Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

bilmem basit mi olur hemen bu olacak diye değil zaten netten gördüklerime yakın bunu buldum :KK53: çok dikkat çekmesin sen kullanmak istiyorum kenarda durmasın :KK53:

$pr_01_5058_max.jpg bak bana sözde bundan iki tane taktılar,ben takacakmıyım bunu peki hayır, daha sonra bunları bozdurup istediğimi alacamn mesela sende o koyduğun bileklikten 3 tane alırsın bununla değişik değişik :KK70:

Son düzenleme:
Benim söz bileziğini mesela kayınvalidem demiş bilezik de alalım diye :) Yoksa sadece alyans alınacaktı bana :)

aa canım şimdi zaten sözde söz bileziği takılır lutfetmiş kayınvalidecin:KK53:
tabi ekstre şeylere de acığız:KK52: mesela ablama sıralı taş pıralanta, söz bileziği, bide altın set takıldı ince olanlarından..
bak böyle sıralayınca çok gözüktü iyi takmışlar hee:118:

onlarda güzelde ne bileyim herkes de var..daha orjiinal hemde günlük takılabilecek şeyler bulunabilir bence gizemcm:KK23:

tabi canım, onu örnek verdim sadece, yoksa çeşit çeşit model var :KK16:

ben sana fikir vermeyecem bu topikten değilim nasılsa :KK37:

delüüüüüüüü :KK33: :KK52: :KK35: sen atlattın tabi bu evreleri, rahatsıııın :KK52:

tabi ya ne modeller var insanın gözü kalıyor:124:
bakalım inş bizim kayın valide kayınpederler cömert çıkar kızlar:KK52:

ayy o açıdan ben şanslı olucam sanırımmm :KK31: :nazar:

Eki Görüntüle 1083508 bak bana sözde bundan iki tane taktılar,ben takacakmıyım bunu peki hayır, daha sonra bunları bozdurup istediğimi alacamn mesela sende o koyduğun bileklikten 3 tane alırsın bununla değişik değişik :KK70:

ee beraber almadınız mı bileziği neden böyle bişey almışlar ki:26:
aman gerçi doğru altın değil mi bozdur istediğini al:KK55:

Eki Görüntüle 1083508 bak bana sözde bundan iki tane taktılar,ben takacakmıyım bunu peki hayır, daha sonra bunları bozdurup istediğimi alacamn mesela sende o koyduğun bileklikten 3 tane alırsın bununla değişik değişik :KK70:

hımmmmmm :nazar:

yok ben sözde takılan anı olarak kalsın istiyorum yaaa :KK16: nişanda, düğünde takılanlar hep yatırımlık olcak zaten, en azından sözdeki bana hatıra kalacak bişey olsunn :KK16:

Ben nişanda takacaklarını öyle yapmayı düşünüyorum sözde takılan hatıra kalsın istiyorum canım o yüzden böyle tercih ediyorum :KK53:
aa canım şimdi zaten sözde söz bileziği takılır lutfetmiş kayınvalidecin:KK53:
tabi ekstre şeylere de acığız:KK52: mesela ablama sıralı taş pıralanta, söz bileziği, bide altın set takıldı ince olanlarından..
bak böyle sıralayınca çok gözüktü iyi takmışlar hee:118:

Yok canım o eskidendi benim evli arkadaşlarından sadece birine takıldı bilezik diğerlerine sadece tektaş oldu :) E şimdi benim tek taşım pırlanta bilezik takılmasaydı sorun yapmazdım ama olunca hayır demedim tabi :KK53::KK53: Benim de set olmayacak sadece o da nişanda olsun artık ne yapalım :KK52:

[sıze=2]ee beraber almadınız mı bileziği neden böyle bişey almışlar ki:26:
Aman gerçi doğru altın değil mi bozdur istediğini al:KK55:
[/sıze]

yok nişanda çıkınca seti beraber aldık onun bilekliği hoşuma gidiyor(konularımda var bakmak isterseniz) onu tutup diğerlerini bozdurup yeni ciciler alıcam kendime :KK52:

Ben nişanda takacaklarını öyle yapmayı düşünüyorum sözde takılan hatıra kalsın istiyorum canım o yüzden böyle tercih ediyorum :KK53:

