Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

sinek çöp yer sanırm, hep çöpe yakın yerlerde oluyorlar ya :26: iyy o da pis olur bee, odada bi tane kaçar varmış demin öldürdüm, hiç haz etmem sinekten :120:
evet azcık iğrenç oldu
valla o zaman nette kedi-köpek besleme oyunları var ben bi ara sarmıştım baya onlar olacak mecbur

evet azcık iğrenç oldu
valla o zaman nette kedi-köpek besleme oyunları var ben bi ara sarmıştım baya onlar olacak mecbur

telefonumda var zaten tom diye bir kedi, arada tuvaletim geldi beni tuvalete götür lütfen diye bildirim yolluyor

hayvan beslemek istemiyorum ki ben, yarın yeni bir diziye başlayacam, bi de puzzle ım da gelirse tamam evden çıkmadan bi 10 gün daha idare ederim sanırım

eheheh
hangi dizymiş bu, ben ramazanda kore dizilerine sarmıştım,beğenirsen bi kaç dizi var önerebilirim

eheheh
hangi dizymiş bu, ben ramazanda kore dizilerine sarmıştım,beğenirsen bi kaç dizi var önerebilirim

bütün ramazan friends izledim onu bitirdim şükür şimdi o tatta bişey arıyordum ama bulamadım sanırım supernatural e başlayacagım

kore dizilerini de hiç denemedim ama filmlerinde sorun yaşıyorum ben ingilizce olan dizilerde altyazıyı o kadar takip etmeme gerek kalmıyor az biraz anlıyorum, bunlar kafamı karıştırıyor benim farklı bir dil olunca

baby daddy var canım ingilizce olan
ama kore dizisi rooftop prince var baya komik yinede aklında bulunsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…