Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

ayyyy çok heyecanlıııı kendiminmiş gibi heyecan yaptım şu an vallaaa

SAğol canım bende öyle oluyorum burda valla Mesela Nurdan üzülüyor ben üzülüyorum sen ve Selen söylesin diye dört gözle bekliyorum rüyalar gerçek olsa var ismini bilmiyorum ama o da kıskançlığını yener inşallah diyorum gerçekten öyle oluyor insan

Amiin :)) ben de dün arabada giderken içimden böle bi dua geçirdim sizler için. Tanımıyorum sizleri. Ama arkadaşlık hissediyorum. İlk defa böle bişey hissediyorum. Tanımadan görmeden :) ama insan kendini daa rahat ifade ediyo böyle. Bu arada cerencim bende face açtım. Bakmıyorum en son ne zaman girdi diye. Çevrimiçiyse arıza çıkarmıyorum. İyileşmeye çalısıyorum.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Sağol canım amiiin, saatler yetmiyor yaa bi 3 ay dip dibe gezmemiz lazım yoksa çok koyuyor..
Zaten diyorum memlekete gitsen cıngar çıkartırdım diye, askerden gelmeden direkt gitmiş olsa koymaz da, geldikten sonra iş biter..

ayy valla ya bursa da aradığın hiç birşeyi bulamıyorsun..bide her yer ayrı ayrı yerlerde insanı çok yoruyor..
adl deki elbiseler benimde hoşuma gidiyor eminim seninkide çok güzeldir..
beyaz ayakkbı almakla da iyi yapmışsın canım yoksa boğardı.. ama yaa merak ettim hemen isteme olsunda resimleri görekk

inşallah kuzum bi söyleyebilsek ama bu hafta kararlıyız annemle açıcaz konuyu..uygun bi zamanı bekliyorum:18:

Bende öyle canım tanımıyorum ama yakın hissediyorum aklıma geliyorsunuz girmediğim zamanlar :) Evet canım biliyorum çok iyi yapmışsın açmakla çünkü kaçarak bir yere varamazsın.. Önemli olan bunu engellemek zaten yok giremiyorum bakamıyorum olayı sana bir şey kazandırmaz. Var ama sorun yapmıyorsun yapmamaya çalışıyorsun inan bu daha önemli..

İnşallah söyleyebilirsinizz :)) hayırlı haberlerinizi bekliyoruz :)

Evet kendime engel olmayı, sevgilime güvenmeyi öğreniyorum. Bi de konusmasını bile istemedigm bi kız arkadasıyla yurtdısına gidicek. 27 kişiler toplam. Onu bile takmıyorum şu sıra. Hayırlara gelsin..

duanda yer aldıysak ne mutlu bize canm sağolasın
emin ol hisler karşılıklı bende iki senedir üyeyim kk ya ama ilk defa böyle içten dertleşmelerim, arkadaşlarım oldu..
tanımasam da bende hepinizi çok yakın hissediyorum kendime

Ah canım bilmezmiyimm :) ASkerden geldikten sonra hergün buluştuk ama yetmedi tabi o ayrı Aynen askerden geldikten sonra korkuyor insan tekrar ayrı kalmaya çok zor çünkü çok çok zor..

Evet canım sorma hiçbirşey yok.. Adl deki elbiseleri bende çok beğenirim güzel modern şeyler oluyor genelde :) Beyaz istiyordum zaten o da iyi oldu :) aminnn Aminnnnnnnnnnnnnnn Bir an önce olsa da resim atsam bende

Evet evet bu hafta söyleyin artık bizde senin güzel haberlerini alalım burda ben bile heyecanla bekliyorum nasıl olacak nasıl söyleyeceksiniz baban ne diyecek diye :)

Canım ama mecburiyetten gidiyor keyfi değil öyle olsa bende takardım..

Dua ile beraber olmak bu sanırım :) ben de ilk defa bu kadar yoğun giriyorum. Bazı sayfalara yazdgmda takmadılar bile. Ama sizler saolun. Gerçekten yardımcı oldunuz.

valla cerencim beni görsen avare dolanıyorum ne olacak nasıl tepki verecek babam diye bide abim var bu arada :18::18:
ee siz istemede ne yapmayı planlıyorsunuz ikram olarak, kalabalık mı olacaklar

Canım ama mecburiyetten gidiyor keyfi değil öyle olsa bende takardım..

Mecburiyet değil aslında. İstek üzerine. Erasmus için. Ama eğitimine engel olmak istemem. Gitme denmez. Demem yanii. Eğitim sonucta. Biz konustuk hem. Dedim sevgilime. Beni merakta bırakma naptı konıustu mu o kızla diyededim. Sen söyle konusursan dedim. Tamam sen merak etme dedi. Biliyo hassas oldugumu bu konuda. Farkında. Ama yapcak bişey yok :)

dua edin bana bu tırsıklığım geçsin diye..
yaa çok normal doğal bişey ama ben niye böyleyim yarebbim:18:

Ya evet çok heycanlı ama yaşın da küçük deil sanırm yani okul falan da bitmiiş. Baban anlayışla karsılıcaktır bence. Sonra bu halıni düşünüp gülümsersiniz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…