Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Mutluluktan heyecandan olabilir bana kalırsa:KK53:

olabilir canım :KK52:

sağol canım şu an kafam o kadar dolu ki
şimdi söyle bakalım senle sözlünün yaşlar kaçtı
ne yapıyordunuz okul/iş
valla kafam cok yogun aklıma bir türlü getiremedim :KK43:

ben 25, o 26 :21: biz iki sene önce mezun olduk ikimizde çalışıyoruz ama işlerimizden memnun değiliz ve hala arayış içerisindeyiz :KK33:

bi 65-70 oluyim de öyle diyosun yani:KK35:

aynen tam olarak öyle diyorum sözlüm de kilo vermiyim diye uğraşıyor o böyle seviyor ondan da rahatım :KK53:

kim bilir ne zamanki gelecege acaba bu yatırım :KK14: ama yine de araştırmalarım bi işe yarasın madem hoşuma giden bişeyler olursa koyarım buraya :KK1:

ya ben bu konuda hayal bile kurmuyorum o kadar kalbim boş ama nerden girdiyse aklıma anlamadım, sabah gelinlik modeli begendim şimdi de nikah farklı zaman da olursa diye düşünceye kapıldım :KK53: insan böyle böyle mi deliriyor acaba :44:

Hahaha Ay Nurdan ne güldürdün beni:KK53: Öyle delirebilirse insan bende sıradayım:KK53:

eheheh:KK9:
hangi dizymiş bu, ben ramazanda kore dizilerine sarmıştım,beğenirsen bi kaç dizi var önerebilirim:KK34:

Bana öner bana öner ben kore dizilerine bayılırım:KK16::KK16: Gerçi çoğunu izlemişimdir ama olsun:KK1:

olabilir canım :KK52:

ben 25, o 26 :21: biz iki sene önce mezun olduk ikimizde çalışıyoruz ama işlerimizden memnun değiliz ve hala arayış içerisindeyiz :KK33:
Bence kesin:KK16:

bu aralar erken kalkıyorsun galiba :KK53:
canım sen kilolu değilsin ki yani resimde gördüğüm kadarıyla, kaç kilosun sorması ayıp :KK35:

Balık etli sayılırım canım kilolu değilim ve herkes çok beğenir fiziğimi orantılı olduğu için benim tek derdim göbeğim birde biraz koldan versem tamam :KK1: 60ım ben canım en çok 55e kadar düşermişim doktorum öyle demişti bünye meselesi yani:KK1:

Uykumu düzene soktum canım ben artık böyle :KK16::KK16:

Balık etli sayılırım canım kilolu değilim ve herkes çok beğenir fiziğimi orantılı olduğu için benim tek derdim göbeğim birde biraz koldan versem tamam :KK1: 60ım ben canım en çok 55e kadar düşermişim doktorum öyle demişti bünye meselesi yani:KK1:

Uykumu düzene soktum canım ben artık böyle :KK16::KK16:

bende 51 kiloyum ama göbek bende de var hele yemek yiyince nasıl çıkıyor, tek çaresi mekik mi acaba ne yapsak :26:
uyku düzenine sevindim iyi yapmışsın :21:

bende 51 kiloyum ama göbek bende de var hele yemek yiyince nasıl çıkıyor, tek çaresi mekik mi acaba ne yapsak :26:
uyku düzenine sevindim iyi yapmışsın :21:

Yok canım mekik göbek eritmezmiş sözlümün kuzeni sporcu o söylemiş bir saatlik bir yürüyüş üzerine spor ondan sonra da mekik çekersen öyle gidermiş göbek :KK1: Mekik tek başına işe yaramazmış:KK1:

Yok canım mekik göbek eritmezmiş sözlümün kuzeni sporcu o söylemiş bir saatlik bir yürüyüş üzerine spor ondan sonra da mekik çekersen öyle gidermiş göbek :KK1: Mekik tek başına işe yaramazmış:KK1:

aslında yürüyüşü ben severim spor kompleksleri de açıldı yürüyüş için müsait yerde var burda ama bana eşlik edecek kimse bulamıyorum :84: yoksa dediğin gibi erişmez ..eniştem bana leblebi yutmuş solucan diyor onun inadına başarmam lazım :KK53:

aslında yürüyüşü ben severim spor kompleksleri de açıldı yürüyüş için müsait yerde var burda ama bana eşlik edecek kimse bulamıyorum :84: yoksa dediğin gibi erişmez ..eniştem bana leblebi yutmuş solucan diyor onun inadına başarmam lazım :KK53:

