Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Durumu uygunsa girelim işte ne güzel pişman olmazsın bir ömür takacaksın sonuçta

bende uluslar arası ilişkiler ama şuan iktisatla meşgulüm ne illet ders yahu hemen unutuyorum

yavaştan damardan vermeye başladık bilene

bakalımm artık ne gelirse kabulumdür eğer ki pırlanta almış olursa, istemem diycek halim yokkk ama pırlanta olmasa da hiç problem deil yani, tektaşım olsun yeteeeer

bende uluslar arası ilişkiler ama şuan iktisatla meşgulüm ne illet ders yahu hemen unutuyorum
evet çok sıkıntı çıkarır kendileri hangi konuya çalışıyorsun, iktisada girişten başlayıp mikro-makroya yönel o zaman rahatlarsın biraz, çalışırken şekil çizmeye çalış soru çözerkende kolaylık oluyor

mikro makro para banka çalıştım tekrar unutmamak için başa döndüm mikroda soru çözüyorum karışık..
zaten şekil çizmeye alıştım onsuz soru çözemiyorum ki
sen hangi derslere ağırlık veriyorsun:26::26:

iktisat, muhasebe ve maliye ye ağırlık veriyorum, iktisattan iyi net çıkarırsam ötekilere fazla ihtiyacım kalmacak sanıırım, yds ve iktisat ağırlığı fazla olan bir puan alsam yeter şu an

iktisat, muhasebe ve maliye ye ağırlık veriyorum, iktisattan iyi net çıkarırsam ötekilere fazla ihtiyacım kalmacak sanıırım, yds ve iktisat ağırlığı fazla olan bir puan alsam yeter şu an

benim de muhasebem pek iyi değil bende hukuk iktisat maliyeye yükleniyorum bi 75 üstünü geçsem uzmanlıklar için yetebilir..
sen hangi uzmanlığı istiyorsun

benim de muhasebem pek iyi değil bende hukuk iktisat maliyeye yükleniyorum bi 75 üstünü geçsem uzmanlıklar için yetebilir..
sen hangi uzmanlığı istiyorsun

Aynen bende öyle
AB uzmanlığı istiyorum ama bakalım kısmet olacak mı :/
Ankara dışında çalışma imkanı var mı bilmiyorum hiç

eveeet, evlenme teklifi ve teklif ile birlikte tektaş gelsin de, tek hayalim o yani, pırlanta ya da normal taş hiç fark etmiyor

yaa bende çok istiyorum ama öyle şaşalı tekliflerden istemem zaten utanırım
sade bi konuşma ve yüzüğümmmm:123: :119:

Benim ki gibi canım :) Bende öyle istemem diyordum hep utanırım sevmiyorum herkesin bana bakmasını zaten :) Güzel bir konuşma yaptı yüzük çiçek yetti de arttı bile

Seninde Allah gönlüne göre versin inşallah canımm

aminn canımmm bakalım asker dönüşü bekliyorum teklifi, çünkü hep söledim hala da söylüyorum, teklif olmadan aslaaa istemeye gelemezsiniz beni diye gerçi o da diyo, hazır teklif hazır diyeee merakla bekliyorum ben deee

sade de olur şaşalı da olur süprizli de olur, hiç fark etmeeez banaaa

Puf hayırlısı olsun :/ kafamı bi yere sokabileyim bari de AB olmasa da olur ne diyim:)

AB nin puanları biraz yüksek kendine güveniyorsan neden olması ankarada güzel..ama yeni bi şehir alışması tekrar tayinle geri dönmesi filan sıkıntı ama mecbur..kendi şehrimize atanmamız imkansız gibi bişey.

Benim ki gibi canım :) Bende öyle istemem diyordum hep utanırım sevmiyorum herkesin bana bakmasını zaten :) Güzel bir konuşma yaptı yüzük çiçek yetti de arttı bile

ne didi konuşmada

kısmetse evlenecemde yaşayacağım şehirde olması lazım işin :/ o 70-75 i görürüz inşallah, TOEFL a girmeyi düşünüyorum yükseltmek için İngilizceyi bakalım:/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…