Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

valla cerencim beni görsen avare dolanıyorum ne olacak nasıl tepki verecek babam diye bide abim var bu arada :18::18:
ee siz istemede ne yapmayı planlıyorsunuz ikram olarak, kalabalık mı olacaklar:KK19:

Ya hep bir abim olsun istemiştim ne güzel :):) Tabi şuan onun tepkiside düşündürüyordur seni :)

Ay işte hiç bilmiyorum bende onu soracaktım sizlere ne ikram edilmeli ne yapmalı diye :26: Tek bildiğim kahve yanında lokum :KK52: Kalabalık istemedim çekirdek aile yeterli dedim ona göre gelecekler sanırım :)

Mecburiyet değil aslında. İstek üzerine. Erasmus için. Ama eğitimine engel olmak istemem. Gitme denmez. Demem yanii. Eğitim sonucta. Biz konustuk hem. Dedim sevgilime. Beni merakta bırakma naptı konıustu mu o kızla diyededim. Sen söyle konusursan dedim. Tamam sen merak etme dedi. Biliyo hassas oldugumu bu konuda. Farkında. Ama yapcak bişey yok :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

İşte bak eğitim de mecburi sayılır canım öyle düşünme tabiki engel olmamalısın.. Laf arasında uyarmanı da yapmışsın hassalığınıda biliyor gerisi ona kalmış artık :)

Ya hep bir abim olsun istemiştim ne güzel :):) Tabi şuan onun tepkiside düşündürüyordur seni :)

Ay işte hiç bilmiyorum bende onu soracaktım sizlere ne ikram edilmeli ne yapmalı diye :26: Tek bildiğim kahve yanında lokum :KK52: Kalabalık istemedim çekirdek aile yeterli dedim ona göre gelecekler sanırım :)

İşte bak eğitim de mecburi sayılır canım öyle düşünme tabiki engel olmamalısın.. Laf arasında uyarmanı da yapmışsın hassalığınıda biliyor gerisi ona kalmış artık :)

Aynen öyle. Düşünmemeye çalısıyorum artık. Çünkü düşününcede birşey değişmiyo :)

Evet canım sorma hiçbirşey yok.. Adl deki elbiseleri bende çok beğenirim güzel modern şeyler oluyor genelde :) Beyaz istiyordum zaten o da iyi oldu :) aminnn Aminnnnnnnnnnnnnnn Bir an önce olsa da resim atsam bende:KK53::KK53:

canımcım, elbisen bu ikisinden biri mi acabaaa :KK23:

$Adsýz.png

bu arada şu da benim çok hoşuma gitttiiiiiiii :KK16: ne kadar zarif duruyorrr :KK16:

$1.png

Dua ile beraber olmak bu sanırım :) ben de ilk defa bu kadar yoğun giriyorum. Bazı sayfalara yazdgmda takmadılar bile. Ama sizler saolun. Gerçekten yardımcı oldunuz.

genelde her sayfada böyle bi grup var ve üçüncü bi kişi yazdığında pek etkili olmuyor:KK9:
ama bizimde artık grubumuz vaaar sohbetimiz daim,bol olsun inşallah:KK76:

Ya evet çok heycanlı ama yaşın da küçük deil sanırm yani okul falan da bitmiiş. Baban anlayışla karsılıcaktır bence. Sonra bu halıni düşünüp gülümsersiniz :)

abim bi tanedir ya aramızda on yaş fark olmasına rağmen bana o kadar yakınki arkadaş gibiyiz..:KK1: yaşım 25 zmanı geçiyor bile ama bana hiç kıyamıyorlar en küçüğüyüm evin diye o yüzden zor olacak onlar için:KK31::KK31:

Son düzenleme:
genelde her sayfada böyle bi grup var ve üçüncü bi kişi yazdığında pek etkili olmuyor:KK9:

eveeet, ben de buraya ilk yazdığımda kimse benim mesajımı tınlammaıştıı :KK53::KK53::KK53: sora ben ısrarla yazarak girdim sohbetee :KK53: :KK9:

