2014 Yarenleri! :)

kamuuu degil kz damla adimi ogrenemdnmi :) aynen balim kalyorm sana mutlulugumi paylasmayp icimde tutacaksam burda ne isim var dmi kotu gunler gecirdik onu paylasmak sorun olmuyorsa bu da aorun olmamali bnce ki mitlulugumu en icten paylasamicaksam burda ne isim var dimi kz doya doya paylasrm yaa heoiniz paylasn canlarm sizin sevncnz bizim sevncmzdr:))

nasılsın adın nedir sanın nedir askerin nerde asker sen nerde oturuyorsun :) anlat bakalım

başlayayım hemen :) adım tuğba, maltepede oturuyorum askerim sarıkamışta . Haziranda nişanlandık, ağustosta gönderdim, 8 ağustosta Allah kısmet ederse teskere alıyoruz. 12 eylülde de düğünüm var :))

hahaha :) ilkokulda çok meraklıydım, ç.ok konuşur çok soru sorardım öüğretmenim bu lakabı takmıstı buraya üye olurken de aklıma geldi yazıverdim canım :))
anladm cnm guz3l degisik olmus .d tanisalm bn damla adanadan 21 yasndaym askerm kirklarelinde safak 200lerse bi dusemedm:)

anladm cnm guz3l degisik olmus .d tanisalm bn damla adanadan 21 yasndaym askerm kirklarelinde safak 200lerse bi dusemedm:)

bende tugba canım, öncelikle sıcakkanlılığın için teşekkür ederim :) 23 yasındayım ben, askerim sarıkamışta :/
Şafağımız atarsa 129 .

bende tugba canım, öncelikle sıcakkanlılığın için teşekkür ederim :) 23 yasındayım ben, askerim sarıkamışta :/
Şafağımız atarsa 129 .
ne demek cnm bn hep byleym cana yaknm bzm burdaki kzlarda byle sende sicak kanlsn belli :) ALLAH kavustursn tatlm az kalms.ckalms.cok sukur senin 100ler bitiyor seninde:)

ne demek cnm bn hep byleym cana yaknm bzm burdaki kzlarda byle sende sicak kanlsn belli :) ALLAH kavustursn tatlm az kalms.ckalms.cok sukur senin 100ler bitiyor seninde:)

bana da benimki geçmiyor gibi geliyor ama arkaya baktığımda 8 ayı devirdiğimi görüyorum, ah bi bitse artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…