2014 Yarenleri! :)

Öyle yapıyorum zaten canım telin başından bir an olsun ayrılmadım ayrılmamda.. :)

Hasretlikten öyle diyordur kuzum ozaman nasipse 2016 gelinisin inşallah :)) birdaha ayrılık yaşamazsınız inşallah kuzum bizim durumlar Karışık bende napicam bilemiyorm ( bizde aileler biliyor askere gitmeden istemeye gelmek istediler babamız istemedi askerliğini yapsın ilk dedi sonra alışma süresine girdi işte hala alışıyor heheh hiç andırmıyor bile napicam bilemiyorm((

Kuzu banada yapıverir misin üşengeçliğin dibine vurdum

Öyle yapıyorum zaten canım telin başından bir an olsun ayrılmadım ayrılmamda.. :)

Inşallah arar tatlım :)

İnşallah arar canım meraktan çıldırıcam artık

gel bebeğim gell bütün kahvelerim feda olsun sanaaa

Çıldırma tatlım arar bak saat kaç oldu benimki de aramadı

Ayyyy Süpersin beybii sizin taraflara gelince mutlaka uğrayacağım sana ve mickey_mouse11 e

canımm o kadar merak ediyorum ki tam 1 gündür görüşemiyoruz sevdiceğimle.. işlemlerini halletmişmidir eşyaları aldımı herşeyisini merak ediyorum bi 5 sn olsada sesini duyuyimda nasıl rahatlıycam nasıl :) arıycak ya arıycak inanıyorum

Hem cumartesi hem pazar bebeğimmmm:) ilk başlarda zor geliyodu haftasonu haftasonu hastaneye mi gidilir fln diye sinir oluyodum ama çağlartoşum askere gittiğinden beri koşa koşa gidiyorum
ebet kuşummmmmm:) rabbim sağ salim o günleri göstersin bize inşallah yaa:)

Citi pitisin kiz yerim seni guzel olur canim

ugradi canik sağolsun h3pimiz gorusebilsek keşke

saol kuzum minnakım ben mınyon :) Vala unutmustm senın orda oldgnu tam cktm anam kapıda bı kız hemen bu bızım anonımmı dıdııım benm gırısım nasıl ama sen anonım :)))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…