Yok canım o eskidendi benim evli arkadaşlarından sadece birine takıldı bilezik diğerlerine sadece tektaş oldu :) E şimdi benim tek taşım pırlanta bilezik takılmasaydı sorun yapmazdım ama olunca hayır demedim tabi :KK53::KK53: Benim de set olmayacak sadece o da nişanda olsun artık ne yapalım :KK52:

kız ne eskisi geçen sene gerçi kişiden kişiye değişiyor sizin ayrı nişanda olacak zaten normal şimdiki alacakları..:KK6:
aldı mı tek taşını wow nasıl bişey:KK76:

hımmmmmm :nazar:

yok ben sözde takılan anı olarak kalsın istiyorum yaaa :KK16: nişanda, düğünde takılanlar hep yatırımlık olcak zaten, en azından sözdeki bana hatıra kalacak bişey olsunn :KK16:
[/BSM]

benim tek taş vardı hatıra olarak:)
kelepçe türü bişey al o zaman ama çok sönük bişey olmasın ne biliyim:KK1: gelin olduğun belli olsun azıcık :KK53:

kız ne eskisi geçen sene gerçi kişiden kişiye değişiyor sizin ayrı nişanda olacak zaten normal şimdiki alacakları..:KK6:
aldı mı tek taşını wow nasıl bişey:KK76:

Aldı canım aldı evlenme teklifi ederken taktı:KK31::KK31:
$HG635.jpg

Böyle bir şey canım taşı biraz daha küçük nette fazla büyük gösteriyorlar :KK53:

benim tek taş vardı hatıra olarak:)
kelepçe türü bişey al o zaman ama çok sönük bişey olmasın ne biliyim:KK1: gelin olduğun belli olsun azıcık :KK53:

Benim de tek taş var ama bilezikte istiyorum hatıra olarak =) Canım gelin olduğum nişanda takacaklarıyla olsun sözde kibar bir şey yeterli çünkü ben sürekli takmak istiyorum:KK31:

Aldı canım aldı evlenme teklifi ederken taktı:KK31::KK31:
Eki Görüntüle 1083520

Böyle bir şey canım taşı biraz daha küçük nette fazla büyük gösteriyorlar :KK53:

yahu bana evlenme teklifi falan etmedi yüzükde doğal olarak yok normal mi sizce..:KK51:ki babana anlat gelip tanışalım söz yapaılm diye yırtınıyor:KK14:
yüzükde süpermiş güle güle kullan canım..

Son düzenleme:
yahu bana evlenme teklifi falan etmedi yüzükde doğal olarak yok normal mi sizce..:KK51:ki babana anlat gelip tanışalım söz yapaılm diye yırtınıyor:KK14:
yüzükde süpermiş güle güle kullan canım..

İşte aynen böyle konuşurken benim sevgilim bende hoppp dur bakalım ben daha teklif falan almadım dedim evlenme teklifi olmadan gelirsen hayır dedirtirim dedim:KK52::KK52: Çünkü o da söz olsun bitsin kafasındaydı kabul etmedim sonra bir baktım elinde pırlanta çiçekler :KK31::KK31::KK31: Çok tatlıydııı :KK31::KK31: Yüzüğü de ben seçmiştim yani göstermiştim hep böyle şeylerden hoşlanıyorum diye onun zevkine bırakamadım :KK52:

Benim de tek taş var ama bilezikte istiyorum hatıra olarak =) Canım gelin olduğum nişanda takacaklarıyla olsun sözde kibar bir şey yeterli çünkü ben sürekli takmak istiyorum:KK31:

:))) ben fikrimi söyledim canımmmmmmmmmmmmm sen istediğini yapacaksın sonuçta :KK66:
amaaaa benim kastettiğim şeyler;
http://www.bilezikci.com/Favori-Gold-Tria-Altin-Kelepce-Tasli-Bilezik,PR-8661.html
http://www.bilezikci.com/Favori-Gold-Otantik-Altin-Kelepce-Bilezik,PR-8655.html
bunlar gibi şeylerdi. :KK1: sence kibar değil mi bunlar :KK70:

İşte aynen böyle konuşurken benim sevgilim bende hoppp dur bakalım ben daha teklif falan almadım dedim evlenme teklifi olmadan gelirsen hayır dedirtirim dedim:KK52::KK52: Çünkü o da söz olsun bitsin kafasındaydı kabul etmedim sonra bir baktım elinde pırlanta çiçekler :KK31::KK31::KK31: Çok tatlıydııı :KK31::KK31: Yüzüğü de ben seçmiştim yani göstermiştim hep böyle şeylerden hoşlanıyorum diye onun zevkine bırakamadım :KK52:

:KK52:çok iyi yapmışsın yani bişey istiyorlarsa taşın altına ellerini koyacaklar..
ne kadar güzel maşallah size çiçekler falan iyi düşünmüş:KK4:
aynı bende senin taktiği uygulamazsam görür o:KK4:

X