2014 Yarenleri! :)

Eveeeeeeeeeet canıııııııııı hep bu gnü beklemiştimm.. ŞAFAK DOĞAN GÜNEŞŞ geçen sene tam 20 martta göndermiştimm yine 20 martta geri alıyorum cok sukur allahım cok sukurr.
Gözün aydın Nida. Allah mutluluğunu daim etsin inşallah. Bizler daha ŞAFAK DOĞAN GÜNEŞ diyemedik darısı başımıza. Bunu yaşaman burda üzüntülerini paylaştığın gibi mutluluğunuda paylaşman tabiki normal ama bak yarın sevdiğini askere yollayacak yarenler var aramızda bu kadar insanların gözüne sokman hoş değil bence. Fikrimi söylüyorum sadece tabiki onlarınkiler yanındaykende senin gökhanın yoktu ama beni bu durum rahatsız etti üstelik buraya her gün girmeyen biri olduğum halde. İnsanlar üzgün şu an biraz düşünüp mutluluğunu daha sade biçimde burda daha yoğun şekilde içinde yaşayabilirdin. Saygı duyuyorum düşüncemi paylaştım kusuruma bakma bundan ötürü...tekrar gözün aydın darısı tekrar bizlerin başına. Askerlerini yeni yollayanlarıda Allah kavuştursun

Dediğin gibi canım gözün aydın Nidacım ama bira anlayışlı olabilirsin. Tabiki seviniceksin en doğal hakkın hepimizin başına inşallah ama biraz daha sakin şekilde sevinebilirsin yanlış anlama beni kötü niyetle demiyorum sonuçta burda sevinç,üzüntü,acı,tatlı her şey paylaşılıyo ve bu aralar topikte kara bulutlar dolaşırken genel de herkes tartışmalıyken.. Ki aylardır görmeyenler de var sen şanslıydık gördün kısa sürelerle. Tekrar gözün aydıııın mutlu olun. Darısı bana ve tüm yarenlerimize olsun inşallaah

nolyor burda kzzzz

kizlar bn konuya biraz firansiz kalyorm amaa:) dogar bsey sevncini paylasmasi burya paylasmicaz da nerye paylaşacaz büyük konusmamak lazm ki bnde az zaman kaldogmda dolu dolu paylasrm.icimde tutmam lo tek koth zamanimizi degl cok mutlu animizda paylasacaz nida nin yaptgi dogal bsey yeni gelenlerin aafagi cok olmjs olsa da bzde o donemlerden gectik soncta :)

Kızlar ne yapıyorsunuz bakiiiimm aaaaaa nidanın da askeri geliyormuş neler olmuş kız burda hadi darısı başımıza kızlaaaaarrrr

artik alinma kismina birsey diyemicem anlamakla alakali Iste Canims :))) ozlu sozlere girersek cikamazsin hayatim buradan
Bu arada arkadaslarin yazdiklarini gordum Bende birkac sey DEmek istiyorum. Bizimde sevinclerimiz oluyor ayri yazipta ve baska mesajlarda belirtmiyoruz cunku cogunlukla derdi olan arkadaslar yaziyor. Cekiniyorm ben dile bile getirmeyi istemiyorm kuzucum. Senin heyecanli olmana veriyorum bunu:) sevincini sanaldan yasayacagina sevdicegine simsiki saril sadece saril :) yanlis anlamini istemiyorm emi canim... Simdiden gozun aydin:) kurtuldun yaren topiginden artik Dugun topiklerinde goruruz seni :)

AMIN darisi basimiza olasun gozu aydin nida nin da:) naslsn tatlim
İyiyim canım güzel ankarama gidiyorum haftaya eşimin sınavı var sözleşmeli subaylık sınavı onu göreyim ailemi de ziyaret edeyim dedim mutluyum bu aralar...yarın doktoruma gidecem bakalım o nasıl görecek beni...nida ya çok sevindim ya çok zor zamanlar yaşamıştı şimdi nasıl mutludur...

anladim balim sinavnda basarilar ALLAH hayrlisini nasip etsn gorecgn icinde sevnyorm adina gozun aydn seninde:) neyn var kotu bseyn yoktr ins cnm dktra gkdexem dedn. aynen bnde cok sevndm nidanin adina darksi bzlere olsun INSALLAH ki senin safaginda az diye bilyordm kacti canim

42 falan olması lazım canım ben saymıyorum artık daha çabuk geçiyo arada eşine soruyorum kaç diye...canım panik atak geçirdim bu ay da tedavi görüyorum o yüzden gidecem ama daha iyiyim şu an...

42 falan olması lazım canım ben saymıyorum artık daha çabuk geçiyo arada eşine soruyorum kaç diye...canım panik atak geçirdim bu ay da tedavi görüyorum o yüzden gidecem ama daha iyiyim şu an...
seninde az kalmis cok sukur canim darisi bizim safaklarn da azalmasina:) gecms olsn canim yengemde de olmustu panik ataklik ufak bseyde panik atak olurdu gecti cok sukur seninde gecer insallah canim

Ya ben hic saymadim ama kuzu bu zamana kadar hatta benim ki hep kızar saymiyorum diye :) hala saymiyorum ki siz sorunca bakıyorum plakadan baslicam :)
cok sukur az kalmis canim benim bende saymak istemyrm dayanamyp safak sayacna bakyorm:) darizi bizm safagn azalmasina:)

Canlarımmm günaydın dün çok yoğundum bakamadım buraya hiç muhabbetlerden eksik kaldım umarım bugün yoğun olmam muhabbetin dibine vurarım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…