2014 Yarenleri! :)

kızlar ya endişelenmeye başladım beeen ne aramaz bu çocuk yahu

ayy inşallah yaa çok isterim var mı öyle bu taraflara gelme şansın kuzuum

Tek Başıma biraz zor kuzu yüksek mahkemeden izin çıkmaz oralara gelmeme) kuzum nasipse gelicez ama :))

Arar kuzum arar merak etme:) birde denetleme var bu hafta onunda Yoğunluğu varsa fırsat bulamamıştır canım olumsuz düşünmek Yok:)

Calisarak gunler hizli geciyor demi kuzum gececek bugunlerde inşallah cancağızım :)

kzlaaaaaaar ben -Piraye i gordum kiiiii az once :)))

Eveeeet duygu kizimiz pek bi güzelmiiiiiiiissssss :) bi kahve icelim canim bi gün

Ayyyy ne güzel birbirinizi gördünüz demek kiii kuzular

Aradıı aradıı canım benimmm ..... şimdi konuşuyoduk kesildi (( sandığından daha kötüymüş yaa hemen desteğe geçtiim.....

Aynen bebeğim guzel oldu valla hepimiz toplasabilsek keşke ne güzel olurduuuu

Aradıı aradıı canım benimmm ..... şimdi konuşuyoduk kesildi (( sandığından daha kötüymüş yaa hemen desteğe geçtiim.....

Aaaa niye kesildi ki aramadı mı tekrar geri peki? Hemen koyvermesin kendini iyi yapmışsın desteğe geçmekle canım

Aynen bebeğim guzel oldu valla hepimiz toplasabilsek keşke ne güzel olurduuuu

Ayyyy aynen kuzum baya güzel olurdu hemde :)) bu taraflara gelmeyi düşünüyon mu hiç görüşelim:))

anlamadımki canım kesildikten sonra tekrar aradı bi 10 sn konuştuk sonra tekrar kapandıı ben geri dönüş yaptım meşgule çalışıyodu şimdi ses yok yemekleri idare edermiş zaten zayıf birde orda iyice zayıflar diye korkmaya başladım bir an önce geçse zaman ordan kurtulsa

hos buldum.balim naslsn

nasıl olıyım canımm biraz iyi biraz hasretlii.. :) benimki aradı işte ilk aramamızı yaptık biraz kötüydü yeri flan iyi değilmiş 10 nisan yemin töreni varmış 2,5 hafta dayanmalısın dedim destek oldum yani .. seside çok net duyulmuyor inşallah onlarıda düzeltiriz zamanla

sevndm cnm adina iyi yapmissn destek vermekle. bide 10 nisan a bsey kalmams ztn:) ilk zamanlar zor olur sesi kisilir bagirmaktan her turk asker dogar die die:)) oranin havasndan da kaynaklanr snra duzelir alisirda sende alsrsn:)

sevndm cnm adina iyi yapmissn destek vermekle. bide 10 nisan a bsey kalmams ztn:) ilk zamanlar zor olur sesi kisilir bagirmaktan her turk asker dogar die die:)) oranin havasndan da kaynaklanr snra duzelir alisirda sende alsrsn:)

aynen canım dediğin gibi sesi kısılmış olabilir oraya giderkende boğazları acıyodu nasılda zor bağırmıştır alışırdır benim bitanem.. ben hiç üzüntümü belli etmedim sürekli sevdiğimi hep yanında olduğumu söyledim.. biraz musait değildi sanırım bende bende dedi çünkü... zor gerçekten çok zor.. zamanla alışıcaz buna.. sen naptın nasılsın canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…