Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

çok iyi yapmışsın yani bişey istiyorlarsa taşın altına ellerini koyacaklar..
ne kadar güzel maşallah size çiçekler falan iyi düşünmüş
aynı bende senin taktiği uygulamazsam görür o

Aynen canım ona bıraksam teklif falan etmezdi o bende çok istiyordum Sözde tektaş alacağına evlenme teklifi ederken aldı işte alt tarafı
Uygula canım valla hatta babana söyledikten sonra ben babama söyledim ama daha teklif falan alamadım de bakalım ne diyecek

benim tek taş vardı hatıra olarak:)
kelepçe türü bişey al o zaman ama çok sönük bişey olmasın ne biliyim gelin olduğun belli olsun azıcık

Benim de tek taş var ama bilezikte istiyorum hatıra olarak =) Canım gelin olduğum nişanda takacaklarıyla olsun sözde kibar bir şey yeterli çünkü ben sürekli takmak istiyorum

ben de lil gibi düşünüyorum, kimsenin bilmesine anlamasına gerek yok, ben bileyim yeter

Son düzenleme:

al birini vur ötekine aynı benimki işte
ama duurr artık sessiz kalmak yok alsın yüzüğümü kaç sene oldu yaa

:)))))))) evet bende beğendim :))bunlar hem ağır hemde senin dediğin gibi kibar duruyor:)Allah tamamına erdirsin canım seve seve al, güle güle kullan inşallah :)

Amin canım sağol =) Eee sen nişanlımısın evlimisin kaç yaşındasın nerdensin hiç bilmiyoruz

al birini vur ötekine aynı benimki işte
ama duurr artık sessiz kalmak yok alsın yüzüğümü kaç sene oldu yaa

Sen iyi bile dayanmışsın ben elli kere söylerdim senin yerinde olsam Hadi söyle demeyi biliyorsa yüzük almayıda bilecek işte o kadar

Beni bu topik çok fena gaza getiriyor hadi hayırlısı

Sen iyi bile dayanmışsın ben elli kere söylerdim senin yerinde olsam Hadi söyle demeyi biliyorsa yüzük almayıda bilecek işte o kadar

Beni bu topik çok fena gaza getiriyor hadi hayırlısı

aslında bi kaç kere söyledim böyle isteksiz konuştu..yok bi yüzüğe o kadar para verilir miymiş bilmem ne..bilmiyorum belki de beni kızdırmak için söyledi..
bende sinirlendim açmıyorum o konuyu keyfi bilir..gidip kendine milyarlık tel almayı biliyor

Kızdırmak içindir o canım o zaman hiç açma konuyu bakalım zamana bırak şimdilik =)
Benim sevgilim askerdeyken karar vermiş almaya geldi çalıştı para biriktirdi öyle aldı :) Sonra arada yüzüğüme bakıyor Ben bunamı verdim o parayı diye taşı da küçük ya bakıp bakıp iç geçiriyordu bende aynen aşkımmmmmm buna verdinn çok da güzel ki deyip bir öpücük konduruyordum yanağına =) En son geçen buluştuk yine tuttu elimi yüzüğüme bakıyor ne o yine buna o parayı nasıl verdim diye mi düşünüyorsun dedim yok aşkım onun acısı geçti artık dedi Yerlere yattık gülmekten Kızdırmaya bayılıyor o yüzden yapıyor bende alıştım artık beraber gülüp eğleniyoruz

ben pırlanta istemiyorum yaa :26: bana gereksiz bi masraf geliyor :26: normal taşlı beyaz altın bi tektaş yeter bana

süpermiş bende güldüm burda onun lafına acıyı hissetmiyormuş iyi bişey
ya bence kendileri kullanmıyor ya, e bide küçük müçük bişey para vermeye kıyamıyorlar..ama saflar sonuçta manevi değeri var onların yüzüklerini parmağımızda taşıycaz o kadar düşünemiyorlar

niaşnlı o nişanlıı, 25 yaşında, benim gibi asker yareni, kpss çalışıyo
kim benmii nerdern çıkardın kpss yi şimdi
Allah tamamına erdirsin tez zamanda da kavuştursun inşallah :) Çok güzel enerjisi var da o yüzden merak ettim
anaaa beni sevmiş
Aminn ve aminn hepimizinkini inşallah :)
kpss kaderimiz aynıymış onunla bende şuan hem ders çalışıyorum hemde sizle konuşuyorum

ben iki işi aynı anda yapamıyorum

ben pırlanta istemiyorum yaa :26: bana gereksiz bi masraf geliyor :26: normal taşlı beyaz altın bi tektaş yeter bana

hihihi bende öyle diyordum canım ama o parıltılarını bir gördüm öyle hoşuma gitti ki birde ben küçük taş seviyorum o yüzden bizim iyi oldu böyle Allah gönlüne göre versin canım seninde

Aynen canım ben onu yerleştirdim sevgilimin kafacığına bir ömür çıkarmam aşkımızın simgesi diye diye yükledim ona da bunu Şimdi o benden beter oldu hahaha

kim benmii nerdern çıkardın kpss yi şimdi

anaaa beni sevmiş
Aminn ve aminn hepimizinkini inşallah :)

ben iki işi aynı anda yapamıyorum

Evet çok pozitif enerjin var çok eğlenceli

ama güzel parlıyor be gizem

Ben de o parlamasına vuruldum canım aldı aradan çıktı işte bak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…