2014 Yarenleri! :)

Kızlarrr bende çok kötüyüm çok .. benimkide yarın gidiyor (( çok özliycem onu benn Allah güç,sabır versin bize..

Kızlarrr bende çok kötüyüm çok .. benimkide yarın gidiyor (( çok özliycem onu benn Allah güç,sabır versin bize..
merhaba canım. bende geecen yıl 20 martta göndermiştim aklıma geldi :) allah sabır versin önünde uzun bir zaman var ama bakma uzun olduğuna sayılı gün ya geçiyor bi şekilde rabbim sağlık sıhhat versin gerisi önemli değil.

merhaba.. aynen önümüzde çok uzun bir zaman var dün beraberdik gün boyunca otobüsle geldimde keşke kalsaydın deyince dahada kötü oldum bi pişman oldum .. Çok dua ediyorum zaman çabuk geçsinde gidipde çabucak gelsin diye Allahıma.. sağlık olsunda hal olur...

Kızlar selamm
Dün sormuşlar aranızda arabadan anlayan var mı diye benim sevdicekte biraz demiş akşam tekrar sormuşlar benimkide amcasını anlamış araba servisi var amcasının tüyo almış biraz ve söylemiş yapabilirim diye tamam demişler gideceği karakolla anlaşabilirlerse önce oraya gidip sonra bu toplama yerine gelecek eğer olursa, zor değil aşkm arabanın yağları falan değişcek onları yapıcam eğer olursa dedi pek anlamadım ben ama

Nereye dşt acemiliği canım?

Eveeeeeeeeeet canıııııııııı hep bu gnü beklemiştimm.. ŞAFAK DOĞAN GÜNEŞŞ geçen sene tam 20 martta göndermiştimm yine 20 martta geri alıyorum cok sukur allahım cok sukurr.
Çooook şükür bugünlerimize bebeğimmmmmm:) şaka gibi yaa nidakuşum askerine kavuşuyooooo:):):) gel arada yanımıza kııız sakın unutma biziiii:)

:):):) nida gökhanınaa kavusuyooor.. Gelirim canım gelişmeleri yazıcam hep buraya merak etme :) darısı size inş canım
Amiiiin inşallah kuşummmm:) allah bizede kavuşucağımız günü göstersin inşallah:):) Tümmmm ayrıntıları yaz balımmm:) nezmn nişanınızın olucağnı, evinizi aldığınızı, mobilyaları, gelinliğini, düğün tarihini hepsini hepsini yaz inşallah:) bizede moral olur kııııız:)

İnşallah canım inşallah ağzından bal damlıyor resmen :)) şimdi sıra diğer vuslata düğünümüze nişanımıza şafak sayacağız. Ah ah bekle anam bekle ömrümz böyle geçecek :)

İnşallah canım inşallah ağzından bal damlıyor resmen :)) şimdi sıra diğer vuslata düğünümüze nişanımıza şafak sayacağız. Ah ah bekle anam bekle ömrümz böyle geçecek :)
Düğünden snrada bebiş için şafak sayıcaaaaannn Ömrümüz şafak saymakla geçiyoooooo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…