde çalışıyoruz ama işlerimizden memnun değiliz ve hala arayış içerisindeyiz
Bence kesin

bu aralar erken kalkıyorsun galiba
canım sen kilolu değilsin ki yani resimde gördüğüm kadarıyla, kaç kilosun sorması ayıp

Balık etli sayılırım canım kilolu değilim ve herkes çok beğenir fiziğimi orantılı olduğu için benim tek derdim göbeğim birde biraz koldan versem tamam 60ım ben canım en çok 55e kadar düşermişim doktorum öyle demişti bünye meselesi yani

Uykumu düzene soktum canım ben artık böyle

bende 51 kiloyum ama göbek bende de var hele yemek yiyince nasıl çıkıyor, tek çaresi mekik mi acaba ne yapsak :26:
uyku düzenine sevindim iyi yapmışsın

bende 51 kiloyum ama göbek bende de var hele yemek yiyince nasıl çıkıyor, tek çaresi mekik mi acaba ne yapsak :26:
uyku düzenine sevindim iyi yapmışsın

Yok canım mekik göbek eritmezmiş sözlümün kuzeni sporcu o söylemiş bir saatlik bir yürüyüş üzerine spor ondan sonra da mekik çekersen öyle gidermiş göbek Mekik tek başına işe yaramazmış

aslında yürüyüşü ben severim spor kompleksleri de açıldı yürüyüş için müsait yerde var burda ama bana eşlik edecek kimse bulamıyorum :84: yoksa dediğin gibi erişmez ..eniştem bana leblebi yutmuş solucan diyor onun inadına başarmam lazım

Aynen bende yanıma arkadaş bulamıyorum ne yazık ki Hahaha lakaba bayıldım yalnız

yani yalnız da yürünmüyor daha bi kaç tane daha lakap takmış bana da aklıma gelmedi şimdi abim ya sözde nasıl koşturdu
ben elbise bulamadım söz için biliyon mu

ee ne giydin:26: ya senin sözün çok kötü bir zaman denk geldi Gizemin erkek arkadaşı askerden geldi ben tatile çıktım Nurdan iyi değildi hiç ilgilenemedik seninle kusura bakma :26:

ee ne giydin:26: ya senin sözün çok kötü bir zaman denk geldi Gizemin erkek arkadaşı askerden geldi ben tatile çıktım Nurdan iyi değildi hiç ilgilenemedik seninle kusura bakma :26:

aa canım olur mu öyle şey hepinizin işi var sonuçta konuştuk ayrıca az çok nişana daha ayrıntılı gireriz
siyah kalem etek ve sekiz saat çarşı maratonundan sonra koton da bi bluz bulduk arkadaşımla onun giydim altına topuklu bide ama içime sindi

Olsun canım en azından kombinini yapmışsın içine de sinmiş sevindim Nişan ne zaman şimdi senin ve düğün

Olsun canım en azından kombinini yapmışsın içine de sinmiş sevindim Nişan ne zaman şimdi senin ve düğün

kısmetse bir ay sonraya kadar nişan hazırlıklar tamamlanınca tabi
seneye yaz da düğün olacak
gerçi o gün konuşulmadı nişan olayı hem kalabalıktı hem istemeydi diye..belki bigün gelirlerse ailecek konuşulur net tarih..ama iki ailede nişanı uzatmak istemiyor

En iyisi canım uzatınca sorunlarda çıkıyor bende uzatmak istemezdim ama işte şartlar.. Sen şimdiden nişan için elbise falan bakmaya başla bence

En iyisi canım uzatınca sorunlarda çıkıyor bende uzatmak istemezdim ama işte şartlar.. Sen şimdiden nişan için elbise falan bakmaya başla bence

bakarım bakmasına ama zamanım yok ki bi tek pazar iznim var onda da her yer kapalı o yüzden sözde de sıkıştım ya bi günde her şeyi halletmeye çalıştım ..
izin almaya kalksam laf ediyor patron olacak kişi arada kaldım valla..
bide bohça, hediyelik falanda işin içinde olacak nişanda ben iyisi mi işte çıkayım

Püf evet ya ben şu bohça olayını hiç sevmiyorum neler konur falan çok sıkıcı bence

Püf evet ya ben şu bohça olayını hiç sevmiyorum neler konur falan çok sıkıcı bence

biz düğünde bohça çıkaracağız aile bireylerine..
nişanda sadece damada yapıcaz, onlarda bana
belli zaten pantolan gömlek kravat kemer parfüm havlu çorap iç çamaşırı vs sana da örnek olsun diye yazdım ablamdan biliyorum bunlardan koymuştuk

Düğünde bohçaya ne gerek var ki aile bireylerine canım damat yeterli bence :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…