2014 Yarenleri! :)

kızlar merhabaa :) ya askerim mp3 çalar olsa keşke ne iyi olurdu filan dedi ama yasakmış. belki çarşıya çıkınca kendisi alır ama keşke ben alıp içine sevdiğimiz müzikleri filan koyup yollayabilsem, yollasam alabilir mi ulaşır mı ona? yoksa yakalanır mı?

aynen canım dediğin gibi sesi kısılmış olabilir oraya giderkende boğazları acıyodu nasılda zor bağırmıştır :KK43: alışırdır benim bitanem.. ben hiç üzüntümü belli etmedim sürekli sevdiğimi hep yanında olduğumu söyledim.. biraz musait değildi sanırım bende bende dedi çünkü... zor gerçekten çok zor.. zamanla alışıcaz buna.. sen naptın nasılsın canım
aynen oyle canim dedgm gbi havadan dolayi bde bagrmaktn dolayi sesi kisilr heomz gectk o donemden alsrsnz bnde napm kuzum ayni ev is is ev:) safak dusmece:)

kızlar merhabaa :) ya askerim mp3 çalar olsa keşke ne iyi olurdu filan dedi ama yasakmış. belki çarşıya çıkınca kendisi alır ama keşke ben alıp içine sevdiğimiz müzikleri filan koyup yollayabilsem, yollasam alabilir mi ulaşır mı ona? yoksa yakalanır mı?
meraba canim. eger yolladgnda kendi ckip kargodan alirsa hic bi sknti olmaz diye dusunyorm:) iyi dusunmussn denemege deger:)

adres olarak ne yazılıyo peki canlar ? sizi takip ettiğim kadarıyla ptt ile yollayabiliyoduk hatta bi barkod alıp ne zaman ulaşıp ulaşmadığını kontrol edebiliyoduk filan. az daha ayrıntısıyla bilsem keşke :)

aynen oyle canim dedgm gbi havadan dolayi bde bagrmaktn dolayi sesi kisilr heomz gectk o donemden alsrsnz bnde napm kuzum ayni ev is is ev:) safak dusmece:)

:) aman canım benim hep böyle devam etsin diyim :)) bi sorun çıkmasında razıyım bunlara :KK16:10 nisanada çok yok ya 2 buçuk hafta yapıcak acemiliği aslında sevindim 1 ay yapanlara göre :KK1:

anlamadımki canım kesildikten sonra tekrar aradı bi 10 sn konuştuk sonra tekrar kapandıı ben geri dönüş yaptım meşgule çalışıyodu şimdi ses yok :KK43: yemekleri idare edermiş zaten zayıf birde orda iyice zayıflar diye korkmaya başladım bir an önce geçse zaman ordan kurtulsa :KK43:

Sevdiceğinin telefon Kartı bitmiş olabilr mi acaba tatlım? Yada telefonlar arıza yapmıştır :/ Kütahya'da falan kar varmış Çinkü :KK43: kuzum aç kalmamak için yicek mecbur etrafa alıştı mı da kantine gider bir şekilde yemek ihtiyacını Karşılar :)

Sen nerdeydin canim unuttum :KK43: istanbul mu

Evet tatlım istanbuldayım ben:)

iyi akşamlar kızlar :)

Iyi akşamlar:)

meraba canim. eger yolladgnda kendi ckip kargodan alirsa hic bi sknti olmaz diye dusunyorm:) iyi dusunmussn denemege deger:)

Hıhhhhh:63:

adres olarak ne yazılıyo peki canlar ? sizi takip ettiğim kadarıyla ptt ile yollayabiliyoduk hatta bi barkod alıp ne zaman ulaşıp ulaşmadığını kontrol edebiliyoduk filan. az daha ayrıntısıyla bilsem keşke :)

Merhaba tatlım:) askerin nerede şuan? TSK sitesinde yazıyordur adresi falan tugayda falanda içinde Ptt oluyor güzel oluyor ya komutanı alıyor içini kontrol ediyorlar yada kendi alıyormuş :KK49: bizim tugayda astsubaylar alıyor ve kontrol ediyorlar:KK51:

Sevdiceğinin telefon Kartı bitmiş olabilr mi acaba tatlım? Yada telefonlar arıza yapmıştır :/ Kütahya'da falan kar varmış Çinkü :KK43: kuzum aç kalmamak için yicek mecbur etrafa alıştı mı da kantine gider bir şekilde yemek ihtiyacını Karşılar :)

Merhaba tatlım:) askerin nerede şuan? TSK sitesinde yazıyordur adresi falan tugayda falanda içinde Ptt oluyor güzel oluyor ya komutanı alıyor içini kontrol ediyorlar yada kendi alıyormuş :KK49: bizim tugayda astsubaylar alıyor ve kontrol ediyorlar:KK51:
Çok uzagiz bebegim ya :KK43:

Oda olabilir canım zaten baya kalabalıkmış bide... canım benimki erzincanda oradada baya kar vardır soğuğuda kötüdürr.. karşılardır elbette yani.. Aklım hep onda :KK64:10 nisana kadar dayanıcaz canımda bu dağıtım izni kaç gün oluyor onu bilmiyorum ben

ne hih kiz fusunum:)

hoşbulduk canımmm napıyosuun? :)
ne yapayım canım sevdiceğimin aramasını bekliyorum ilk aramamız çok net olmadı sesinide pek duyamadım kısıktı sesi yani... 10 nisanda yemin töreni var 2,5 hafta dayanıcaz bi şekilde .. :) sen napıyosunn :KK16:

ne yapayım canım sevdiceğimin aramasını bekliyorum ilk aramamız çok net olmadı sesinide pek duyamadım kısıktı sesi yani... 10 nisanda yemin töreni var 2,5 hafta dayanıcaz bi şekilde .. :) sen napıyosunn :KK16:
aynen canım yemin töreninden iki hafta sonrada dağıtıma gelmişti gokhan :) sabret canımm az kaldı.. Doya doya konuşacağınız günler oalcak canım merak etme.. napim bende eve geldim şimdi :))

zırhlı birliklerde yapıyo askerliğini. tamamdır sorarım içeride ptt kargo var mı diye. yoksa da oraya yollarım artık :)

aymen cnm bnm ki 1 aydan fazla yapmsti acmligi
anladım canım şans bizden yana oldu bu sefer ustalığı batıya çıksın istiyorum bide en başta acemiliği öğrenmeden önce abisi doğuda yaptı diye batı çıkar batı dedik tersi çıktı :KK43: İnşallah ustalığı batıda çıkar

X