Aynen bende yanıma arkadaş bulamıyorum ne yazık ki:KK43::KK43: Hahaha lakaba bayıldım yalnız:KK53:

yani yalnız da yürünmüyor :KK31: daha bi kaç tane daha lakap takmış bana da aklıma gelmedi şimdi abim ya sözde nasıl koşturdu :KK16:
ben elbise bulamadım söz için biliyon mu :KK14:

ee ne giydin:26: ya senin sözün çok kötü bir zaman denk geldi Gizemin erkek arkadaşı askerden geldi ben tatile çıktım Nurdan iyi değildi hiç ilgilenemedik seninle kusura bakma :26:

ee ne giydin:26: ya senin sözün çok kötü bir zaman denk geldi Gizemin erkek arkadaşı askerden geldi ben tatile çıktım Nurdan iyi değildi hiç ilgilenemedik seninle kusura bakma :26:

aa canım olur mu öyle şey hepinizin işi var sonuçta konuştuk ayrıca az çok :KK16: nişana daha ayrıntılı gireriz :KK53:
siyah kalem etek ve sekiz saat çarşı maratonundan sonra koton da bi bluz bulduk arkadaşımla onun giydim altına topuklu bide ama içime sindi :KK76:

aa canım olur mu öyle şey hepinizin işi var sonuçta konuştuk ayrıca az çok :KK16: nişana daha ayrıntılı gireriz :KK53:
siyah kalem etek ve sekiz saat çarşı maratonundan sonra koton da bi bluz bulduk arkadaşımla onun giydim altına topuklu bide ama içime sindi :KK76:

Olsun canım en azından kombinini yapmışsın içine de sinmiş sevindim:KK16: Nişan ne zaman şimdi senin ve düğün:KK16:

Olsun canım en azından kombinini yapmışsın içine de sinmiş sevindim:KK16: Nişan ne zaman şimdi senin ve düğün:KK16:

kısmetse bir ay sonraya kadar nişan hazırlıklar tamamlanınca tabi :21:
seneye yaz da düğün olacak :KK16:
gerçi o gün konuşulmadı nişan olayı hem kalabalıktı hem istemeydi diye..belki bigün gelirlerse ailecek konuşulur net tarih..ama iki ailede nişanı uzatmak istemiyor :KK53:

kısmetse bir ay sonraya kadar nişan hazırlıklar tamamlanınca tabi :21:
seneye yaz da düğün olacak :KK16:
gerçi o gün konuşulmadı nişan olayı hem kalabalıktı hem istemeydi diye..belki bigün gelirlerse ailecek konuşulur net tarih..ama iki ailede nişanı uzatmak istemiyor :KK53:

En iyisi canım uzatınca sorunlarda çıkıyor bende uzatmak istemezdim ama işte şartlar.. Sen şimdiden nişan için elbise falan bakmaya başla bence:KK16:

En iyisi canım uzatınca sorunlarda çıkıyor bende uzatmak istemezdim ama işte şartlar.. Sen şimdiden nişan için elbise falan bakmaya başla bence:KK16:

bakarım bakmasına ama zamanım yok ki bi tek pazar iznim var onda da her yer kapalı :KK31: o yüzden sözde de sıkıştım ya bi günde her şeyi halletmeye çalıştım ..
izin almaya kalksam laf ediyor patron olacak kişi arada kaldım valla..:KK31:
bide bohça, hediyelik falanda işin içinde olacak nişanda ben iyisi mi işte çıkayım :KK31:

bakarım bakmasına ama zamanım yok ki bi tek pazar iznim var onda da her yer kapalı :KK31: o yüzden sözde de sıkıştım ya bi günde her şeyi halletmeye çalıştım ..
izin almaya kalksam laf ediyor patron olacak kişi arada kaldım valla..:KK31:
bide bohça, hediyelik falanda işin içinde olacak nişanda ben iyisi mi işte çıkayım :KK31:

Püf evet ya ben şu bohça olayını hiç sevmiyorum neler konur falan çok sıkıcı bence:KK53:

Püf evet ya ben şu bohça olayını hiç sevmiyorum neler konur falan çok sıkıcı bence:KK53:

biz düğünde bohça çıkaracağız aile bireylerine..
nişanda sadece damada yapıcaz, onlarda bana :21:
belli zaten pantolan gömlek kravat kemer parfüm havlu çorap iç çamaşırı vs sana da örnek olsun diye yazdım :KK52: ablamdan biliyorum bunlardan koymuştuk :KK53:

biz düğünde bohça çıkaracağız aile bireylerine..
nişanda sadece damada yapıcaz, onlarda bana :21:
belli zaten pantolan gömlek kravat kemer parfüm havlu çorap iç çamaşırı vs sana da örnek olsun diye yazdım :KK52: ablamdan biliyorum bunlardan koymuştuk :KK53:

Düğünde bohçaya ne gerek var ki aile bireylerine canım damat yeterli bence :26:

X