Aynen öyle. Düşünmemeye çalısıyorum artık. Çünkü düşününcede birşey değişmiyo :)

Aynen kendine yapıyorsun kendini üzüyorsun ve ilişkine zarar veriyorsun başka bir şey değil..

canımcım, elbisen bu ikisinden biri mi acabaaa :KK23:

Eki Görüntüle 1083384

bu arada şu da benim çok hoşuma gitttiiiiiiii :KK16: ne kadar zarif duruyorrr :KK16:

Eki Görüntüle 1083385

Canım ilkine benziyor ama farklılıklar var biraz göğüs kısmından siyah çzgi iniyor bele kadar aklımda kaldığıyla =)) Aynen çok hoş gerçekten netten güvenemiyorum güvensem çok güzel modeller var ama ne yazık ki denemeden alamıyorum :)

Aminnnn İnşallahhhhhh canımmmm:nazar:

abim bi tanedir ya aramızda on yaş fark olmasına rağmen bana o kadar yakınki arkadaş gibiyiz..:KK1: yaşım 25 zmanı geçiyor bile ama bana hiç kıyamıyorlar en küçüğüyüm evin diye o yüzden zor olacak onlar için:KK31::KK31:

Biricik kızlarısın işte. Olur artık o kadar. Büyüt et emek harca. Sonra bigün gelsin el oğlu alsın biricik kızlarını :) zor tabii :))

Aynen kendine yapıyorsun kendini üzüyorsun ve ilişkine zarar veriyorsun başka bir şey değil..

Canım ilkine benziyor ama farklılıklar var biraz göğüs kısmından siyah çzgi iniyor bele kadar aklımda kaldığıyla =)) Aynen çok hoş gerçekten netten güvenemiyorum güvensem çok güzel modeller var ama ne yazık ki denemeden alamıyorum :)

Aminnnn İnşallahhhhhh canımmmm:nazar:

Ayen öyle valla. Düşünmemek lazım kendimiz için..

ayy yanlış yere alıntı yapmışım tekrar yazayım:KK9::KK9:
ikram olarak pasta türü yapabilirsiniz tabi sonradan çay ikram edecekseniz:KK24:

ayy yanlış yere alıntı yapmışım tekrar yazayım:KK9::KK9:
ikram olarak pasta türü yapabilirsiniz tabi sonradan çay ikram edecekseniz:KK24:

O değişmez canım evlenip kendi hayatını kurduğunda anne olduğunda bile sen onların küçük kızı olarak kalacaksın ki bence bu çok güzel bir duygu :)

Kuru pasta gibimi canım aperatif olarak :) Ne ne zaman olacak onu da bilmiyorum :) Önce isteme olur sanırım ama kahve istemeden önce mi sonra mı ikram edilir bilmiyorum :) İstemeden sonra çay servisi olabilir evet :)

eveeet, ben de buraya ilk yazdığımda kimse benim mesajımı tınlammaıştıı :KK53::KK53::KK53: sora ben ısrarla yazarak girdim sohbetee :KK53: :KK9:

öyle yapmak lazım zaten ilgi çekmek için..:KK1:
bana sağolsun ilk msjımda hemen yardımcı olmuşlardı bu topikte..ayrıca yardımcı diyince yine aklıma geldi nurdan nerde yaa özledim valla acaba aradı mı ketum sevgilisi:26:

Biricik kızlarısın işte. Olur artık o kadar. Büyüt et emek harca. Sonra bigün gelsin el oğlu alsın biricik kızlarını :) zor tabii :))

ayy yanlış alıntı yapmışım sana canım cerene yazacaktım..senin yazınla alakasız cevap vermişim:KK53:
kanun böyle zmanında babalarımızda aynı şeyi yapmış sırayla:KK33:

