Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Sor canım ne olacak sanki Biz isteme günü söz istemedik canım ananemler bir kere gelsin isteme olsun ondan sonra söz için gelinir tekrar dedi.. Nişan olmayacak canım bizim söz olacak ikisinde de pasta kesiliyor =))

sizin söz ve nişan adı altında mı olacak? bi daha ayrı nişan yapmayacak mısınızzzz

Aynen canım bana böylesi mantıklı geliyor :) İstemeye gelip yüzük takılmasını pek sevmiyorum ben kız almak o kadar kolay mı İstemeye gelinir tarih konur söz için o sürede çarşıya çıkılır alyans falan alınır sonra söz olur :) Öteki türlü isteme olmadan mı alışverişe çıkacağız alyans için :)

sizin söz ve nişan adı altında mı olacak? bi daha ayrı nişan yapmayacak mısınızzzz

Nişan da seneye olacak canım aslında ikisini bir arada çıkarmak isterdim boşa masraf olacak ama benim tellerim var nişan salonda olacak olursa telli telli de ben istemedim o yüzden nişan teller çıkınca olacak :)

Aynen canım bu sene söz seneye nişan olacak bir kerede isteme için gelecekler :) Daha onun için çıkamadık canım alyans ve söz bileziği alacağız şu isteme bir geçsin :26:

şimdi siz söz yüzüğü alacaksınız öyle mi..seneyede tekrar yine alyans :26:
söz bileziğini de şık bişey seç takarsın özel günlerde çarşıda neler var neler yaa..ben ki hiç sevmezdim altınmış bilezikmiş ama şimdi hepsi öyle modernler varki takasım geliyor

Ay canım sorma ben altından nefret ederdim bu söz olayı çıktığından beri girmediğim kuyumcu kalmadı meğer içimde altın canavarı yatıyormuş

Söz için alyans alacağız seneye değiştireceğiz daha iyisini alırız nişanda öyle düşündük :) Bilezik için de beyaz altın rose karışımı istiyorum asla sarı istemiyorum çünkü ben onu özel günlerde takarım

ben sözde çelik alyans düşünüyorum, asıl alyanslarımızı nişanda alırız diye planlıyorum ama bakalımm

aynen bende ayy o kuyumcular çarşısından geçerken vitrinlere yapışıyorum..
en çok da hani içi içe geçmeli künyeler varya onlar çok hoşuma gidiyor..

ben sözde çelik alyans düşünüyorum, asıl alyanslarımızı nişanda alırız diye planlıyorum ama bakalımm

Biz altın alırız ama geçici olarak nişanda bizde değiştirmeyi düşünüyoruz :)

aynen bende ayy o kuyumcular çarşısından geçerken vitrinlere yapışıyorum..
en çok da hani içi içe geçmeli künyeler varya onlar çok hoşuma gidiyor..

Görmeden anlayamam ki ben

aynenn, şu ince sonsuzluk işareti olan bileklikler falanda güzel, onlardan da olabilir, yani her gün kolumda olabilecek bişey olsun

onlarda güzelde ne bileyim herkes de var..daha orjiinal hemde günlük takılabilecek şeyler bulunabilir bence gizemcm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…