2014 Yarenleri! :)

Hehehe :-) gelicem inşallah tatlım inşallah :)) annemle içeyim bende bare kuzu :))

Arar arar kuzum Gittiği yer kalabalıksa sıra gelmemiştir canım sen tetikte ol :)

Cumartesi değil miydi yaa sadece bebeğim :-) Aklımda öyle kaldı :/ oohh iyi ozaman kuzu ben dışardan da alıyorsunuz sandım dı :) afiyet olsun canımm:)

Öyle yapıyorum zaten canım telin başından bir an olsun ayrılmadım ayrılmamda.. :)

Annem kardeşlerim falan biliyor babam tabiki Hayır :) anneme bile çık zor dedim :) ya niyetumiz gecen temmuz nişan yaomakdi ama ayrılık yaşadık o ara bu donemde de konusunu kendisi açsa da ben kapatiyorum azıcık korksun istiyorum abim evlenmeden biz evkebelim diye bi tutturuyor abim de kasımda evleniyor muallat da yani :) sizin peki kuzum durumlar ne :)

Hasretlikten öyle diyordur kuzum ozaman nasipse 2016 gelinisin inşallah :)) birdaha ayrılık yaşamazsınız inşallah kuzum:KK43: bizim durumlar Karışık bende napicam bilemiyorm :KK43:( bizde aileler biliyor askere gitmeden istemeye gelmek istediler babamız istemedi askerliğini yapsın ilk dedi sonra alışma süresine girdi işte hala alışıyor heheh :-) hiç andırmıyor bile napicam bilemiyorm:KK43:((

hadi inşallah gün içerisinde hayırlı haberini alırsın sevdiğinin kuzumHoppa

inşallah kuzum inşallah aynen, onu düşünüyorum seneye bu zamanlar ohoo ne kahvaltılar ne keyiflerimizi anlatıcaz inşallah Allahın izniyleEn Büyük TÜRKİYE

ay ben de annemle içicem hala yapmadım hahahah kalkıp yapayım bari bir de fal kapatayım bakalım:KK70:

Kuzu banada yapıverir misin üşengeçliğin dibine vurdum :-)

Öyle yapıyorum zaten canım telin başından bir an olsun ayrılmadım ayrılmamda.. :)

Inşallah arar tatlım :)

Hasretlikten öyle diyordur kuzum ozaman nasipse 2016 gelinisin inşallah :)) birdaha ayrılık yaşamazsınız inşallah kuzum:KK43: bizim durumlar Karışık bende napicam bilemiyorm :KK43:( bizde aileler biliyor askere gitmeden istemeye gelmek istediler babamız istemedi askerliğini yapsın ilk dedi sonra alışma süresine girdi işte hala alışıyor heheh :-) hiç andırmıyor bile napicam bilemiyorm:KK43:((

İnşallah arar canım meraktan çıldırıcam artık :KK57::KK34:

gel bebeğim gell bütün kahvelerim feda olsun sanaaa:KK48:

Çıldırma tatlım arar bak saat kaç oldu benimki de aramadı :KK12:

Ayyyy Süpersin beybii:KK15: sizin taraflara gelince mutlaka uğrayacağım sana ve mickey_mouse11 mickey_mouse11 e :KK49:

canımm o kadar merak ediyorum ki tam 1 gündür görüşemiyoruz sevdiceğimle.. işlemlerini halletmişmidir eşyaları aldımı herşeyisini merak ediyorum bi 5 sn olsada sesini duyuyimda nasıl rahatlıycam nasıl :) arıycak ya arıycak inanıyorum:110::KK17:

Hehehe :-) gelicem inşallah tatlım inşallah :)) annemle içeyim bende bare kuzu :))

Arar arar kuzum Gittiği yer kalabalıksa sıra gelmemiştir canım sen tetikte ol :)

Cumartesi değil miydi yaa sadece bebeğim :-) Aklımda öyle kaldı :/ oohh iyi ozaman kuzu ben dışardan da alıyorsunuz sandım dı :) afiyet olsun canımm:)
Hem cumartesi hem pazar bebeğimmmm:) ilk başlarda zor geliyodu haftasonu haftasonu hastaneye mi gidilir fln diye sinir oluyodum ama çağlartoşum askere gittiğinden beri koşa koşa gidiyorum:-)
hadi inşallah gün içerisinde hayırlı haberini alırsın sevdiğinin kuzumHoppa

inşallah kuzum inşallah aynen, onu düşünüyorum seneye bu zamanlar ohoo ne kahvaltılar ne keyiflerimizi anlatıcaz inşallah Allahın izniyleEn Büyük TÜRKİYE

ay ben de annemle içicem hala yapmadım hahahah kalkıp yapayım bari bir de fal kapatayım bakalım:KK70:
ebet kuşummmmmm:) rabbim sağ salim o günleri göstersin bize inşallah yaa:)

Citi pitisin kiz yerim seni :kk77: guzel olur canim:KK49:

ugradi canik sağolsun h3pimiz gorusebilsek keşke :KK45:

saol kuzum minnakım ben mınyon :) Vala unutmustm senın orda oldgnu tam cktm anam kapıda bı kız hemen bu bızım anonımmı dıdııım benm gırısım nasıl ama sen anonım :)))))))

X