2014 Yarenleri! :)

Kamuuuuu bende dediğin gibi konuya hakim değilim ama kızın sevincini yazmasında ne var anlayamadım. O zaman biz de şafak 180 demeyelim sonuçta burda şafak 300 küsur diyen insanlar var. Mutluluğunu paylaşmış ne güzel işte. Ben burda genelde derdimi paylaşıyorum ama mutlu haber aldığımda da direkt yazıyorum bunun bir sakıncası olduğunu düşünmüyorum. Onun sevdiceği yanında yokken bizim sevdiceğimiz yanımızdaydı ve askere gitmemişti bile şimdi sıra bizde o da mutluluğunu doya doya yaşasın benim düşüncem bu

kızlar yorumlarınızı okuyunca diğer sayfalara baktım katılıyorum size burası asker yarenlerinin olduğu topik değil mi sevinçte üzüntüde burada paylaşılacak napalım yani yeni askerler gidiyor diye biz şafaklarımızı mı saklayalım ben anlamadım olayları neden bu tarafa çekildiğini

canımmm günaydınnn, dediğin gibi herşeyimizi paylaşıyorsak arkadaşların da rahatsız olduklarını dile getirmeleri normal diye düşünüyorum, saygı içinde herkes rahatsız olduğu veya mutlu olduğu şeyi tabiki yazabilirrr

Biz bi donem ayrilmistik o ara sinirden kavga etmiş bi askerle bir hafta geç terhis almış kuzum :/ demekki hayırlısı büyümüş kuzum yaa çok uzuluyordum baslarda ama artik hayırlısı ile bitsin de on yıl da beklerim sen bitirmissin biz senle ayni donemmi gönderdik acaba

cok sukur az kalmis canim benim bende saymak istemyrm dayanamyp safak sayacna bakyorm:) darizi bizm safagn azalmasina:)
Yokk ya kaldırdım ben onu falan kafayı yedirtiyor :) ben baslarda çok saydim sevdicek kızdı sayma diye simdi de pat diye soruyor bilmeyince de kusuyor halbuki kendi de bilmiyor :) 81 e gelinceye kadar bakmak galiba artik :) olur kuzummm 200 lrrden sonrası çok zor geldi bana ama inşallah sana öyle olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…