Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

bilmem basit mi olur hemen bu olacak diye değil zaten netten gördüklerime yakın bunu buldum çok dikkat çekmesin sen kullanmak istiyorum kenarda durmasın

bak bana sözde bundan iki tane taktılar,ben takacakmıyım bunu peki hayır, daha sonra bunları bozdurup istediğimi alacamn mesela sende o koyduğun bileklikten 3 tane alırsın bununla değişik değişik

Son düzenleme:
Benim söz bileziğini mesela kayınvalidem demiş bilezik de alalım diye :) Yoksa sadece alyans alınacaktı bana :)

aa canım şimdi zaten sözde söz bileziği takılır lutfetmiş kayınvalidecin
tabi ekstre şeylere de acığız mesela ablama sıralı taş pıralanta, söz bileziği, bide altın set takıldı ince olanlarından..
bak böyle sıralayınca çok gözüktü iyi takmışlar hee:118:

onlarda güzelde ne bileyim herkes de var..daha orjiinal hemde günlük takılabilecek şeyler bulunabilir bence gizemcm

tabi canım, onu örnek verdim sadece, yoksa çeşit çeşit model var

ben sana fikir vermeyecem bu topikten değilim nasılsa

delüüüüüüüü sen atlattın tabi bu evreleri, rahatsıııın

tabi ya ne modeller var insanın gözü kalıyor:124:
bakalım inş bizim kayın valide kayınpederler cömert çıkar kızlar

ayy o açıdan ben şanslı olucam sanırımmm

ee beraber almadınız mı bileziği neden böyle bişey almışlar ki:26:
aman gerçi doğru altın değil mi bozdur istediğini al

hımmmmmm

yok ben sözde takılan anı olarak kalsın istiyorum yaaa nişanda, düğünde takılanlar hep yatırımlık olcak zaten, en azından sözdeki bana hatıra kalacak bişey olsunn

Ben nişanda takacaklarını öyle yapmayı düşünüyorum sözde takılan hatıra kalsın istiyorum canım o yüzden böyle tercih ediyorum

Yok canım o eskidendi benim evli arkadaşlarından sadece birine takıldı bilezik diğerlerine sadece tektaş oldu :) E şimdi benim tek taşım pırlanta bilezik takılmasaydı sorun yapmazdım ama olunca hayır demedim tabi Benim de set olmayacak sadece o da nişanda olsun artık ne yapalım

[sıze=2]ee beraber almadınız mı bileziği neden böyle bişey almışlar ki:26:
Aman gerçi doğru altın değil mi bozdur istediğini al
[/sıze]

yok nişanda çıkınca seti beraber aldık onun bilekliği hoşuma gidiyor(konularımda var bakmak isterseniz) onu tutup diğerlerini bozdurup yeni ciciler alıcam kendime

kız ne eskisi geçen sene gerçi kişiden kişiye değişiyor sizin ayrı nişanda olacak zaten normal şimdiki alacakları..
aldı mı tek taşını wow nasıl bişey

hımmmmmm

yok ben sözde takılan anı olarak kalsın istiyorum yaaa nişanda, düğünde takılanlar hep yatırımlık olcak zaten, en azından sözdeki bana hatıra kalacak bişey olsunn
[/BSM]

benim tek taş vardı hatıra olarak:)
kelepçe türü bişey al o zaman ama çok sönük bişey olmasın ne biliyim gelin olduğun belli olsun azıcık

kız ne eskisi geçen sene gerçi kişiden kişiye değişiyor sizin ayrı nişanda olacak zaten normal şimdiki alacakları..
aldı mı tek taşını wow nasıl bişey

Aldı canım aldı evlenme teklifi ederken taktı

Böyle bir şey canım taşı biraz daha küçük nette fazla büyük gösteriyorlar

benim tek taş vardı hatıra olarak:)
kelepçe türü bişey al o zaman ama çok sönük bişey olmasın ne biliyim gelin olduğun belli olsun azıcık

Benim de tek taş var ama bilezikte istiyorum hatıra olarak =) Canım gelin olduğum nişanda takacaklarıyla olsun sözde kibar bir şey yeterli çünkü ben sürekli takmak istiyorum

Aldı canım aldı evlenme teklifi ederken taktı
Eki Görüntüle 1083520

Böyle bir şey canım taşı biraz daha küçük nette fazla büyük gösteriyorlar

yahu bana evlenme teklifi falan etmedi yüzükde doğal olarak yok normal mi sizce..ki babana anlat gelip tanışalım söz yapaılm diye yırtınıyor
yüzükde süpermiş güle güle kullan canım..

Son düzenleme:
yahu bana evlenme teklifi falan etmedi yüzükde doğal olarak yok normal mi sizce..ki babana anlat gelip tanışalım söz yapaılm diye yırtınıyor
yüzükde süpermiş güle güle kullan canım..

İşte aynen böyle konuşurken benim sevgilim bende hoppp dur bakalım ben daha teklif falan almadım dedim evlenme teklifi olmadan gelirsen hayır dedirtirim dedim Çünkü o da söz olsun bitsin kafasındaydı kabul etmedim sonra bir baktım elinde pırlanta çiçekler Çok tatlıydııı Yüzüğü de ben seçmiştim yani göstermiştim hep böyle şeylerden hoşlanıyorum diye onun zevkine bırakamadım

Benim de tek taş var ama bilezikte istiyorum hatıra olarak =) Canım gelin olduğum nişanda takacaklarıyla olsun sözde kibar bir şey yeterli çünkü ben sürekli takmak istiyorum

:))) ben fikrimi söyledim canımmmmmmmmmmmmm sen istediğini yapacaksın sonuçta
amaaaa benim kastettiğim şeyler;
http://www.bilezikci.com/Favori-Gold-Tria-Altin-Kelepce-Tasli-Bilezik,PR-8661.html
http://www.bilezikci.com/Favori-Gold-Otantik-Altin-Kelepce-Bilezik,PR-8655.html
bunlar gibi şeylerdi. sence kibar değil mi bunlar

çok iyi yapmışsın yani bişey istiyorlarsa taşın altına ellerini koyacaklar..
ne kadar güzel maşallah size çiçekler falan iyi düşünmüş
aynı bende senin taktiği uygulamazsam görür o

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…