Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Durumu uygunsa girelim işte ne güzel pişman olmazsın bir ömür takacaksın sonuçta:KK52::KK52::KK52:

bende uluslar arası ilişkiler:KK42: ama şuan iktisatla meşgulüm ne illet ders yahu hemen unutuyorum:KK30:

yavaştan damardan vermeye başladık bilene:KK76::KK52:

bakalımm artık ne gelirse kabulumdür :KK31: eğer ki pırlanta almış olursa, istemem diycek halim yokkk :KK9: :KK53: ama pırlanta olmasa da hiç problem deil yani, tektaşım olsun yeteeeer :KK31:

bende uluslar arası ilişkiler:KK42: ama şuan iktisatla meşgulüm ne illet ders yahu hemen unutuyorum:KK30:
evet çok sıkıntı çıkarır kendileri hangi konuya çalışıyorsun, iktisada girişten başlayıp mikro-makroya yönel o zaman rahatlarsın biraz, çalışırken şekil çizmeye çalış soru çözerkende kolaylık oluyor:KK31:

evet çok sıkıntı çıkarır kendileri hangi konuya çalışıyorsun, iktisada girişten başlayıp mikro-makroya yönel o zaman rahatlarsın biraz, çalışırken şekil çizmeye çalış soru çözerkende kolaylık oluyor:KK31:

mikro makro para banka çalıştım tekrar unutmamak için başa döndüm mikroda soru çözüyorum karışık..
zaten şekil çizmeye alıştım onsuz soru çözemiyorum ki:KK31:
sen hangi derslere ağırlık veriyorsun:26::26:

mikro makro para banka çalıştım tekrar unutmamak için başa döndüm mikroda soru çözüyorum karışık..
zaten şekil çizmeye alıştım onsuz soru çözemiyorum ki:KK31:
sen hangi derslere ağırlık veriyorsun:26::26:

iktisat, muhasebe ve maliye ye ağırlık veriyorum, iktisattan iyi net çıkarırsam ötekilere fazla ihtiyacım kalmacak sanıırım, yds ve iktisat ağırlığı fazla olan bir puan alsam yeter şu an :KK31:

iktisat, muhasebe ve maliye ye ağırlık veriyorum, iktisattan iyi net çıkarırsam ötekilere fazla ihtiyacım kalmacak sanıırım, yds ve iktisat ağırlığı fazla olan bir puan alsam yeter şu an :KK31:

benim de muhasebem pek iyi değil bende hukuk iktisat maliyeye yükleniyorum bi 75 üstünü geçsem uzmanlıklar için yetebilir..
sen hangi uzmanlığı istiyorsun:KK31:

benim de muhasebem pek iyi değil bende hukuk iktisat maliyeye yükleniyorum bi 75 üstünü geçsem uzmanlıklar için yetebilir..
sen hangi uzmanlığı istiyorsun:KK31:

Aynen bende öyle
AB uzmanlığı istiyorum ama bakalım kısmet olacak mı :/
Ankara dışında çalışma imkanı var mı bilmiyorum hiç:KK30:

eveeet, evlenme teklifi ve teklif ile birlikte tektaş gelsin de, tek hayalim o yani, pırlanta ya da normal taş hiç fark etmiyor :KK31: :KK16:

yaa bende çok istiyorum ama öyle şaşalı tekliflerden istemem zaten utanırım:KK17::KK30:
sade bi konuşma ve yüzüğümmmm:123: :119:

yaa bende çok istiyorum ama öyle şaşalı tekliflerden istemem zaten utanırım:KK17::KK30:

Benim ki gibi canım :) Bende öyle istemem diyordum hep utanırım sevmiyorum herkesin bana bakmasını zaten :) Güzel bir konuşma yaptı yüzük çiçek yetti de arttı bile :KK69:

Seninde Allah gönlüne göre versin inşallah canımm:KK31:

aminn canımmm :nazar: bakalım asker dönüşü bekliyorum teklifi, çünkü hep söledim hala da söylüyorum, teklif olmadan aslaaa istemeye gelemezsiniz beni diye :KK53: gerçi o da diyo, hazır teklif hazır diyeee :KK16: merakla bekliyorum ben deee :KK16:

sade de olur şaşalı da olur süprizli de olur, hiç fark etmeeez banaaa :KK53:

Puf hayırlısı olsun :/ kafamı bi yere sokabileyim bari de AB olmasa da olur ne diyim:KK37::)

AB nin puanları biraz yüksek kendine güveniyorsan neden olması ankarada güzel..ama yeni bi şehir alışması tekrar tayinle geri dönmesi filan sıkıntı ama mecbur..kendi şehrimize atanmamız imkansız gibi bişey.:KK31:

Benim ki gibi canım :) Bende öyle istemem diyordum hep utanırım sevmiyorum herkesin bana bakmasını zaten :) Güzel bir konuşma yaptı yüzük çiçek yetti de arttı bile :KK69:

ne didi konuşmada:KK53::KK53::KK53:

AB nin puanları biraz yüksek kendine güveniyorsan neden olması ankarada güzel..ama yeni bi şehir alışması tekrar tayinle geri dönmesi filan sıkıntı ama mecbur..kendi şehrimize atanmamız imkansız gibi bişey.:KK31:

ne didi konuşmada:KK53::KK53::KK53:

kısmetse evlenecemde yaşayacağım şehirde olması lazım işin :/ o 70-75 i görürüz inşallah, TOEFL a girmeyi düşünüyorum yükseltmek için İngilizceyi bakalım:/

X