O değişmez canım evlenip kendi hayatını kurduğunda anne olduğunda bile sen onların küçük kızı olarak kalacaksın ki bence bu çok güzel bir duygu :)

Kuru pasta gibimi canım aperatif olarak :) Ne ne zaman olacak onu da bilmiyorum :) Önce isteme olur sanırım ama kahve istemeden önce mi sonra mı ikram edilir bilmiyorum :) İstemeden sonra çay servisi olabilir evet :)

hee işte orası karışık ne zaman çay verilir ki:44:
şimdi tanışmada da pasta türü, istemede sonra nişanda da pasta türü çok olmaz mı ya:KK30: sen bi sizinklilerle konuş belki sadece kahve ikram edlirse o zman sadece dediğin gibi lokum çikolata olabilir..
benim kastettiğim sarma, salata türü kurabiye hani tabak hazırlanır ya 4-5 çeşit öyle yani..

hee işte orası karışık ne zaman çay verilir ki:44:
şimdi tanışmada da pasta türü, istemede sonra nişanda da pasta türü çok olmaz mı ya:KK30: sen bi sizinklilerle konuş belki sadece kahve ikram edlirse o zman sadece dediğin gibi lokum çikolata olabilir..
benim kastettiğim sarma, salata türü kurabiye hani tabak hazırlanır ya 4-5 çeşit öyle yani..

Onu tanışmada yaptım canım iki adet poğaça kurabiye tatlı yaprak sarması patates salatası yaptım :) Sözde sadece pasta kesilecek ya o dağıtılır başka ikram olmaz birde söz hediyesi olarak kurabiye o kadar :) İstemede hiç bilmiyorum ne olur ne dağıtılır :26:

Onu tanışmada yaptım canım iki adet poğaça kurabiye tatlı yaprak sarması patates salatası yaptım :) Sözde sadece pasta kesilecek ya o dağıtılır başka ikram olmaz birde söz hediyesi olarak kurabiye o kadar :) İstemede hiç bilmiyorum ne olur ne dağıtılır :26:

aa isteme günü söz kesilmiyor mu onun içinde ayrı mı geliniyor:KK53:
nişanda pasta kesilmiyor mu anam ne çok soru sordum:KK53:

aa isteme günü söz kesilmiyor mu onun içinde ayrı mı geliniyor:KK53:
nişanda pasta kesilmiyor mu anam ne çok soru sordum:KK53:

Sor canım ne olacak sanki :KK53: Biz isteme günü söz istemedik canım ananemler bir kere gelsin isteme olsun ondan sonra söz için gelinir tekrar dedi.. Nişan olmayacak canım bizim söz olacak ikisinde de pasta kesiliyor =))

Sor canım ne olacak sanki :KK53: Biz isteme günü söz istemedik canım ananemler bir kere gelsin isteme olsun ondan sonra söz için gelinir tekrar dedi.. Nişan olmayacak canım bizim söz olacak ikisinde de pasta kesiliyor =))

şimdi anladım canım tabi nişan söz bir arada olacaksa ayrı gelmeleri daha minasip.. ee o zaman siz alyans da almışsınızdır :KK34:

senle aynı düşünüyoruzz :KK31:

ben de böyle istiyorum. bi kere gelsinler isteme olsun, ben o istemenin sonunda "kızı verdik" manasında söz mendilimi vereyim, sonra işte arada 1 hafta falan zaman olsun, o arada sevdicekle beraber çıkıp söz yüzüklerimizi ve elbisemi alalım falan :KK31: sonra sözümüz olsun

Son düzenleme:
şimdi anladım canım tabi nişan söz bir arada olacaksa ayrı gelmeleri daha minasip.. ee o zaman siz alyans da almışsınızdır :KK34:

Aynen canım bu sene söz seneye nişan olacak bir kerede isteme için gelecekler :) Daha onun için çıkamadık canım alyans ve söz bileziği alacağız şu isteme bir geçsin :26:

X